Peršokti į turinį

Padėkit dėl skypes

Recommended Posts

Sveiki kas gali padėti parašikit man aš kai instalinu sena versija ten kaskokia man skype veigtadavo o as naujos negaliu tureti nes kai istalinu noriu paspausti ant zmogaus ir išmeta error o db kai noriu instalinti sena versija biski 4 sekundes painstalina ir ismeta taip

Idiegiama "Skype"

Mums nepavyksta prisijungti prie atsiuntimo serverio

norėdami atsiusti alternatyva "Skype" idiegimo programa spauskite migtuka "Atsiusti"

Atsiusti

o aš pacios naujos negaliu sustis nes atsisiunciu intalinu viskas okey ir kai nori paspausti ant zmogaus ismeta lentele ir ten raso tipo error kaskas blogai

padėkit jei galit

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks windows, kelintu metu pc, Sutvarkysiu.

mano windausai 7 o pc senumas tai kaskur 4 6 7 metai :D padėk jeigu nesunku ir beto kas dar yra nesamone nes mane kas kiek laiko išmeta iš skypes ir nebetinka slaptikas ir reikia nauja acc kurtis gal žinai kame bėda

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

• Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

• Sukurti naują...