Peršokti į turinį

parduodu Parduodu CS:GO STEAM.

.gDh`

Recommended Posts

VOGTAS!!! I┼í Mantucha nario pavogtas acc!! Tuoj i┼í steam atsigra┼żins, suk─Źiau nedapistas :)┬áDar antram puslapyje mano komentarai ra┼íyti.┬áhttp://prntscr.com/60z8ue┬áBeto screenshotai vien su manim :DD Pasigavai.

Redaguota , nario deivukk. #faxenas
  • Teigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů
Dalintis per kit─ů puslap─»

Pavogtas acc.

Skype: lllukoniclll (neapsigaukit, cia ne tikrasis lukonic. jo skype lllukonicll)

Dabar pakeisto steamo id: http://steamcommunity.com/id/str3lkov

8ecbdf8a8a5261206f2ce3186612b8a0729.png

Jei b┼źt┼│ buves parduotas, ner─Śkau─Źiau. :D

cert.lt pasir┼źpins tavim, biznioriau.

Teks ne tik tuos 10E sumok─Śt u┼ż acc bet ir dar i┼ílaidas padengt.

Gal draugi┼íkai atiduok acc, ma┼żiau r┼źpes─Źi┼│ tavo t─Śveliams bus.

turin─Źi┼│ informacijos apie ┼í─» pacuk─ů pra┼íau netyl─Śkit.

Redaguota , nario Mantucha <3 VLAM
Nuoroda ─» komentar─ů

cert.lt d─Śl toki┼│ niekniek┼│ nieko nedaro...bi┼íki pezat..

Jeigu ddos pajungtum─Śt kokiems stambiems puslapiams, kaip teo.lt ar pn┼í, tada jo, b┼źt┼│ problem┼│, o dabar, tai nematau, kod─Śl cert.lt tur─Śt┼│ imtis darbo d─Śl pavogto acc

Nuoroda ─» komentar─ů

Nieko man nk nepadarytu sedekit ramei. ddosintojai :D galvoji as draugu ntr? pats turiu programa pirkau . STEAM GRAZINTAS pagailesiu :) kita karta zinos ne ant to rautis

:DD klausyk ereli gal nori susitkt pasisneket reik, vilnius fabai. I pm numeri numesk jei ne myznius, pasisnekesim laido riteri :D programu pirkejas atsirado. Rankas kojas islauzyciau.

O atidavei del to kad uzrakinau acc.. nei is gailescio. o uz bazara atsakysi vaikeli.

Redaguota , nario Mantucha <3 VLAM
Nuoroda ─» komentar─ů

:DD klausyk ereli gal nori susitkt pasisneket reik, vilnius fabai. I pm numeri numesk jei ne myznius, pasisnekesim laido riteri :D programu pirkejas atsirado. Rankas kojas islauzyciau.

O atidavei del to kad uzrakinau acc.. nei is gailescio. o uz bazara atsakysi vaikeli.

Ir ka tu man negrAS?

• Neigiamai 1
Nuoroda ─» komentar─ů

Sve─Źias
┼ái tema yra u┼żrakinta.

├Ś
├Ś
  • Sukurti nauj─ů...