Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, stengsiuos viską išaiškint išsamiai, gal išeis gal ne. Žodžiu, sumaniau prie pc prisijungti kolonkes, Jei neklystu jos yra philips tipo ten namų kino sistema kažkas pan. Taigi, visus laidus sujungiau išskyrus 2. Tas didesnis jei neklystu skirtas kolonkei ir telikui, tai tas man laidas nereikalingas, o tas mažesnis neisivaizduoju kam skirtas... štai nuotrauka, kad būtu lengviau suprasti.:

9f4fe72bf29ba6f2bca5df6d8e784b13775.jpg

 

Gerai, čia tie laidai, žodžiu, buvau įjunges tas kolonkes į elektrą, niekur daugiau, ir ten ėjau į fm, tipo radiją, tai viskas veike neranda ten stoties bet girdis čirkškimas, tai manau geras ženklas, nes parodo jog veike jos vpš. :D, na idėjas diską, nusivyliau, nes neveikė... Na to ir tikėjasu kažkodėl... rašo no disc, na bet čia neesmė... Štai dar parodysiu tas kolonkes kaip viskas sujungta, čia visi laidai kurie buvo išskyrus tuos 2 kur rodžiau anksčiau

Čia pati pagridininė kolonke ta didžiausia:

0019435fcbdee8f379b4eb56ec3d72ac758.jpg

493e479ca9b13439add1423445438513885.jpg

 

Čia tos kitos mažesnės, čia nieko kišt nereikėjo, tiesiog jų laidus reikėjo ikišt į pagrindinę:

d9f3cb8bcafd853cf91d295e9006604f275.jpg

8a8d2d543dfd33063b529cfac411bd2f764.jpg

 

Čia dar tas pagrindinis dalykas, kur tipo valdymas ten garso ir t.t. kur diskas dedas, nu manau supratot čia jungtis į jį:

b9e74115125ce8bb03cd12cf9092e227389.jpg

 

Naa ir priėjom prie problemos... Viskas tvarkoj tai bet kaip prijungt prie pc...? Va kur klausimas... Man atrodo kad reike kišt kažkokį laidą į tą pagrindinį kur ir diskas dedas, bet kokį laidą gal kas žinote?? Kadangi neturiu jo teks pirkt... Gal pasimetė, nes kolonkes išties senokos.

Štai foto, pažiūrėkit apačion dešnėn, čia yra ta USB jungtis atidengus tą... Tai kokio laido reikėtu, ir ar tikrai čia reike jungti, kad eitu muzika per PC?

40f8864bfa38c232754f6823ec8b9c1e364.jpg

 

Nepykit, kad pilna dulkių... Nespėjau nuvalyt dar :D

e11d8b4d4ac61834d95003c8ee12e53f778.png

Mano atžvilgiu tai tu čia kažką blogai aplamai jungi, pas mane bent tas storas laidas eina į kompiuterį ir į kolonėlę, o visi kiti laidukai eina į centrą. Tad bandyk perjungti, o tas mažas laidukas yra "pypcikas" kuris jeigu atsitinka kažkokia problema supypsi. :)

 

 

Supratau :) ačiū už informacija duodu rep, bet sužinojau informaciją tai, kad šito nepajungsiu prie pc, nes tai namų kino sistema.

e11d8b4d4ac61834d95003c8ee12e53f778.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4144 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...