Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

www.SFLIFE.LT - Intro


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3370 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

kas sukure ?? :)

Ruhki_Vierch

 

 

Gal jau užteks jums su tais nesėkmingais projektais? :D

Kodėl manai jog jis nesėkmingas ? 

 

 

Nu toks 7/10 ne per full ekrana ir kazko geresnio truksta.

Viską įmanomą patobulinti. :)

 

 

Kiek dar kursi projektų? Nusibodai tu jau man, man tuo tavo tų projektų bloga daros.

Aš nesuprantu tau gal širdį skaudą jog esu projekte ir gaunu daug pasiūlymų ?? Nepatinka - nežiūrėk, neįdomi man tavo nuomonė.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ruhki_Vierch

 

 

Kodėl manai jog jis nesėkmingas ? 

 

 

Viską įmanomą patobulinti. :)

 

 

Aš nesuprantu tau gal širdį skaudą jog esu projekte ir gaunu daug pasiūlymų ?? Nepatinka - nežiūrėk, neįdomi man tavo nuomonė.

Tu esi apgailėtinas žmogus, kuris per savaitę pereina per 2-3 projektus. Užfloodina, dar šį forumą. Kažkokiais suknistais intro, kad pareklamintų, sukūręs kažkokį nevertą dėmesio intro ir kažką dar burba. Tu jau visiems nusibodai, tai kodėl iš kaimelių tave išmetė? Dėl to, kad per daug lendi kur tau nereikia.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu esi apgailėtinas žmogus, kuris per savaitę pereina per 2-3 projektus. Užfloodina, dar šį forumą. Kažkokiais suknistais intro, kad pareklamintų, sukūręs kažkokį nevertą dėmesio intro ir kažką dar burba. Tu jau visiems nusibodai, tai kodėl iš kaimelių tave išmetė? Dėl to, kad per daug lendi kur tau nereikia.

Ko tu kalbi tai ko tikrai nežinai, vpš aš tave neįkertu ir nesuprantu kas tu per vienas jog čia man sakai tokius dalykus, aš pats išėjau, nes nemačiau progreso kaimeliuose, o čia matau, nes atnaujinimai kasdien, o progresas matyt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3370 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...