Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Vienas projektas gali turėti tik VIENĄ TEMĄ! Už daugiau nei vienos temos turėjimą tokios pačios bus taikoma 1.4. taisyklė.

NewStories.lt Naujos Istorijos San Andreas Gyvenime Forumas Startavo :)


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 Nuotraukų nėra, parašyta tik mapp'ai ir scripto atnaujinimai nors nėra nei nuotraukų nei logo nieko, galima sakyti nėra. Tau tikrai nepasiseks su projektu su tokiu aprasymu.

 

Donatai žiuriu tau kaškaip su akim blogai,nu ant tiek bukas,kad nematai kad pabaigoj yra video?

 

 

Tau labai pasiskė su savuoju? Neturi ką protingai pasakyt, nesakyk. O šitam projektui sėkmės!Ir nekreipkit dėmesio į tokius, kurie viską mato tik negatyviai.

 

jo žinom,kad yra tokiu žmoniu.Ačiu :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nuotraukų nėra, parašyta tik mapp'ai ir scripto atnaujinimai nors nėra nei nuotraukų nei logo nieko, galima sakyti nėra. Tau tikrai nepasiseks su projektu su tokiu aprasymu.

matosi kad aprašymo neskaitai ir jau komentuoji ,  šitas projektas kūrimo stadijoje tai apie kokius tu čia logo gali sakyti ??????? projekte yra tik svetainės kūrėjas aš ir mano kolega Edvinas_Tyson , o video bus kur ir sistemas testuojam ir t.t tai čia dar viskas bus nes dabar gražinam kaimelius ir taisome bug'us  ,testuotojai jau surinkti ir jie pasiruoše kartu su mumis testuoti . Tad geriau ne freepostink

Taip yra tik video su mapp darbais , nes mes norime parodyti ką mes esame sumappine ir kaip atrodys kaimeliai .

Kaip ir sakiau su sistemom video viskas bus tad nespank tu čia :D

pridedu :

2015.02.05

Atnaujinimai

0.1.1

1. Perdarytas /gps lentele siek tiek pagrazintas

2. Dabar per /gps galesite nuimti pazymeta vieta

3. Dabar per gps rodys tikslias koord , masinu salono , ginklines , keliu valytojus , krovikus , keliu priz, picerijos , limuzinu,vm,vyriausybes

4. Padaryta jei su bet kokiu ginklu pasauni zmogui i galva zmogus mirs iskarto

5. Padaryta gaujoms komanda /virve gales suristi zaideja

6. Policininkas parases komanda /sarvai uzsides nepersaunama liemene ir + 100 sarvu , parases dar karta /sarvai nusims liemene ir -100 sarvu

mažai atnaujinimu dėl to kad ruošiuos bandomajam egzui :(

Redaguota , nario Infernus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

matosi kad aprašymo neskaitai ir jau komentuoji ,  šitas projektas kūrimo stadijoje tai apie kokius tu čia logo gali sakyti ??????? projekte yra tik svetainės kūrėjas aš ir mano kolega Edvinas_Tyson , o video bus kur ir sistemas testuojam ir t.t tai čia dar viskas bus nes dabar gražinam kaimelius ir taisome bug'us  ,testuotojai jau surinkti ir jie pasiruoše kartu su mumis testuoti . Tad geriau ne freepostink

Taip yra tik video su mapp darbais , nes mes norime parodyti ką mes esame sumappine ir kaip atrodys kaimeliai .

Kaip ir sakiau su sistemom video viskas bus tad nespank tu čia :D

pridedu :

2015.02.05

Atnaujinimai

0.1.1

1. Perdarytas /gps lentele siek tiek pagrazintas

2. Dabar per /gps galesite nuimti pazymeta vieta

3. Dabar per gps rodys tikslias koord , masinu salono , ginklines , keliu valytojus , krovikus , keliu priz, picerijos , limuzinu,vm,vyriausybes

4. Padaryta jei su bet kokiu ginklu pasauni zmogui i galva zmogus mirs iskarto

5. Padaryta gaujoms komanda /virve gales suristi zaideja

6. Policininkas parases komanda /sarvai uzsides nepersaunama liemene ir + 100 sarvu , parases dar karta /sarvai nusims liemene ir -100 sarvu

mažai atnaujinimu dėl to kad ruošiuos bandomajam egzui :(

Kai išmoksi normaliai scriptinti tada rašyk man okay? Nes dabar pakeiti pakeiti padarai bile ką ir fsio ;D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Nū video pažiūrėjau, patiko, gražiai jūs čia, sėkmės.

dėkui :)

Donatai tau nieks nerašo jei nepatinka kažkas tai temos ir nežiūrėk matosi kad atejei post'us rinkti

tau ir nieks nerašo :DDDDD , taip pakeičiu nes matosi kad aprašymo esi neskaites , editinu moda ir keičiu kad būtų sunku atpažinti :)

tad nyk iš temos neidomus esi

Redaguota , nario Infernus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Infernus su kitu acc Navarro deda -rep apgailetina vaikas negaliu ;DDDDDD

 

Ismok cituoti jotvaimat apgailetina negaliu ;DDDDDD

Iš ko sprendi,kad jis vaikas? kiek tau pačiam metų realiai?

 

Jeigu tau kaškas nepatinka valink iš šitos temos,čia nėra laisvas forumas,kad rašyt belėka,parašei savo nuomonė,apgynei? nu ir hujarink iš čia kol taves nesugavom pagal ip adresa kur tu gyveni,man *Myliu SuperGames.lt* negaila kokiu 10 Euru,kad pas tave nuvažiuot ir athujarint,pirštus tau visus sulaužit,kad negaletum daugiau hujnios nešt,suka besina tokie žmones kurie komentuoja tik dėl postu rinkimo ir nervus gadina ir patys nemoka nihuja daryt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš ko sprendi,kad jis vaikas? kiek tau pačiam metų realiai?

 

Jeigu tau kaškas nepatinka valink iš šitos temos,čia nėra laisvas forumas,kad rašyt belėka,parašei savo nuomonė,apgynei? nu ir hujarink iš čia kol taves nesugavom pagal ip adresa kur tu gyveni,man *Myliu SuperGames.lt* negaila kokiu 10 Euru,kad pas tave nuvažiuot ir athujarint,pirštus tau visus sulaužit,kad negaletum daugiau hujnios nešt,suka besina tokie žmones kurie komentuoja tik dėl postu rinkimo ir nervus gadina ir patys nemoka nihuja daryt.

Iš to ir sprendžiu ir ką tu man? Nyk iš forumo apgailėtinas esi dar ir tu -rep su kitu acc pradėji mėtyti?  :funny:  :funny:  :funny:  :mucha:

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Iš to ir sprendžiu ir ką tu man? Nyk iš forumo apgailėtinas esi dar ir tu -rep su kitu acc pradėji mėtyti?  :funny:  :funny:  :funny:  :mucha:

Pas mane nera kito vartotojo,šiuo atveju tu esi apgailetinas tu tesiog tuščia žuodžiauji tu nesi šudo vertas,tai,kad siulau eiti iš čia ir niekam

nuotaikos negadint :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Apgailėtinas ESI TIK TU, NES NEMOKI KURTI PROJEKTŲ IR NEVERTA SU TAVIM GINČYTIS, NES TU ESI APGAILĖTINAS!

ohoho kas prakalbo :D

o tu moki kurti projektus ??????? man rodos kad tu nieko nemoki tik kritikuoti kitus tik ir moki

jei neverta ginčytis tai nyk iš temos

matosi kad atėjes post rinktis :DDDDDDDDD

Redaguota , nario Infernus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Šaunus projektas, su laiku tobulėsit ir manau neužstrygsit po savaitęs :)

ačiū :)

norių pranešt jog pradėjau daryti  0.1.2 atnaujinima :)

 

  • 0.1.2

    1. Sutvarkytas bug kaip prisijungi i serveri rodydavo kad pas tave xp -10000000 dabar jau rodys normaliai

    2. Sutexturinta Picerijos baze

    3. Perdarytas  Info texdraw

    4. Sutvarkytas bug su valytojais kai isedi i masina nerodydavo mini mapp'e checkpoint

    5. Valytojams Sudeti checkpoint kaimeliuose

    6. Sumappinta zvejybos vieta

    7. per gps rodys tikslias koordinates zvejybos

  • Nuotraukos iš serverio
  • http://imgur.com/G60PBDG,TZIiStz,Rnu3cYR,8oi2tQq,Ho4DzPi#0
Redaguota , nario Infernus
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 2248 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...