Peršokti į turinį
Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

OceanDocks.lt || Pajusk vandenyno dvielksma || 0.3z klientas


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

47_logo.png


OceanDocks.lt || Pajusk vandenyno dvielksma || 0.3z klientas


[>>]Atidarymo informacija


Aš iš Jameso užnuomynau hostyngą keliom dienom ir atidariau OceanDocks.lt info kodėl taip pasielgiau bus žemiau

Aš esu buvęs tokių didelių projektų savininkas kaip doherty, gantno, shadycabin, thefarm, thestrip, playadeseville, themakospan, regulartom todėl žinau ką darau, aš dominavau užsieno samp rinką
ir dabar bandau pramušy Lietuvos rinką, Lietuvos rinkoje esu dominavęs su tokiais projektais kaip beaconhill, oceanflats ir dabar vėl bandau į Lietuvos rinką prasimušti.

[>>]Atnaujinta modifikacija ir serveris jau atidarytas, galite lošti


Server unlock - 19:00, naujas gm - nebe OceanDocks1, o OceanDocks2. Veiksmas - Palomino Creek, Hanky Panky Point, Fisher's lagoon, Montgomery intersection, Montgomery, Fern Ridge, Hilltop farms, Blueberry, Blueberry acres, dali s(ne visas, bet dalis) The Panopticon, Mulholland, Martin Bridge, Fallow bridge, Northstar rock. SERVERIO IP: samp.vlife.lt:2626

Lietuviški vietų pavadinimai

Palonio Kamštis, Hankio Pankio Taškas, Žvejo lagūna, Montgomerio sankryža, Montgomeris, Paparčių raistas, Aukštakalvės fermos, Mėlynės, Mėlynių protaka, dalis (ne visas, bet dalis) Panaptikonas, Mažoji Olandija, Martino Tiltas, Felovo tiltas, Šiaurinės žvaigždės uola.

[>>]Sistemos


Serveryje yra dominuojančių sistemų iš senesnių mano komandos kurtų modifikacijų. Tai unikalūs furgonėliai miesteliuose, trijų variantų teorija, lanksti admin ir vip sistema. Serveryje niekam netrūks veiklos. Atrakinimo metu bus viskas aprodoma naujokams, supažindinama su modifikacija. Atrakinus bus išrinkti keli VIP nariai atsitiktiniu būdu. JAU VISKAS IŠRINKTA GALITE LOŠTI.

For grammatical solutions thanks PaKaRuOkLiS Redaguota , nario Jakštas. :) v3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip užėjau į foruma tai Jakštai kaip matau nemoki rašyti :D

 

as us jameos uznuomynau hostynag kelom denom ynfo koedl taip uzsieilgeu būs zemeu

 

as esų buevs toku didylu prjeku sąvynynkas kaip doherty, gantno, shadycabin, thefarm, thestrip, playadeseville, themakospan, regulartom todel zinau ka darua as domynavau useno samp rynka ir dbra bnadua pramūst letuvos riynka letuvos rynkoje eus domynaves su tokeis porjiektais keip beaconhill, oceanflats ir dbar vel bandua i letuvos rynka prasimusty

 

letuva ira ritu reupoja ir ce mazia ksa moąk ameriketiska todle bnadau benrauty usu lokaline kalab

Redaguota , nario Infernus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rašyti jsi moka tik google translate blogai veikia. O šiaip mačiau jų starta 2 žmonės on tai jaučiu rekorda pasieke (3)

 

HostName: xllSANMEXICO AL EXTREMO ORIGINAL™llx
Address:  samp.vlife.lt:2626
Players:  62 / 150
Ping:     152
Mode:     Espańol•Clanes•Freeroam•Conqui
Map:      ••SANMEXICO••
:DDDDDD, čia jų servas?:DDDDD
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

 

HostName: xllSANMEXICO AL EXTREMO ORIGINAL™llx
Address:  samp.vlife.lt:2626
Players:  62 / 150
Ping:     152
Mode:     Espańol•Clanes•Freeroam•Conqui
Map:      ••SANMEXICO••
:DDDDDD, čia jų servas?:DDDDD

 

Ce irodo kat as esū useno rynkos domynantsa. Sa susytareu su meksikanais del rkelamos ir tapua venas is so servero savynynku

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3364 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...