Peršokti į turinį

cs pele

PKZZ

Recommended Posts

Kaip suzinoti koki ant cs geriausia detis peles jautruma ?

Su -REP nieko jam nepadarysi, jis pasakė tikrą tiesą, visi dedames kaip patogiau, nes mūsu pelės nėra vienodos, pvz pas manė pelė išviso ant peles jautrumas reguliojas, tai max užsimetės man užtenka vors per cs 2... Tai rink žodžius ir nedeliok savo vaikišku -REP jai prašai pasakyt... Tu praneštas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Bent jau aš žaidžiu 3.5, pabandyk gal tiks :soka:

per jautri  biski pele tada pasmane gamingo pele 

Su -REP nieko jam nepadarysi, jis pasakė tikrą tiesą, visi dedames kaip patogiau, nes mūsu pelės nėra vienodos, pvz pas manė pelė išviso ant peles jautrumas reguliojas, tai max užsimetės man užtenka vors per cs 2... Tai rink žodžius ir nedeliok savo vaikišku -REP jai prašai pasakyt... Tu praneštas.

zn bet ir beje netaip kaip zaidziau cs zaidzias 

Redaguota , nario pKz
Nuoroda į komentarą

Tai kad mes padėt ir negalim. Mes juk nežinom kokio jautrumo tavo pelė, o ir tu pats, prie kokio jautrumo pratęs. Aš pavyzdžiui, užaugęs su Unreal tournament ir quake žaidimais, todėl pas mane sensityvukas turi būt didžiulis, tiesiog taip jau esu pratęs. Taipogi ir pelės visiškai skirtingų nustatymų prašo. Išbandžiau dvi peles, su viena teko žaisti ant 7, su kita ant 3. Žiūrėk pagal save ir tiek. Eik į public serverius ir po truputi keisdamas nustatymus pats nuspręsk, koks tau geriausias :)

Nuoroda į komentarą

Tai kad mes padėt ir negalim. Mes juk nežinom kokio jautrumo tavo pelė, o ir tu pats, prie kokio jautrumo pratęs. Aš pavyzdžiui, užaugęs su Unreal tournament ir quake žaidimais, todėl pas mane sensityvukas turi būt didžiulis, tiesiog taip jau esu pratęs. Taipogi ir pelės visiškai skirtingų nustatymų prašo. Išbandžiau dvi peles, su viena teko žaisti ant 7, su kita ant 3. Žiūrėk pagal save ir tiek. Eik į public serverius ir po truputi keisdamas nustatymus pats nuspręsk, koks tau geriausias :)

Mhm,aciu uz patarima.

Nuoroda į komentarą

(redaguota)

Aš naudoju ir žaidžiu ant 1.5

M,kaip  ir as

Tai kad matau tu vaikas esi, kitiem -rep delioji nors tapati parašo... Tai užauk vaikas.

Pats uzaug

Redaguota , nario pKz
Nuoroda į komentarą

(redaguota)

... Tai kam tau pagalba buvo reikalinga, jai pats nadoji kiek tau reikia... išviso. Man nebereikia jau augti, o tau dar reikia...

Mhm,nebesvaik svaigale

Redaguota , nario pKz
Nuoroda į komentarą

• Parašė po 2 savaičių...

Publicui  vidutini nustatai ir vsio pripranti po keliu minuciu, o jaigu losi tokius modus kaip "HNS" tai tada mazesnio sensitivyti reiktu.. Reguliuok pagal savo patoguma ir viskas. 

Redaguota , nario haW
Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...