Peršokti į turinį

Rytoj atiduosiu „Eschalon: Book III“


Recommended Posts

Sveiki! ^^

 Dar vienerios dalybos. Kadangi Vilkai visiems(žinoma be manęs ;l) atsibodo, tai šįkart tiesiog noriu, kad visi sugalvotumėt kokį nors gražų, mielą, malonų palinkėjimą visiems forumo nariams. c:

Pasilieku teisę neužskaityti man nepatikusių palinkėjimų.

Rytoj apie 17:00 su random.org iš visų linkėjusiųjų išrinksiu vieną kuriam nusiųsiu žaidimo „Eschalon: Book III“ cd-raktą.

Sėkmės visiems! ^^

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Linkiu visiems forumo nariams susiprotėti ir neberašinėti beprasmių žinučių į temas, duoti daugiau mandagumo, neapgaudinėti kitų, padėti kitiems. Padėsi kitam, padės ir tau kai tau prireiks kažko. Siūlau nebesėdėti vien prie kompiuterio, išeiti į lauką pasidžiaugti sniegu jei yra, pasidžiaugti aplinka. Per šalčius linkiu nesušalti ir po biški kopti į pavasarį, nenuvilkite tėvelių su blogais pažymiais bei savęs, nes dėl savęs mokotės. Atneškite į savo knygutė tiek gerų pažymių kiek knygutėje telpa. Linkiu turiningai praleisti laiką, skirti jį daugiau šeimai ir draugams. Pakelkite akis nuo HD ekrano ir pažvelkite į realų HD vaizdą. Padarykite darbus kokių nepadarėte, vakar, užvakar. Nustebinkite šeimą ir šeima jus nustebins. Tai linkiu rinkti gerus pažymius, dirbantiems geros nuotaikos darbe ir gero atlygio už puikiai atliktą darbą.   

 

Pavariau :o

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

×
×
  • Sukurti naują...