Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki yra toks dalykas. Neseniai pamačiau kaip draugas žaidžia MineCraft išpradžių galvoju kažkoke nesamonė, bet geriau ysižiūrėjas pastebėjau kad tai yra labai geras žaidimas. Aš šį žaidimą gavau. Pradėjau lošti ir jau lošiu gal apie 2 savaijtes. Išmokau daug ko. Paskuj mano kaimynas sukūrė servery ant 1.4. Aš ten buvau servo opas(adminas). Bet man iškilo problema. Kaip aš keles dienas nemokėdamas gerai žaisti vis dariau update. Updatinau ir man pasidarė 1.5 versija. Ir dabar negaliu niekaip pakeijsti viską ištrinu atsiunčia 1.4 ir visviena rodo 1.5. Nežinau ką daryti draugas sako kad kure naują minecraft servo versiją kažkas ir tipo kaip ten sukurs man leijs lošti. Gal galite pasakyti ar jis tiesą gali sakyti. Ir ar galima kažkaip padaryti 1.4. Versiją.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai tipo kad jis sako kad jis servo versija pakeis i 1.5.. O jei tau reikia atkeisti i 1.4 versija minecraft tai tau reikia padaryti taip Start>Run> %appdata% > .minecraft (sita folderi istrink ) > Atsiusk minecraft 1.4 versija i cia >http://www.minecraft.ipp.lt/downloads/.minecraft.rar.torrent > Ir isten ikelti i %appdata% .minecraft atsiusta folderi.

Padejau? + REP.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 4 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...