Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

[Dalyba] Rytoj atiduosiu „Zero gear“


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki,

dar vienas mini konkursiukas. Prašau aprašyti savo augintinius, gyvūnus, kuo daugiau tuo geriau, kokių linksmų nutikimų su jais, o ir foto būtų neblogai :) Jeigu neturit, aprašykit kokius turėjot, turi draugai, giminės. Patikusius aprašymus užskaitysiu ir pridėsiu į dalyvių sąrašą. Rytoj 17:00 su random.org išrinksiu vieną laimėtoją ir nusiųsiu „Zero gear“ cd-raktą. fa610d_2684254.jpg

 

Sėkmės!  ^_^

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laba. Mano augintinis yra mopas, angliškai Pug. Taigi jos vardas Čilė, jį labai mėgsta rytais žaisti, dūkti, visada atbėga į lovą ir pradeda stumdytis, šokinėti aplink galva, tai, gan erzinantis dalykas, bet mūsų šeimą jau susitaikius su tuo, kadangi gavus šita miela cucika būtent aš ja rūpinausi labiausiai, dėl to jį labiausiai prisirišus prie manęs, visada vaikšto man iš paskos, kas be nutiktu, galima sakyti aš jai kaip antra puse net  :lol:  :lol: . Šiandien ryte ją nufotografavau, bet nuotrauką ne gan geros kokybės tai atsiprašau.  :taika: Linksmas, trumpo kailio cucikas. Galiu pasigyrti, pewdiepie tokius 2 turi  :P

 

 

 

 

 

Nuotrauka:

8tx1fK7.jpg


 

Redaguota , nario Paulius`
  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Laba. Mano augintinis yra mopas, angliškai Pug. Taigi jos vardas Čilė, jį labai mėgsta rytais žaisti, dūkti, visada atbėga į lovą ir pradeda stumdytis, šokinėti aplink galva, tai, gan erzinantis dalykas, bet mūsų šeimą jau susitaikius su tuo, kadangi gavus šita miela cucika būtent aš ja rūpinausi labiausiai, dėl to jį labiausiai prisirišus prie manęs, visada vaikšto man iš paskos, kas be nutiktu, galima sakyti aš jai kaip antra puse net  :lol:  :lol: . Šiandien ryte ją nufotografavau, bet nuotrauką ne gan geros kokybės tai atsiprašau.  :taika: Linksmas, trumpo kailio cucikas. Galiu pasigyrti, pewdiepie tokius 2 turi  :P

 

 

 

 

 

Nuotrauka:

8tx1fK7.jpg

 

Meilutė kokia ^^ Užskaitoms, nr.1  :hi:

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labu labu. Ną visų pirmą noriu pasigirti jog turiu šūnį gal vos dar tik 2 mėnesių. Šuns veislė labai jum gerai žinomą Haskis. Tai pats puikiausias žmogaus draugas. Guli lovoje, ryte pramerkė vieną akį ir jis jau tave laižo. Norėdamas išvesti į lauką, jis pats pripratintas susirasti pavadėlį ar atbėga pas mane man rodydamas jog jau eime į lauką. Kadangi šuniukui vos keli mėnesiai turiu su juo begioti. Nes kaip žinote Haskiui per dieną reikia nubėgti iki ~3-6km. Tačiau daugiau jis nori žaisti nei bėgti. Jis kandą man į koją ir bėgą norėdamas jog jį pagaučiau. Arba su pavadėliu apvinioja aplink mano kojas ir loją laukdamas kol parvirsiu. Tuomet pribėgęs pradeda bučiuotis ir mes vienas kitą maudome sniege. Gryžus namo į bludelį ipilu maisto atsisėdžiu prie stalo valgau mamos padarytą maistą, ir Marta ( šuns vardas toks ) priėjus prie manęs, žiūri mieliausiom akimis, ir laukia kol jei numesiu gabalėlį. O tos akys ... :oho: Nesnusilaikau, tai šitaip mes pradėdam dieną. :)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labu labu. Ną visų pirmą noriu pasigirti jog turiu šūnį gal vos dar tik 2 mėnesių. Šuns veislė labai jum gerai žinomą Haskis. Tai pats puikiausias žmogaus draugas. Guli lovoje, ryte pramerkė vieną akį ir jis jau tave laižo. Norėdamas išvesti į lauką, jis pats pripratintas susirasti pavadėlį ar atbėga pas mane man rodydamas jog jau eime į lauką. Kadangi šuniukui vos keli mėnesiai turiu su juo begioti. Nes kaip žinote Haskiui per dieną reikia nubėgti iki ~3-6km. Tačiau daugiau jis nori žaisti nei bėgti. Jis kandą man į koją ir bėgą norėdamas jog jį pagaučiau. Arba su pavadėliu apvinioja aplink mano kojas ir loją laukdamas kol parvirsiu. Tuomet pribėgęs pradeda bučiuotis ir mes vienas kitą maudome sniege. Gryžus namo į bludelį ipilu maisto atsisėdžiu prie stalo valgau mamos padarytą maistą, ir Marta ( šuns vardas toks ) priėjus prie manęs, žiūri mieliausiom akimis, ir laukia kol jei numesiu gabalėlį. O tos akys ... :oho: Nesnusilaikau, tai šitaip mes pradėdam dieną. :)

REIKALAUJU AKYČIŲ FOTKĖS! Užskaitom, nr.2 :P 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ką gi,sveiki. Truputį papasakosiu ir apie savo šunį. Taigi,turiu pusiau tokią taksę. Gavau ją eidamas į 1klasę,dabar esu 10-toj,tad maniškiai jau 10metelių. Tačiau galima duoti kokius 3,nes ji visada energinga,laksto,žaidžia,išsidirbinėja. Kas mane visus 10metų nervavo tai - garsus lojimas rytais kažkam paskambinus į duris arba tiesiog betkada. Supraščiau biški palotų,bet manoji geras 15-20min loja ir nutildyt galima tik parodžius jog gaus į skūrą (nemušu). Labiausiai patinka joje tai meilinimasis,kuomet nori kažką gaut arba kuomet yra kažką prisidirbus. Ateina,nuleidžia auseles,dideles akutes padaro tokias mielas,kad pzzz ir žiūri lyg gailėdamasi ar tiesiog kažko prašydama. Nutikimų irgi visokių buvę čia su ja,tačiau neišsiplėsiu.

Nuotrauka: http://www.part.lt/perziura/daab78b81c4172

(Nežinau ar rodo nuotrauka,nes per tel dedu,jei nerodo,paskiau įkelsiu per pc.)

Redaguota , nario pseud.`
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labas, aš auginu katę jos vardas Juočkė, labai miela katė, moka šnekėti kas yra labai reto. Ji visada miega tik su manimi arba kitais šeimos nariais, viena niekada nemiega jeigu tarkim pasikeli ji eina iš paskos. Tai kas man labai patinka ji labai protinga ir ne jokia veislinė, kaip ir minėjau moka kalbėti, video galite pamatyti apačioje. Mano katė nėra jauna, jai maždaug apie 11 metų, bet labai miela ir tikrai stipri. Vieną kartą buvo taip, jog mes išvažiavom poilsiauti, ir ją palikome kaimynei žinoma su kaimynę ji elgėsi meiliai, nepuldavo. Mes poilsiavome maždaug 4 dienas, kaip mes gryžome žinoma ji džiaugėsi, bet buvo taip jog pradėjo keršyti kad nenusivežėm kartu, ji pradėjo ieškotis vietų miegoti viena, nebendraudavo net ir nevalgė ! Kaip viskas išsisprendė? Aš vieną kartą ėjau prie ežero su tėvais maudytis ir ji sėdėjo prie durų, aš paklausiau ar nori eiti kartu su manimi kad čia sėdi? Ji taip atsisėdo ir žiūrėjo man į akis ir iš akies iškrito ašara, aš ją pasiėmiau kartu su savimi, ežeras tikrai nebuvo toli, pakeliui ji pradėjo miaukti ir draskytis, aš jai sakau: sėdėk ramiai, aš tau nieko nedarysiu. Ir ji nusiramino, atėjom prie ežero mes ją paleidome, nuėjo prie vandens ir įmerkė leteną, bet kažkodėl greitai gryžo atgal išsigandusi, ir ji visą laiką gulėjo kol mes maudėmės, parėję namo ji su mumis pradėjo bendrauti, gulėti šalia. Nes ji suprato kur mes buvome ir nepaėmėm jos kartu.

 

Nuotrauka ( čigonė ) :

f877a64b8c1f552b8fda1406e361bd96932.jpg

 

Video:

http://tinypic.com/r/1z1a7ol/8

Redaguota , nario » Karolis
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3398 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...