Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi iškilo tokia problemėlė kad nesvarbu ar aš žaidžiu singlePlayer ar online man po kelių minučių žaidimo pradeda laginti, nors kompas tikrai turi pavešti miecraft`ą.Bandžiau ir perrašyti patį minecraft, nepadėjo, anksčiau taip nebuvo ir nesupartau kame kame šaknys.Taigi gal jūs žinot kas čia dabar yra.

P.S pc duomenys:

Vaizdūškė: 1GB. GeForce 220

Ramai: 3GB.

Atlygis už pagalbą 2x+REP

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nusistatyk setings.. as tai visus patobulinimus isjungiu ir padarau power save ant max 5f ar kazkaip ten. ir nebelagina. o pas mane tik 768mb ram.. tai tau tikrai neturetu lagint..

Pabandysiu šitą variantą.

-- Papildyta --

Pala, pala, o tai i seting eit tai ten eini nustatymai ane?Nes pas mane lietuviskas meniu.O kaip eini į nustatymai ką ten toliau daryti :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mineshafter.com iš čia siūskis o ne iš youtub'iu ir t.t. Čia užsiregistruok vėliau skin'a pasikeist galėsi , kiek žinau visi žaidžia šita minecraft'ą tame tarpe ir aš. Sekmės

P.S čia galima ir multiplayer režimu žaist .

gali gal padet susiinstaliot is paleist? is kart +repa

nes kaip supratau cia galima det skinus ir zaist multiplayer free?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Atsisiunti MinecraftSP Paleidi Parasai Nick'a Ir Spaudi Force Update

Suupditina ir Done

Su Situo Nick Eina Ir Online... ;)

-- Papildyta --

Atsisiųsk MinecraftSP. Skin galėsi dėti, bet į SMP neįleis vis tiek. Bus AutoUpdater. Po kažkur 5 minučių išmes viršuje, kad naudoji nelegalų MC (Kas neapsimestum Legaliu kuriant Video).

Pff As Kai Dariau Video Nemeta Jokio Nelegalaus

As Pats Iskart Pasakiau

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...