Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Normalesnis paaiškinimas:

Norint padaryti SafeZone/WarZone turite parsisiųsti serverio versijai skirtą faction pluginą.

Atėje į norimą vietą, parašote /f claim SafeZone/WarZone ir susirandate SafeZone/WarZone ribas, jas pasižymite.

Geriausias statymo pluginas - WorldEdit, WorldGuard. Jeigu norite padaryti būtent norimą vietą tiksliai, galite padaryti tai su WorldGuard labai paprastai.

Pažymime kampus vietų su WorldEdit(Būtina viena vieta aukštai, kita ant žemės.). Padarome regioną ir viskas, o kaip padaryti galite pasižiūrėti googlėje. Viskas daroma su We komandom, berods yra /region set [pavadinimas], jau nebeprisimenu.

Su Regionais Neraso Sveikas Atvykes I SafeZone.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki visi, as neseniai pakuriau serveri Mc-Game su hostingu is www.datanet.lt vps-7 4gb ram ir 7ghz.

Tadgi kazkas mano serveri apkrauna ir netgi per serverio rekorda [23] labai pradejo lagginti, laggina nergi kai yra tiktais 10 zmoniu.

Gal kas galetu padeti man apvalyti apkrovima serverio arba kazka tokio.

Skype: rokis997

Dekui uz jusu pagalba!

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Sveiki.

Esu sukūręs Minecraft serverį, bet nelabai nusimanau su pluginais, gal kas padėtu?

Norėčiau kad kas atsiųstu reikiamų plugin, arba bent pavadinimus pasakytu, susirasčiau, o jei nesunku galėtumėt ir atsiųst, duočiau adminą serveryje ir panašiai.

Jei atsiųstumėt rašykit į skype: TheMixiTas

Ačiū iš anksto.. :?

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4031 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...