Peršokti į turinį

Dėl steam (LOCK)

guzas

Recommended Posts

Sveiki,

Gaves steam, nežinodamas kažką pridirbau per steam puslapį, kad užblokavau savo steam paskyrą, nebeleidžia keisti paskyros duomenų, nei vardo ir t.t. Ar galima ji kažkaip atbluokoti ? Jo jei galimą kaip reikia ?

Skype: batonas3000 (arba į komentarus, kaip jums patogiau)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Rašyk į steam supportą, jai tai tikrai tavo vartotojas jie tikrai nuims tau tą įspėjimą, įsitikinę su tam tikra informacija, kurios jie tavęs paprašys :) Jai tai "Blocked by owner" įspėjimas.

Redaguota , nario ArtūrasM.
Nuoroda į komentarą

Rašyk į steam supportą, jai tai tikrai tavo vartotojas jie tikrai nuims tau tą įspėjimą, įsitikinę su tam tikra informacija, kurios jie tavęs paprašys :) Jai tai "Blocked by owner" įspėjimas.

Kur rast tą supportą ten bandau prisijungti ir atmetą ir dar šone rašo kad neveikia kažkas, numestum nuorada ?

Nuoroda į komentarą

Kur rast tą supportą ten bandau prisijungti ir atmetą ir dar šone rašo kad neveikia kažkas, numestum nuorada ?

prisiregistruoji naują vartotoją ir rašai jiems. http://support.steamcommunity.com/

Redaguota , nario ArtūrasM.
Nuoroda į komentarą

Man tokia pat situacijo buvo neticia per El.Pasta ten kazka prispaudziau ir uzlockinau, parasiau supportui tiesiog kad neticia uzlockinau savo steam paskyra parasiau nicka, pasta ir pns ir uz 4/5dienas unlockino.

Nuoroda į komentarą

Man tokia pat situacijo buvo neticia per El.Pasta ten kazka prispaudziau ir uzlockinau, parasiau supportui tiesiog kad neticia uzlockinau savo steam paskyra parasiau nicka, pasta ir pns ir uz 4/5dienas unlockino.

Gal galite duoti man savo skype? man panaši problema.

Nuoroda į komentarą

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti Å¡ioje temoje...

×   Ä®klijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   PaÅ¡alinti teksto formatavimą

Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiÅ¡kai įterpta.   Ä®terpti nuorodą paprastai

×   JÅ«sų ankstesnis praneÅ¡imas buvo atkurtas.   IÅ¡valyti redaktorių

×   JÅ«s negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Ä®kelkite arba įdėkite nuotraukas iÅ¡ URL.

• Å iame puslapyje narÅ¡o:   0 nariai

• Nėra registruotų narių peržiÅ«rinčių šį forumą.

• Sukurti naują...