Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4127 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

(redaguota)

Šiaip tai visų pirma taves niekas ir neims kadangi ims tik nuo 19 metų ir jeigu esi studentas neims to labiau , ims tuos kurie po 12 niekur nestojo ir tampo dešras ... 

 

Aš asmeniškai eičiau ir raginčiau kitus eiti nes jau kiti vaikinai panašus į merginas ... 

nors ir nebus karo bet bus gera pamoka visiems ka pašauks .

Redaguota , nario \\Mantas

Šiaip tai visų pirma taves niekas ir neims kadangi ims tik nuo 19 metų ir jeigu esi studentas neims to labiau , ims tuos kurie po 12 niekur nestojo ir tampo dešras ... 

 

Aš asmeniškai eičiau ir raginčiau kitus eiti nes jau kiti vaikinai panašus į merginas ... 

nors ir nebus karo bet bus gera pamoka visiems ka pašauks .

Ims 5 metus į priekį nuo šių metų rugsėjo, tai negali sakyt, kad manęs nieks neims. Be to neverta ten eit, nors ir apmokymai, bet karo atveju tave kviečia. O Lietuva prieš Rusiją per 1 dieną kristų. :) Tad kaip sakant - renka sveiką jaunimą "ant mėsos".

Sakai emigruosi? Ir kas is to? Kad ir pasidarysi pasa UK, nieko nepakeis tas. Saukima gausi ir zygiuosi. Juk Lietuvos pilietis ar taip ar taip esi, o kur gyveni neturi teises. P.S ar as klystu? Be to gausi saukima tai nebus tau jau pasirinkimo, turesi noredamas nenoredamas eit.

Nežinau ar esi girdėjęs apie kitos šalies pilietybės įgijimą... :) Btw kaip ir sakiau - iš principo geriau sėsčiau tiem 3 metam.

Sakai emigruosi? Ir kas is to? Kad ir pasidarysi pasa UK, nieko nepakeis tas. Saukima gausi ir zygiuosi. Juk Lietuvos pilietis ar taip ar taip esi, o kur gyveni neturi teises. P.S ar as klystu? Be to gausi saukima tai nebus tau jau pasirinkimo, turesi noredamas nenoredamas eit.

Nemanau, kad iš UK importuotų į Lietuvą tarnaut šauktiniu kariuomenėje :D :D

Ims 5 metus į priekį nuo šių metų rugsėjo, tai negali sakyt, kad manęs nieks neims. Be to neverta ten eit, nors ir apmokymai, bet karo atveju tave kviečia. O Lietuva prieš Rusiją per 1 dieną kristų. :) Tad kaip sakant - renka sveiką jaunimą "ant mėsos".

Kokius dar 5 metus ? 9 mėnesius ir viskas apmokys rūkloj ir iškilus problemai pakvies .x

Nu taip visos mergaitės ir pabėgtu iš Lietuvos ... 

 

Koks skirtumas ta valdžia jūs norit kad po jūsų kiema vaikščiotų rusai ir jums įsakinėtu kaip jums kalbėti ? ka jums daryti ?

Galėčiau nesutikt... Kaip tik manau, kad protingi, blaiviai mąstantys asmenys bėgs iš Lietuvos, nes jie sugeba realiai įvertint situaciją ir supranta, kad Lietuva turi 0 šansų atsilaikyt prieš Rusiją.

Kokius dar 5 metus ? 9 mėnesius ir viskas apmokys rūkloj ir iškilus problemai pakvies .x

Turėjau omeny, kad kiekvienais metais paims po 3,5k vyrų devyniems mėnesiams...

(redaguota)

Galėčiau nesutikt... Kaip tik manau, kad protingi, blaiviai mąstantys asmenys bėgs iš Lietuvos, nes jie sugeba realiai įvertint situaciją ir supranta, kad Lietuva turi 0 šansų atsilaikyt prieš Rusiją.

Taip, Lietuva turi 0 šansų atsilaikyti prieš Rusiją (viena), bet asmeniškai manau, kad kilus karui mums padėtų NATO, na, o jeigu taip neįvyktų tada būtume prispausti ruso. :lol:

Redaguota , nario .mariukevičius

ec7bd4d3e384bee242859c369a0a9901399.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4127 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...