Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Xbox One ar PS4?


Vaidelio

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3259 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Geriau pirk Ps 4, nes per jį galima online nemokamai, o per Xbox one tai reikia mokėt. Ir ps 4 kokybė geresnė :)

Jei neklystu, tai irgi reikia mokėti prenumerata. Gal maišai su PS3? Pateik įrodymus kur yra geresnė kokybė, tada nesiginčysiu.

Redaguota , nario Lukas1554
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Abi konsolės maždaug panašios manau ps4 pigesnis variantas tai ps+ pigesnis nu aišku nuo kelių litų ubagu nepasidarysi ,bet manau visdelto ps 4 kadangi pultelis patogus nu aišku skonio reikalas ,bet beto jis mažesnis tai keliaujant pravestų. Visdelto balsas Ps4 nepykit xone fanai ;/

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Visgi Xboxas laimejo pirkimu kara:-D

Na, ar pasigailejai? :) PS4 tik funkciju daugiau turi, ir geresne vaizdo plokste, bet grafika nesiskiria,online abie ju mokamas. :)

As niekada microsoftu nesigailiu, nes vistiek nenaudoju tu sudu kas yra PS4'ame. :)

Abi konsolės maždaug panašios manau ps4 pigesnis variantas tai ps+ pigesnis nu aišku nuo kelių litų ubagu nepasidarysi ,bet manau visdelto ps 4 kadangi pultelis patogus nu aišku skonio reikalas ,bet beto jis mažesnis tai keliaujant pravestų. Visdelto balsas Ps4 nepykit xone fanai ;/

Skonio reikalas yra. Vistiek nenaudojam tu sudu kas yra PS4'am. Kam stumt ant XONE :) Man asmeniskai jie abu zjbs.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Xbox One ir PlayStation 4 grafikos.

Toks spalvu skirtumas.. ;D Nu man asmeniskai jokio skirtumo tarp grafiku XOne ir PS4.Turiu pats Xbox360. Ir ten tikrai ne real yra.Net spalva kitokia ;D Ten koks PS4 hateris stobaliai filmavo.Nu kaip ir sakiau Xboxo pultelis patogesnis.Vsio.Ir isvis nematau esmes pirkti PS4 arba XOne nes turiu X360 ir visus naujausius zaidimus velka virs 120frame rate.

Redaguota , nario DeFrosT Pr0gr4mm3r
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Toks spalvu skirtumas.. ;D Nu man asmeniskai jokio skirtumo tarp grafiku XOne ir PS4.Turiu pats Xbox360. Ir ten tikrai ne real yra.Net spalva kitokia ;D Ten koks PS4 hateris stobaliai filmavo.Nu kaip ir sakiau Xboxo pultelis patogesnis.Vsio.Ir isvis nematau esmes pirkti PS4 arba XOne nes turiu X360 ir visus naujausius zaidimus velka virs 120frame rate.

Garantuotai taip daro viena video gerai surendina o kita leviau tipo "šlovina-gerbia savo mylimiausia-geriausia konsole" :D Del pultelio pritariu patogumas tikrai yra:)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patariu imti PS4, aš vien dėl pulto imčiau, nes jau nuo pat pačios PS versijos turėjau konsolių tai kažkaip mano manymu geresnis PS4. Be to manau po laiko atsiras ant abiejų konsolių tie patys žaidimai, tiesiog dabar nori pasipelnyti pinigų, kaip pvz. GTA V :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3259 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...