Peršokti į turinį

Golour darbų galerija [ Naujoko ]


Golor

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Čia dėsiu visus savo darbus.Gali pasirodyti pernelyg paprasti ar pan.

Bet visdar mokinuosi tai...

[Dizainas]1# - CS Serverių sąrašas

[Avataras]2# - " Žiema "

[Avataras]3# - Cigaretės

[Dizainas]4# Studijos paprastas dizainas

[Headeris]5# Zombies Swarm " Browser Game " Headeris

Kiekviena diena pildysiu :)

Komentuokit ir vertinkite :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Avatarai nepatiko. Apie dizaina patylesiu nes kada kuri dizaina reik pagalvot kur ka desi o cia atrodo kad tu paemiai net negalvodamas pridejai bluru ir pns ir nieko nesigavo mano manymu jei darai kur desi texta ir pns. tai nedek bluro...

Dizainas visai nepatiko atrodo lyg butum padares maketa ir texta uzrases man atrodo kad tu visai nenusimanai kaip piest dizainus arba truksta tau fantazijos. sekmes....

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nepyk bet manau dizainai visai prasti ypač jei kuri ketvirtą dizainą.Manau tau trūksta fantazijos arba mokėjimo erdvių išdėstimo nes dizaine kiekviena detalė turi būti padaryta dėl kažko. Beto 4 dizainas net nematau reikalo tokio piešti čia tokį dizainą galėtum su html kodu sukurt...

Sukurt? Pabandyk tada :) Lauksiu,jei ką į AŽ jį persiųsk.Jeigu tau įmanoma :) Nors šiaip,kai turėsiu laiko dar papaišysiu,kažko tokio geresnio :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na aš kuriu sudetingesnius html dizainus tai nematau reikalo tokiems dalykams eikvoti laiką kada aš normalius dizainus piešiu.

Tai buvau bandęs tokį paprastuka nupiešt.Kai netingėsiu nupiešiu jau truputi tokį sudetingesnį.Tai tiek :)

-- Papildyta --

Dadėjau headerį.... Jei kam įdomu kūriau savo projektukui...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4854 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...