Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4168 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Vargšelis. Užuojauta, kad teko pirkti kompiuterį iš kilobaito... Išlįs dar daug bėdų tau su tuo kompiuteriu, ruoškis :)

Lieka tik du būdai— vežti kompiuterį į garantinį, ko aš nerekomenduočiau, nes kompas gali grįžti dar prastesnės būklės, arba truputi pasitaupyt ir nusipirkt kokį nors pačiam, kad ir panaudota. Tiksliai nežinau, bet man rodos, kad geriau kompo taip nelaikyt įjungto, nes gali sudegt CPU.

Vargšelis. Užuojauta, kad teko pirkti kompiuterį iš kilobaito... Išlįs dar daug bėdų tau su tuo kompiuteriu, ruoškis :)

Lieka tik du būdai— vežti kompiuterį į garantinį, ko aš nerekomenduočiau, nes kompas gali grįžti dar prastesnės būklės, arba truputi pasitaupyt ir nusipirkt kokį nors pačiam, kad ir panaudota. Tiksliai nežinau, bet man rodos, kad geriau kompo taip nelaikyt įjungto, nes gali sudegt CPU.

Kažin, o gali būti, kad tiesiog per BIOS kažkas nustatyta, kad CPU FAN neveikia? Nes atrodo kaip naujas, viskas sujungta. Dar galvoju būda tik nežinau ar tai įmanoma ir ar padėtų, bet sumažinti CPU greiti ar kažką panašaus.

Kažin, o gali būti, kad tiesiog per BIOS kažkas nustatyta, kad CPU FAN neveikia? Nes atrodo kaip naujas, viskas sujungta. Dar galvoju būda tik nežinau ar tai įmanoma ir ar padėtų, bet sumažinti CPU greiti ar kažką panašaus.

Man rodos BIOS turi kažkokius CPU FAN nustatymus, nežinau, ar yra išjungt/įjungt, bet gali pasižiūrėt.

Kad ir silpnai dirbs tavo CPU, be aušinimo jis vistiek kais ir greitu metu perdegs.

(redaguota)

Sveikas, žinau, kad šis klausimas bus nepilnai į temą, bet kosk pas tave procesorius?
Nes kiekvienas procesorius turi savo "normalią" temperatūrą, tarkime vienų 70°C, kitu 60-65°C, dar kitu 100°C, čia Intel.
AMD nuo 60-70
°C kiti nuo 70-85°C.

Dėl aušintuvo, tikrink ar viskas gerai ten sujungta, nes "Kilobaitas" seniau tarkime man buvo netaip įdėjas CPU aušintuvą, ir dėlto labai kaito, o poto išsijunginėdavo kompiuteris, bei iš jų nepatartina pirkti, daug betvarkės ir pnš.
Kita išeitis lieka tik kalbėti su tėvais, sakyk, kad jei nenuveši, tai bus didesnis nuostolis ar kažką panašaus.

Redaguota , nario evaldas867

GrandFire.png

(redaguota)

Sveikas, žinau, kad šis klausimas bus nepilnai į temą, bet kosk pas tave procesorius?

Nes kiekvienas procesorius turi savo "normalią" temperatūrą, tarkime vienų 70°C, kitu 60-65°C, dar kitu 100°C, čia Intel.

AMD nuo 60-70°C kiti nuo 70-85°C.

Dėl aušintuvo, tikrink ar viskas gerai ten sujungta, nes "Kilobaitas" seniau tarkime man buvo netaip įdėjas CPU aušintuvą, ir dėlto labai kaito, o poto išsijunginėdavo kompiuteris, bei iš jų nepatartina pirkti, daug betvarkės ir pnš.

Kita išeitis lieka tik kalbėti su tėvais, sakyk, kad jei nenuveši, tai bus didesnis nuostolis ar kažką panašaus.

i3-4160, o tai pala, jei apsukęs įdedi aušintuvą tai jis neveiks? Juk vistiek tas pats. Idedi kaip nori apsukęs ir prijungi laidelį prie pgr plokštės.

Redaguota , nario BeatDrops

O tai cooleris visai nesisuka? Ir nieks nepypsi?

ASUS PRIME Z370-P l i7 8700K 5Ghz l GIGABYTE GTX1080Ti 11GB l 16GB 2400Mhz RAM l 256GB SSD l 500GB SSD l 256GB m.2 l ASUS ROG SWIFT PG348Q G-Sync 3440x1440 Ultrawide

Playstation 3 Slim (Unlocked) 120GB / Playstation Vita Slim 128GB / New Nintendo 2DS XL 32GB / iPad Mini 4 128GB / MacBook Pro

 

gal turi sena kompiuterį kuriame yra cpu ausintuvas ? tik reikia kad butu su tokia pat jungtimi, jei turi pamegink trumpam ijungti kompiuteri ji ijunges i lizda, jei veiks - gali nusipirkti nauja ausintuva, jie nera brangus iki 5 eur. gera pasiimtum, o jei taipat neveiks tai turbut brokas arba sistemiskai kazkas blogai ( pas daugeli buna dar viena ausintuvo jungtis kad ausinti korpusa ir t.t pamegink i ja ijungti ausintuva galbut veiks :) sekmes.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4168 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...