Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SERVETEX - RUST {Lietuviškas}


IgnasMustang

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3359 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, norėčiau pristatyti savo gamybos rust serverį. Lietuvoje gal ir yra (tikrai), bet su hamachi ar ne 24/7 ir panašiai. Kadangi rust.lt tapo legalus serveris, piratai nebeturi kur žaisti, ir į šį žaidimą įeinu aš.

 

Esu turėjęs prieš kelis mėnesius EuropeRust, LithuanianRust. EuropeRust buvo sėkmingesnis maždaug 24-30 žaidė, bet priėjo turkų, buvo neįmanoma žaisti.

 

Dabar atidarau "mini" tinklą SERVETEX (Minecraft, Rust, Sa-Mp). Platinęs dar nesu, nesitikiu, kad per 3dienas ateis daugelis žmonių.

 

Serverio svetainė yra : http://servetex.ax.lt/.

SERVERIO IP: rust.servetex.ax.lt:28015

 

Serveris taipogi yra sutvarkytas, perdarytas iš ER ir LR serverių.

Gali žaisti ir legalūs steam vartotojai, bei nelegalūs piratai.

 

Serveryje yra 50 slotų (Vietų žmonėms).

Serveris naudoja MAGMA sistemą.

 

Įdiegta Anti-Cheat sistema, anti-range, anti-reklama, anti-flood.

 

Manyčiau serveryje bus galima kalbėti ir Lietuviškai, ir Angliškai.

 

P.S Jūsų Vardas PRIVALO BŪTI BE SIMBOLIŲ.

 

Lauksiu serveryje.

 

Susisiekimas klausimais:

Skype: ignas407

Žaidime vardas: Vitvikis

 

Pagarbiai,

Servetex Administracija

 

2015

Redaguota , nario IgnasMustang
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Serveris būtų geras jei ne vaikas 14 metų adminas su savo 15 metų draugu kuris vaidina kažin ką. Gavau baną už tai jog priminiau savininkui senus laikus kaip jis pats visus apgaudinėdavo.

Va bano įrodymai :D : http://www.part.lt/img/92a1c1d95164ea8d7ec52721e924e2e0523.png

Jei Ignai skaitai, aš tau galiu pasakyt tik viena - manęs neatsikratysi, tavo ddos nepadės, o jei ir ką nors pajusiu kaip jau ir sakiau, tiek tu sėsi, tiek tavo tas draugelis. Sėkmės.

Apgailėtini administratoriai.

Redaguota , nario simux98
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tik nereikia pavydėti, kad gyvenime tu nieko nepasieki.

ką man reik pasiekt ? sukurt servą ir būt tokiu pat atsilupeliu adminu kaip tu ? Ačiū ne. Turėjau savo RUST serverį (dwell.lt), bent adminai aktyvūs buvo, nedarėm nesąmonių kaip tu. Neturi bazaro, kvietiesi savo draugelius 15 metų kad irgi šūdą pamaltų ir kad užbanintų neradę bazaro :DD

 

P.S jūs manęs neatsikratysit taip lengvai. Moku keistis IP, moku keistis STEAMUID. Serve jau lošiu, turiu metalinę hatą. Taip kad sėkmės susekant mane :P

Redaguota , nario simux98
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3359 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...