Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Naujokas:

prefix: '&1[&bNaujokas&1] '

siffix: ''

cost: ''

Zaidejas:

prefix: '&1[&aZaidejas&1] '

suffix: '&7'

cost: '50'

Valstietis:

prefix: '&1[&6Valstietis&1 '

suffix: '&7'

cost: '250'

Prasiloses:

prefix: '&1[&2Prasiloses&1] '

suffix: '&8'

cost: '600'

Noliferis:

prefix: '&1[&cN0liferis&1] '

suffix: '&8'

cost: '1000'

Profas:

prefix: '&1[&3Pr0fas&1] '

sufffix: '&9'

cost: '1499'

Meistras:

prefix: '&1[Meistras] '

suffix: '&9'

cost: '2500'

Milijonierius:

prefix: '&1[&9Milij0nierius&1] '

suffix: '&3'

cost: '3800'

Dievas:

prefix: '&1[&8Dievas&1] '

suffix: '&3'

cost: '6500'

Seip pats padariau. Sekmes. Jei nepatinka neimkit tada ;)

  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Didesnės nesąmonės pasakyt negalėjai?

Tai reiškia, kad jei su laptopu renderinu video, kur šio darbo trukmė 8 valandos, tai reiškia aš to niekada nebaigsiu ir daugiau nieko negaliu daryti, nes matai su juo galima tik valandą dirbt/žaist be pertraukų?

Kokios dar vaizdo plokštės sudegimas? Vaizdo plokštė gali sudegt dviem atvejas - neveikia ventiliatorius arba gauna per didelę įtampą/trumpą jungimą.

Kuo su grafika gali būti nesusijęs ventiliatoriaus darbas?

Kuo intensyvesnį darbą vaizdo plokštė atlieka, tuo labiau kaista, todėl tuo stipriau ją reikia aušinti, automatiškai ventiliatorius sukasi ir greičiau ir ilgiau.

Aš noriu pasakyti jei žaidi ilgiau negu 1h gali sudegti vaizdo plokštę sakę kompiteristas kuris dirbes 10metų su pc...

Redaguota , nario Ready
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš noriu pasakyti jei žaidi ilgiau negu 1h gali sudegti vaizdo plokštę sakę kompiteristas kuris dirbes 10metų su pc...

Sudegt gali pasikartosiu, dviem atvejais - jei dings aušinimas, arba trumpas jungimas. Aš būna dienų, kuomet neišjungiu savo LAPTOPO mėnesį ir į dieną prisėdu be sustojimo pažaist 4 valandas ir daugiau.

Kodėl man nesudegė? Vaizdo plokštė integruota, teturi savo 512MB, dar 1GB naudoja iš RAM. Kodėl man nesudegė?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4009 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...