Peršokti į turinį

IPB PASLAUGOS, DIZAINŲ PIEŠIMO PASLAUGOS, REKLAMOS PASLAUGOS.


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3337 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Galvoji išsigąsiu įspėjimų? Man nesvarbu, tu nemoki WEBBINT. Kam diskusijų forumas? Jei uždraus komentuot - jis tada būtų bevertis. Tu esi 0 vertas šioje srityje, tik kreditus sugebi parašyti nukopijavęs, nepakeistęs skypė's... Pats sakiai komentuoti galima tik tiems, kurie žada pirkti arba pirko. O rekomendacijos tai jau nieko? Reikia net pacituot pranešime?  :funny:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Galvoji išsigąsiu įspėjimų? Man nesvarbu, tu nemoki WEBBINT. Kam diskusijų forumas? Jei uždraus komentuot - jis tada būtų bevertis. Tu esi 0 vertas šioje srityje, tik kreditus sugebi parašyti nukopijavęs, nepakeistęs skypė's... Pats sakiai komentuoti galima tik tiems, kurie žada pirkti arba pirko. O rekomendacijos tai jau nieko? Reikia net pacituot pranešime?  :funny:

visų pirmą, jeigu kas bevertis - tai tu, tesugebi kritikuot, o pats nieko nepadarai, tu geriau parašai nesamonių, negu padaręs kažką naudingo. :) Ką aš moku - surašyta temoje, o toliau - gali nykt iš čia. Koks tau skirtumas, kas ką daro? Žiūrėk savo reikalų. Nori įspėjimo - gausi.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rekomenduojų šį žmogų ! Kodėl ? Darbas atliekamas kuo greičiau, galutiniu rezultatu dažniausiai lieku patenkintas, žmogus tikrai nusimano savo darbą ir pats tuo įsitikinau, ką jau kalbėti apie patikimumą, žmogus top5 pagal patikimumą supergames.lt svetainėje.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pff tokios kainos, kai bent išmoksi http://rust.lt/index.php?app=prefixapp&module=news tokius dalykus kurti, tada rodykis su savo paslaugom :DD

 

Ant kiek tinginys adminas turėtų būti, kad mokėti už tokius šh. kuriuos pateikei?

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pff tokios kainos, kai bent išmoksi http://rust.lt/index.php?app=prefixapp&module=news tokius dalykus kurti, tada rodykis su savo paslaugom :DD

 

Ant kiek tinginys adminas turėtų būti, kad mokėti už tokius šh. kuriuos pateikei?

nieko nera cia sunkaus su tuo tavo rustu, paprasta viskas. :) 

 

 

~5 Atsiliepimus jog kūriai dizainus, o kur nuotraukos? Įdomu pamatyti būtų?

kaikurie zmones tiesiog maiso forumo ivaizdzius su dizainais, arba galvoje turi forumo dizaina, todel taip ir raso. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nieko nera cia sunkaus su tuo tavo rustu, paprasta viskas. :)

Ten yra naujienų modulis, kuris ištraukia per ipboardą duombzės ką jam reikia ir atvaizduoja webe. Aš nemanau kad tu tiek sugebėtum padaryt, kadangi pas tave viskas taip simple :D

1. Varikliuko įrašymas. - Pilna Youtube

2. Aplikacijų diegimas, sutvarkymas aplikacijų bei sulietuvinimas. - Pilna Youtube

3. Modifikacijų diegimas, sutvarkymas modifikacijų bei sulietuvinimas. - Pilna Youtube

4. Pilnas sulietuvinimas. - Pilna Youtube

5. Forumo įvaizdžio įkelimas, redagavimas, sutvarkymas. - Pilna Youtube

6. Forumo įvaizdžio kūrimas nuo 0%. - Nežinau ką čia tuo turi omenyje, bet čia visi sugebėtų.

7. Panelių sutvarkymas, įdėjimas/išemimas. - Gal ir vertas kažkiek euro :D nes "ne kiekvienas sugebėtų nueit" į globalTemplate ar į hooks

8. Sistemų sutvarkymas ( įspėjimai, užblokavimai ir etc. ) "sutvarkymas" atrodos yra ką ten tvarkyt...

9. Dar daug daugiau sistemų pagal jūsų nora. - oho, atrodos nemokam pasigooglinti ir įsidiegti hooksą :)

 

O kur prie tokių tavo paprastų paslaugų svetainės apsaugojimas? Reikia captha sutvarkyti, reikia admin direktoriją pakeisti, IP only priėjimus padaryti, login/pass .htpasswd ?? Ar tokio simple dalyko nemoki :D

 

Tavo pavyzdys akivaizdus kaip tu moki gerai kurti - http://rpglife.lt/diskusijos/admin/

Dabar paleistų koks geras dėdė bruteforce ir neliktų tavo to webo :)

 

Išvis atrodos, kad tu atsilikęs nuo gyvenimo. Naudoji 3.4.5 versiją, o jau po seniausiai 3.5.7 yra, matos exploitais kaip apšers tavo webus, kitą kart pasimokysi.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)
 

 

Ten yra naujienų modulis, kuris ištraukia per ipboardą duombzės ką jam reikia ir atvaizduoja webe. Aš nemanau kad tu tiek sugebėtum padaryt, kadangi pas tave viskas taip simple  :D

1. Varikliuko įrašymas. - Pilna Youtube

2. Aplikacijų diegimas, sutvarkymas aplikacijų bei sulietuvinimas. - Pilna Youtube

3. Modifikacijų diegimas, sutvarkymas modifikacijų bei sulietuvinimas. - Pilna Youtube

4. Pilnas sulietuvinimas. - Pilna Youtube

5. Forumo įvaizdžio įkelimas, redagavimas, sutvarkymas. - Pilna Youtube

6. Forumo įvaizdžio kūrimas nuo 0%. - Nežinau ką čia tuo turi omenyje, bet čia visi sugebėtų.

7. Panelių sutvarkymas, įdėjimas/išemimas. - Gal ir vertas kažkiek euro  :D nes ne kiekvienas galėtų nueit į globalTemplate ar į hooks

8. Sistemų sutvarkymas ( įspėjimai, užblokavimai ir etc. ) "sutvarkymas" atrodos yra ką ten tvarkyt...

9. Dar daug daugiau sistemų pagal jūsų nora.

 

 

 

Gerai, padiskutuokim, kad jau tiek akis drąskai. Tą patį tavo naujienų modulį irgi youtubei galima rast, tavo tas forumas irgi nieko sunkaus nėra, visiškai nieko sunkaus nėra, monitorius irgi nieko gero, visur paplatintas per visus galus. Rpglife jį paėmiau todėl, kad jis patiko savininkui, o aš nedarau pagal save, mano metodai yra kitokie, as visad viska darau ka praso savininkas ir visad atsižvelgiu į jo nuomonę, nesuprantu, kokiu tisklu čia akis drąskai? Totaliai viskas yra youtubei, bet reikia mokytis, nevisiem yra noro, visko galima išmokt iš youtube, bet nekiekvienas nori... Beto, skaityt tai totaliai nemoki, būsi praneštas moderatoriam.

 

 

 

 

Redaguota , nario DEFFIX
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Gerai, padiskutuokim, kad jau tiek akis drąskai. Tą patį tavo naujienų modulį irgi youtubei galima rast, tavo tas forumas irgi nieko sunkaus nėra, visiškai nieko sunkaus nėra, monitorius irgi nieko gero, visur paplatintas per visus galus. Rpglife jį paėmiau todėl, kad jis patiko savininkui, o aš nedarau pagal save, mano metodai yra kitokie, as visad viska darau ka praso savininkas ir visad atsižvelgiu į jo nuomonę, nesuprantu, kokiu tisklu čia akis drąskai? Totaliai viskas yra youtubei, bet reikia mokytis, nevisiem yra noro, visko galima išmokt iš youtube, bet nekiekvienas nori... Beto, skaityt tai totaliai nemoki, būsi praneštas moderatoriam.

 

Kokioje dar youtubėje mano rust.lt naujienų modulis, jeigu mano rankomis jis rašytas? :D Aš turiu omenyje tu viską iš googlės trauki, o ne savo ranka kažką parašai. Jeigu kurtum kažkokius VVP surišimus su forumu, būtų už ką pagirti, o čia nieko įpatingo nepadarai. Mano rust.lt nieko ir nėra, nes pradėsiu kūrimo darbus nuo vasario 6d. kai paleistas serveris bus tikrasis.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kokioje dar youtubėje mano rust.lt naujienų modulis, jeigu mano rankomis jis rašytas? :D Aš turiu omenyje tu viską iš googlės trauki, o ne savo ranka kažką parašai. Jeigu kurtum kažkokius VVP surišimus su forumu, būtų už ką pagirti, o čia nieko įpatingo nepadarai. Mano rust.lt nieko ir nėra, nes pradėsiu kūrimo darbus nuo vasario 6d. kai paleistas serveris bus tikrasis.

žodžiu terši tema bereikalingais komentarais ir nežinau kokiu tikslu tai darai, o aš to nenoriu. ;] jeigu tau kažkur patinka girtis, tai prašom, girkis apie viską skiltyje. O aš atliksiu toliau savo darbus, nekiekvienam noro yra mokytis tokių dalykų ir neturi laiko, o dėl to esu aš. :) O ten turėjau galvoj, kad nuo default ipb dizaino jį redaguoti ir pritaikyti specialiai tematikai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

žodžiu terši tema bereikalingais komentarais ir nežinau kokiu tikslu tai darai, o aš to nenoriu. ;] jeigu tau kažkur patinka girtis, tai prašom, girkis apie viską skiltyje. O aš atliksiu toliau savo darbus, nekiekvienam noro yra mokytis tokių dalykų ir neturi laiko, o dėl to esu aš. :) O ten turėjau galvoj, kad nuo default ipb dizaino jį redaguoti ir pritaikyti specialiai tematikai

Lietuvai reik IPBoard aplikacijų,modulių,"hook" kūrėjų ir dizainų koduotojų, tokių paslaugų tiekėjų kaip tu yra už kiekvieno kampo. Tiesiog piece, siekiu, kad bent pagalvosi, kad reikia užsiminėti tuo, ką aš parašiau.

 

Ir tavo juokingas pasakymas, kad administratorius baus už rašymą šioje temoje. Tai čia diskusijų forumas ar reklamos centras? Nemanau, kad adminai iki tiek nusigyvenę būtų, kad taip darytų.

Redaguota , nario PreFix
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3337 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...