Peršokti į turinį

Gal kasnors viena veikianti cardinta accounta padavonotu. ?

DhaCrafter

Recommended Posts

Jei ką sužinosiu kad dirbi iškart pasirūpinsiu tavim.

O jeigu iš tikrųjų iš BH nori uždirbti tai nevok negarbingai iš nieko nenutuokiančių žmonių. Bandyk pirkt/pardavinėt nelegalų stuffą ir pnš., bet man tai tikrai atrodo nepriimtina.

+ Minecraft nėra cardable

• Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jei ką sužinosiu kad dirbi iškart pasirūpinsiu tavim.

O jeigu iš tikrųjų iš BH nori uždirbti tai nevok negarbingai iš nieko nenutuokiančių žmonių. Bandyk pirkt/pardavinėt nelegalų stuffą ir pnš., bet man tai tikrai atrodo nepriimtina.

:D Ką pasirūpinsi? Ištrinsi kompą? Asile tu nei išmanai nei ką, cardinti nebegalimą nuo rugsėjo durns kaškoks... dar čia aiškina man

• Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą

:D Ką pasirūpinsi? Ištrinsi kompą? Asile tu nei išmanai nei ką, cardinti nebegalimą nuo rugsėjo durns kaškoks... dar čia aiškina man

Tokius kaip tu tūlike nuleidžiu, tai geriau patylėk, nes kartą rimtai užsirausi.

• Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą

Tokius kaip tu tūlike nuleidžiu, tai geriau patylėk, nes kartą rimtai užsirausi.

lol

Redaguota , nario KSoorak`
Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą

Niekada nebuvo leidžiama cardint :D

Jie turi didesnių problemų nei cardinimas, gi kiek pridarė Heartbleed.

aha jau bijau, ką padarysi? aš tuoj tau ddosą paleisiu ir apsišiksi 78.56.84.64 TEO netas. 

Kaip tau tai kad naudoju SDF DNS'ą ir niekaip nepaddosinsi mažvaiki?

77.221.84.100

Who.IS registras: http://pastebin.com/iiGiAAHJ

Kai STT atvažiuos kaltink tik save

Nors gal dar savo tėvus, kad neišauklėjo

Gz0GX0o.png

Užteks įrodymų?

Pala dar pridėsiu

Nuoroda į komentarą

z4m 

Kiek žinau tu padarei nusikaltimą, negalimą viešinti ar dar kaškaip duoti tokius kaip ip adresus ir panašiai... Tad supergames.lt administracija pasirūpins jau, o tvao ip sužinojau iš moderatoriaus lol.

• Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą

z4m 

Kiek žinau tu padarei nusikaltimą, negalimą viešinti ar dar kaškaip duoti tokius kaip ip adresus ir panašiai... Tad supergames.lt administracija pasirūpins jau, o tvao ip sužinojau iš moderatoriaus lol.

Pfffft... Pats nesugebėjo IP gaut.

IP adresas - viešas, jį galima viešinti, laikyti, tačiau naudoti - ne betkam.

Mokykis kibernetinius įstatymus, nes atėjo laikai kai mentai už nusikaltimus netą atjungia.

Nuoroda į komentarą

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...