Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

MySQLi VS PDO(PHP Data Objects)


*DeMo*

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3385 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Ką jūs naudojat ?  

25 balsai

  1. 1. Ką jūs naudojat ?



Recommended Posts

MySQLi

Galimybės:

  • An object-oriented interface
  • Support for prepared statements
  • Support for multiple statements
  • Support for transactions
  • Enhanced debugging support
  • Embedded server support
  • More powerful Functionality

Šaltinis : http://en.wikipedia.org/wiki/MySQLi

PDO

  • Viskas tas pats kaip ant MySQLi
  • Veikia 12 skirtingų duomenų bazių o mysqli gali palaikyti tik mysql duom. baze

Išvada

Visi sako kad PDO yra daug geriau už mysqli bet mano nuomone jei kuri sau kokia sakykim maža pakvietimų sistema tai pilnai užtenka Mysqli :) o jei ten kokia hostingo sistema tai aišku geriau PDO nes nežinia kada gali prireikt pakeisti duomenų baze. Pavyzdžiui aš nežinau nei vienos kitos duomenų bazės tik mysql  aš ja naudoju ir esu patenkintas ją :) tad rinkitės kas kam patinka arba pagal situacija jei žinai kad keisi duom. baze imk PDO ir panašiai :)

 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš tai pat nesuprantu kodėl visi iškelia tą PDO, niekas neskriaus jeigu naudosi MySQLi. Abu turi visų mėgiamus prepared statements. PDO ižvelgiu tik porą trūkumų : galimas tik OOP variantas, bei darbas vyksta lėčiau, bei neturi tiek funkcijų kaip MySQLi.

Testus prašau apie "lėtumą". 

PDO ir dar karta PDO. 

PHP 5.5 jau nebepalaiko mysql tai manau visi žino, ir taip pat manau, kad greit metu mysqli taip but nepalaikomas.

Taip pat didelis pliusas, kad PDO palaiko 12 skirtingų DB pluginus.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Testus prašau apie "lėtumą". 

PDO ir dar karta PDO. 

PHP 5.5 jau nebepalaiko mysql tai manau visi žino, ir taip pat manau, kad greit metu mysqli taip but nepalaikomas.

Taip pat didelis pliusas, kad PDO palaiko 12 skirtingų DB pluginus.

Tai kaip matau, reiktų daugiau kituose forumuose lankytis, ne tik supergame, nes žinios skurdžios + kai dirbsi su dideliu projektu suprasi, kas yra ta milisekundė ir kodėl pdo realiam gyvenime veikia lėčiau..

p.s. Iš kur ištraukei tokias pievas apie mysqli nepalaikymą?

Redaguota , nario leoleva
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Testus prašau apie "lėtumą". 

PDO ir dar karta PDO. 

PHP 5.5 jau nebepalaiko mysql tai manau visi žino, ir taip pat manau, kad greit metu mysqli taip but nepalaikomas.

Taip pat didelis pliusas, kad PDO palaiko 12 skirtingų DB pluginus.

 

Sakai greitu metu mysqli bus seniena ? bet pdo yra vos ne tas pats kaip mysqli tai reiškia kad kai bus  mysqli nebe palaikoma tai greit ir pdo bus nebe palaikoma :) arba bent aš galvoju kad išeis dar koks nors panašus projektas į PDO kuris turės daugybe apsaugų :) ir visi pasirinks ją :) o mysqli ir pdo visi pamirš :D aišku čia tik mano fantazijos niekas nežino kaip bus :)

Redaguota , nario *DeMo*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai kaip matau, reiktų daugiau kituose forumuose lankytis, ne tik supergame, nes žinios skurdžios + kai dirbsi su dideliu projektu suprasi, kas yra ta milisekundė ir kodėl pdo realiam gyvenime veikia lėčiau..

p.s. Iš kur ištraukei tokias pievas apie mysqli nepalaikymą?

Su dideliais projektais dirbu. nesilankau forumuose kadangi man to nebereikia. Kartais stackoverflow forume lankausi.

MySQLi nenaudoju ir nesinaudojau išsakiau savo nuomonė apie jį. 

Ir šiuo metu visi mano dideliai projektai naudoja PHP + JAVA. Ir java naudoju DB connectui kadangi daug greičiau tai vyksta.

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Testus prašau apie "lėtumą". 

PDO ir dar karta PDO. 

PHP 5.5 jau nebepalaiko mysql tai manau visi žino, ir taip pat manau, kad greit metu mysqli taip but nepalaikomas.

Taip pat didelis pliusas, kad PDO palaiko 12 skirtingų DB pluginus.

 

Su dideliais projektais dirbu. nesilankau forumuose kadangi man to nebereikia. Kartais stackoverflow forume lankausi.

MySQLi nenaudoju ir nesinaudojau išsakiau savo nuomonė apie jį. 

Ir šiuo metu visi mano dideliai projektai naudoja PHP + JAVA. Ir java naudoju DB connectui kadangi daug greičiau tai vyksta.

 

Kuo toliau tuo labiau pradedu tikėti jog tavo paslaugos neturėtų lyst į viešumą :lol: Ne pirma tema kurioje susidirbi programavimo srity :lol: Tokias pievas iš kažkur ištrauki pastoviai... O ir atmazai labai prasti, tai darbą dariau ant greičio tai vėl laiko nėra...

Redaguota , nario ArtūrasM.
  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su dideliais projektais dirbu. nesilankau forumuose kadangi man to nebereikia. Kartais stackoverflow forume lankausi.

MySQLi nenaudoju ir nesinaudojau išsakiau savo nuomonė apie jį. 

Ir šiuo metu visi mano dideliai projektai naudoja PHP + JAVA. Ir java naudoju DB connectui kadangi daug greičiau tai vyksta.

 

Aš irgi su dideliais projektais dirbu tokiais kaip : Kaipiseitilauka.LT (nereklama) laukegeresnegrafika.lt (irgi nereklama). Žodžiu duosiu patarimą. Kavokis kaip raulis. ;)

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Su dideliais projektais dirbu. nesilankau forumuose kadangi man to nebereikia. Kartais stackoverflow forume lankausi.

MySQLi nenaudoju ir nesinaudojau išsakiau savo nuomonė apie jį. 

Ir šiuo metu visi mano dideliai projektai naudoja PHP + JAVA. Ir java naudoju DB connectui kadangi daug greičiau tai vyksta.

 

Patarčiau ateityje persioriantuoti iš Java į C++, kadangi C++ turi žymiai greitesnį procesų vykdymą. Yra sukurtas Framework: http://www.phalconphp.com/en/

Redaguota , nario Dan.
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Patarčiau ateityje persioriantuoti iš Java į C++, kadangi C++ turi žymiai greitesnį procesų vykdymą. Yra sukurtas Framework: http://www.phalconphp.com/en/

Ačiū už patarima, C++ žinau, bet svetainėms netaikau (kolkas).

 

 

Kuo toliau tuo labiau pradedu tikėti jog tavo paslaugos neturėtų lyst į viešumą :lol: Ne pirma tema kurioje susidirbi programavimo srity :lol: Tokias pievas iš kažkur ištrauki pastoviai... O ir atmazai labai prasti, tai darbą dariau ant greičio tai vėl laiko nėra...

Tu tai išvis esi žmogau nevykėlis, aš išsakiau savo nuomonė apie MySQLi, ir nematau čia jokių atmazų. Nesinaudojau MySQLi ir galiu pasakyti ačiū IeoIeva nariui už parodytą testą kurio dėka supratau, kad klydau. Bet anyways aš prie PDO daugiau linkęs. 

 

 

Aš irgi su dideliais projektais dirbu tokiais kaip : Kaipiseitilauka.LT (nereklama) laukegeresnegrafika.lt (irgi nereklama). Žodžiu duosiu patarimą. Kavokis kaip raulis. ;)

Dar vienas žmogus kuris bando mane "padūhinti" nors pats save dūhini žmogau, tad sorry man neįdomu, kad tu nebuni lauke. Sėkmes.

 

 

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už patarima, C++ žinau, bet svetainėms netaikau (kolkas).

 

 

Tu tai išvis esi žmogau nevykėlis, aš išsakiau savo nuomonė apie MySQLi, ir nematau čia jokių atmazų. Nesinaudojau MySQLi ir galiu pasakyti ačiū IeoIeva nariui už parodytą testą kurio dėka supratau, kad klydau. Bet anyways aš prie PDO daugiau linkęs. 

 

 

Dar vienas žmogus kuris bando mane "padūhinti" nors pats save dūhini žmogau, tad sorry man neįdomu, kad tu nebuni lauke. Sėkmes.

 

okay, ne IeoIeva, o LeoLeva :funny:

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ačiū už patarima, C++ žinau, bet svetainėms netaikau (kolkas).

 

 

Tu tai išvis esi žmogau nevykėlis, aš išsakiau savo nuomonė apie MySQLi, ir nematau čia jokių atmazų. Nesinaudojau MySQLi ir galiu pasakyti ačiū IeoIeva nariui už parodytą testą kurio dėka supratau, kad klydau. Bet anyways aš prie PDO daugiau linkęs. 

 

 

Dar vienas žmogus kuris bando mane "padūhinti" nors pats save dūhini žmogau, tad sorry man neįdomu, kad tu nebuni lauke. Sėkmes.

 

Tai matyt man tai lemta. Aš nebijau ant savęs pastumt :) O kadangi tu toks profas tai gal eik į lauką grafiką ten geresnė

  • Teigiamai 4
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3385 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...