Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

COUNTERIS.LT - kuriamas naujas Counter Strike 1.6 Projektas


StarWhite`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3323 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Laba diena, kaip matote bandisim atidaryti nauja "COUNTER STRIKE 1.6 SERVERIŲ PORTALAS"

 

Pradėsiu nuo savęs, papasakosiu trumpai apie save kad sudominčiau jus :)

 

Esu Robertas, esu iš Vilniaus, manau, užsiiminėju Futbolo treniruotem, dažnai sėdžiu prie kompiuterio ir užsiiminėju visokiais dalykais,  kuriu visokiausius serverius esu jau patyręs, žaidžiu visokiausius žaidimus kaip samp, cesas 1.6, cs:go ir panašiai, bet esu labiausiai pamėgęs counter strike 1.6 žaidimą, sumaniau padaryti projektą su draugelių :).

 

Trumpai papasakosiu apie svetaine:

 

Svetaine bus IPB (Invision Power Board) tipo, taip pat bus visokiausios sistemos įdėgtos, pvz kaip, sms sitema, užėję į Svetaine ir paspaude PASLAUGOS, išmes langeli, ten galėsite užsisakyti VIP, ADMIN, UNBAN, taip pat bus ir amxbans, užėje į svetaine paspaude BANAI, išmes langeli, ten pamatysite kokie žaidėjai užbaninti, koks adminas užbanino, su kokia priežastym užbanino, kokiam laikui užbanino :), mūsų svetaine bus su .LT domenu, mes ją tikrai išlaikysime ir neleisime jus nuvilti.

 

Nu ką laikas atėjo papasakoti apie serveriu hostinga, jo resursus ir panašiai:

 

Serveriai pradžiai bus tik tris, tai Public (Masofkiniams), HNS (Hide N Seek), Deathrun, taip pat svarstoma ar reikės atidaryti Auto Mix 5x5 serverį, plačiau pasakysime paskiau, serveriai bus tikrai ne defoult, bus įvairiu modu, pluginu, soundu, kad nustebinti jus, ir pritraukti jus prie žaidimo.

 

Serverių resursai:

 

VIPS ( Virtualus Privatus Serveris)

 

RAM: 6144 MB

CPU: 9 Ghz

SSD: 50 GB

PRALAIDUMAS: 100 mbps

SRAUTAS: Neribojamas

 

Tai pat ieškomas projekto remėjas, svetainės prižiūrėtojas-(dizaineris) ir projekto reklamuotojas.

Remėjas kas tai? tai kuris rems mūsų projekta ir kels mus į viršu, remėjui tikrai daug nereikės remti, rems tam skirtą suma :)

Svetainės prižiūrėtojas-(dizaineris) kas tai? tai kur moka koreguoti IPB dizainus, prižiūrės svetaine, darys atnaujinimus ir t.t.t, už gerą darba bus mokami pinigai :)

Reklamuotojas kas tai? tai žmogus kuris reklamuos mūsų projektą, kels mus į viršu o mes plestėsim, su atliginimų susitarsim tarpusavije :)

 

Manau užtęks kolkas apie tai.

 

Savininkas: Robertas

Savininkas: Demonas

Remėjas: Ieškomas

Reklamuotojas: Ieškomas

Svetainės prižiūrėtojas-(Dizaineris): Ieškomas

GFX'eris - DreamyZ` 

 

 

Informacijos atnaujinimas:

 

Atnaujintas mano aprašymas apie manę, daugiau aprašymo pamatysite užėję į mano profili ;)

Norėdami matyti mūsų svetaines atnaujinimus, galite užeiti į www.counteris.lt P.S REGISTRUOJAMES :)

 

 

Susisiekti su manim galite pakviete į skype: COUNTERIS.LT

Arba parašę į el paštą: [email protected]

 

 

Temą buvo atnaujinta 2015-02-07.

Pasilieku sau teisę redaguoti.

 

 

 

 

 

 

 

 

Redaguota , nario StarWhite`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Šeip nieko naujo nesužinojau :D bet sėkmės :)

 

Ačiū + rep :)

Dar vis ieškomas, remėjas, reklamuotojas, svetainės prižiūrėtojas-(dizaineris) :)

Atnaujinta, taip pat ieškomas GFX'eris, kuris kurs forumo rangus ir tam skirtus dalikus :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tos spalvos aprašyme visa įvaizdį sugadina, + pamiršai paminėti kiek jūsų komandai metų, tau ir kitam savininkui, nes nevisi norim su 14-čiais susidėt. 

Sveikas, jaigu nori mano metus sužinoti, paspausk ant mano profilio ir ten rasį, aprašyma apie manę ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3323 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...