Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Universe at War: Earth Assault


Guest ExiT

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5759 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Guest ExiT

Žaidimo veiksmas prasideda 2012 metais, kada Žemę užpuola žiauri ateivių Hierarchija, pradedanti didžiulę karinę kampaniją prieš žmones ir siekianti užkariauti visą planetą. Didelis technologinis ir kiekybinis Hierarchijos pranašumas priverčia žmoniją trauktis į pogrindį. Žaisti pradėsime didžiulių nuostolių visuose frontuose, tačiau nelauktai į kovą stoja seni Hierarchijos priešai - protingų mašinų rasė Norevus. Netrukus į karą įsitraukia ir trečioji ateivių rasė - paslaptingieji masariai.

Žmonėms - šalutinis vaidmuo

"Universe at War: Earth Assault" žmonija vaidina labai mažą vaidmenį. Pagrindiniai karo dėl Žemės valdymo dalyviai - trys ateivių rasės. Tik pirmose dviejose misijose turime galimybę valdyti nedidelį žmonių karių būrį....

"Universe at War" - gana standartinė realaus laiko strategija, kurioje rasime įdomią istoriją, persmelktą skarzmu. Radikaliai skirtingos rasės, įdomi pasaulio užkariavimo sitema ir puikūs specialieji efektai sukuria patrauklią atmosferą. Tačiau šis žaidimas tikrai nesukels revoliucijos ne tik kompiuterinių žaidimų, bet ir savo žanro srityje. Nepatogus kameros judėjimas ir mokama žaidimo internetu paslauga apkartiną bendrą "Universe at War" vaizdą.

+

Įdomi ir nuotaikinga istorija

Puikiai perteikti rasių skirtumai

Gera animacija ir vaizdo efektai

-

Nepatogus kameros judėjimas

Įdomiausi daugelio žaidėjų režimai yra mokami

Kokybė: Pakankama Kaina: 120 Lt

Komppiuteriui keliami reikalavimai: 2GHz procesorius; 512 MB darbinė atmintis (RAM); vaizdo plokštė su 256 MB atminties.

Info: http://www.sega.com/gamesite/universeatwar

Keli screen:

universe_at_war__earth_assault-pcscreenshots7389petrorts01_qjpreviewth.jpg

145.jpg

universe-war-earth-assault-4.jpg

938138_20070917_embed006.jpg

Ir Va Video:

http://youtube.com/watch?v=7oQzQiyFgEQ

http://youtube.com/watch?v=g9goTk_Mxrc&feature=related

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest ExiT

Iš inerneto nejemiau...nes tai būtų tikrai blogai...tai jėmiau iš žurnalo šio mėnesio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Guest Guest

Pats žaidimas visai nieko gal,bet strateginiai man nelabai... Geras straipsnis [headphones.gif] Ne toks kantrus esu,kad ilgai aš jį žaisčiau man jei kažkoki nuobodūs

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 3 mėnesių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 5759 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...