Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

project SAMP-GO! UPDATED - 2015.02.04


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3267 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Įdomu, bet vistiek nemananu, kad toks projektas sulauks pastovumo.

Kartais žmones bando iš sampo išspausti kuo daugiau, tačiau Lietuvos rinkai to nereikia.

 

Tavo darbas ir įdėjos atrodo įdomios ir manau daugelis žmonių ateis pasižiūrėti tarp jų galbut ir aš, bet tai nebus tas serveris kuriame pastoviai lankysis ir nolaifins žaidėjai ( mano nuomonė )

 

Tikiu,kad kaškur užsienyje, tarkim Rusijoje butu pastovus ir didelis online, nes ten žaidėjų populecija kelis šimtus kartu didesnė negu pas mus. Apskritai patarimas butu tau, jeigu moki anglų, sukurk anglų k serverį ir platink jį užsienio rinkoje. .

Kaip bebūtų, sekmes ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Įdomu, bet vistiek nemananu, kad toks projektas sulauks pastovumo.

Kartais žmones bando iš sampo išspausti kuo daugiau, tačiau Lietuvos rinkai to nereikia.

 

Tavo darbas ir įdėjos atrodo įdomios ir manau daugelis žmonių ateis pasižiūrėti tarp jų galbut ir aš, bet tai nebus tas serveris kuriame pastoviai lankysis ir nolaifins žaidėjai ( mano nuomonė )

 

Tikiu,kad kaškur užsienyje, tarkim Rusijoje butu pastovus ir didelis online, nes ten žaidėjų populecija kelis šimtus kartu didesnė negu pas mus. Apskritai patarimas butu tau, jeigu moki anglų, sukurk anglų k serverį ir platink jį užsienio rinkoje. .

Kaip bebūtų, sekmes ;)

Taip, tavo tiesa, tačiau pabandysiu Lietuvoje, gal išeis, kas gali žinoti.. o jeigu ne - versiuosi į užsienį.

Redaguota , nario Matas F.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Įdomu, bet vistiek nemananu, kad toks projektas sulauks pastovumo.

Kartais žmones bando iš sampo išspausti kuo daugiau, tačiau Lietuvos rinkai to nereikia.

 

Tavo darbas ir įdėjos atrodo įdomios ir manau daugelis žmonių ateis pasižiūrėti tarp jų galbut ir aš, bet tai nebus tas serveris kuriame pastoviai lankysis ir nolaifins žaidėjai ( mano nuomonė )

 

Tikiu,kad kaškur užsienyje, tarkim Rusijoje butu pastovus ir didelis online, nes ten žaidėjų populecija kelis šimtus kartu didesnė negu pas mus. Apskritai patarimas butu tau, jeigu moki anglų, sukurk anglų k serverį ir platink jį užsienio rinkoje. .

Kaip bebūtų, sekmes ;)

O gal daryti dviejų kalbų serverį?

Prieš prisijungimą/registraciją žaidėjas pasirinks kalbą iš dviejų: LT/EN

Tada būtų galima platinti ir Lietuvoje ir užsienyje.

Redaguota , nario Matas F.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3267 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...