Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

 

El. distribucijos sistemoje Steam vartotojai gali rezervuoti Grand Theft Auto V. Už išankstinį užsakymą kūrėjai nesiūlo jokių nuolaidų, todėl teks pasitenkinti gana abejotinomis „dovanėlėmis“, o už žaidimą reikės atiduoti €59,99.
 
 
Iš anksto rezervavę PC skirtą GTA V versiją žaidėjai gaus tris dovanėles. Viena iš jų – milijonas žaidimo dolerių, kurie padalinti po lygiai tarp vieno ir daugelio žaidėjų režimų bei bus prieinami viso išankstinio užsakymo laikotarpiu.
 
Tikėtis kitų dviejų dovanų – papildomų 300 tūkst. žaidimo dolerių Grand Theft Auto Online ir skaitmeninės Grand Theft Auto: San Andreas kopijos – galima tik tuomet, jei žaidimas bus rezervuotas iki vasario 1 d. Daugiau jokių papildomų bonusų nėra.
 
PC skirta versija turės patobulintą grafiką, naujų gyvūnų rūšių, tankesnį eismą miestuose ir kitų naujovių. Viskas, iš esmės, apribota kompiuterio komponentų produktyvumo lygiu, todėl ir griežto kadrų per sekundę apribojimo nėra. Žaidimas palaiko pradedančią populiarėti 4K (Ultra HD) raišką.
 
Visi tie, kurie Grand Theft Auto V spėjo pažaisti su senos ir naujos kartos konsolėmis, galės perkelti savo online personažus į PC. Priminsime, kad asmeninius kompiuterius GTA V turėtų pasiekti kovo 24 d., jei kūrėjai nesugalvos dar kartą perkelti žaidimo debiuto.
 
Šaltinis: FaceIT.LT

 

tau neatsiboto nukopijuota ir dėti tą pačią informacija kuri ne tik buvo paplatinta bet ir jau pasenus? Aišku geriau pasirinkti postus:)

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1

Žiauriai sudomino,žadu pirkt,tik keistas klausimas kylą: Kodėl jis reikalauja vos ne tokių pačių resursų kaip GTA IV,nors matosi kad viskas ir taip labai skiriasi.

Nes jie pastatyti ant to paties varikliuko, tačiau GTA IV buvo labai prastai optimizuotas. O GTA V, manoma, kad bus jau tvarkingai optimizuotas, ir reikalaus kažko panašiai, kaip ir žaidimas prieš daug metų, nors ir atrodantis gražiau :)

  • Teigiamai 1
(redaguota)

Kaip jie nusisneka su Gta6 raso kad Rockstar patvirtino apie Gta6 o nuvarai i ju oficialu puslapi, nieko neraso. Vejai totalus.

 

Nori naujienos? R* kompanija nėra vien tik jų puslapis. Juk tai kad jų direktorius kažkur kažkada apie tai užsiminė, nereiškia jog jie iš to dabar turi išpūsi burbulą ir visur tiesiog "prispaminti" tą patį. Apie tai galėjo būti paskelbta socialiniuose tinkluose, kas šiuo metu yra tikrai populiaru, arba kokioje nors konferencijoje, tad kas domisi - tie ir sužinojo. Anyway, kad bus GTA VI, tai čia tikriausiai kaip ir logiškai išmąstyti galime, o kas ir kaip ten bus, manyčiau sužinosime tik po pirmojo trailerio, kurio dar manyčiau teks kantriai palaukti.

Redaguota , nario ProGreen
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1

Filthy-Frank.jpg

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4139 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...