Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Counter-Strike 1.6 dizainas


D.Bang

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, piešiu Counter-Stirke 1.6 tematikos dizainą, planuoju pilnai nupiešus koduoti :) Taigi mano nedidelis prašymas iš jūsų, jei nesunku įvertinkite dizainą 1-10 balu (1 - praščiausias įvertinimas, 10 - geriausias įvertinimas) ir pora žodeliu ko truksta kaip ką daryti pakeisti :)

 

+R3P už atsakymą :)

 

 

1ca3c8a35bb47c072a4461896a50fbea553.jpg

 

 

 

D.Bang Designs.

HTML Dizainas.

Redaguota , nario D.Bang
  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, jei bus toks dizainas tai tas footer'is per toli nuo viso pagrindo, vėliau vietoj juodos pamėgink baltą/pilkšvą spalvas, manyčiau gražiau būtu. Ir dydžius paderink, ta prasme pamažink tekstus truputį. Daugiau kokių atspindžių įdėk. Na čia tik mano nuomonė, kitiems gal kitaip. Ir spalvikės nelabai derinasi.5/10

Redaguota , nario ED.^
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveikas, jei bus toks dizainas tai tas footer'is per toli nuo viso pagrindo, vėliau vietoj juodos pamėgink baltą/pilkšvą spalvas, manyčiau gražiau būtu. Ir dydžius paderink, ta prasme pamažink tekstus truputį. Daugiau kokių atspindžių įdėk. Na čia tik mano nuomonė, kitiems gal kitaip. Ir spalvikės nelabai derinasi.5/10

Ačių uš tavo nuomone :) Patobulines įdėsiu kitą foto :)

 

fona pakeitus gal ir nieko būtų :D

Fonas tik, kad nebutu baltas, o taip gera mintis reikės įdėti kokį gražesni paveikslėli :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Cia dizainas? Kam visiskai nesimokius bandyt "parodyt" savo tuos dizainus. Cia nedizainas, darbas 2-3min, mokymosi irgi nera ka ir kaip, paprastai uzdeti kvadratai su spalvom, jokiu efektu nieko, mano patarimas pirmiau eik pereik per puslapius kaip atrodo dizainai, tada bandyk kazka pats, ir tik nekelk tokiu darbu nes cia nera ka vertint, paint lygiai taip paciai nupiest eitu...

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

b7aeb1fae4af001953da87860f00379236.png

 

Mano paint kurtas dizainas. 

 

 

P.S tavo atnaujintam dizaine beveik niekas nepakito tik spalvos gal graziau atrodo, sakykime navigacijos tekstas perdidelis, naujienu tekstas perdidelis, footeris kazkoks permazas tekstas net virsu liecia footerio, teksto tpalvos velgi, kur informacija, serveriai ir t.t tamsi spalva nederi.

 

P.SS

 

Vien is mano sito paint sedevro gali pamatyt visus pagrindus dizaine, tekstas turi but sakykime navigacijos nuo 15-14px, gali but ir mazesnis. Paprastas tekstas 13-12px spalvos turi derintis, as nors ir nephotohopinu taciau tokius pagrindus zinau, eik susirask koki psd darba, ir isnagrinek, kokio dydzio tas kokio tas, taip susidarysi ideja kokiam dizainui ka naudot.

Redaguota , nario 4NEX.LT - Mantas / Š.
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • d0Se užrakino šią temą

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3333 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...