Peršokti į turinį

Dont starve ir Minecraft /Labai garsus žaidimas/Updated 2015-01-22


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3410 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Pristatau naujus video po kolkas bus dont starve ir mc, apie mc nieko nesakysiu visiems ir taip atsibodes ;D, pirmas dont starve epizodas gan neblogas bet garsai šiek tiek sugribavo tad vietomis manes nesigirdi, nesu profas ir dar toli man iki tokio tad nesmerkit, tobulėti yra dar kur                                                    Updated 2015-01-22

 

Don't Starve:

2Serija (Naujos ausines su prasti mikrofonu + brolis fone girdisi :D)

1Serija (gan nebloga bet dont starve garsai per aukšti tad vietomis manes nesigirdi)

 

 

Minecraft:Na nieko pasokoti nereikia kam nepatinka net nedarykit :D iki profo dar toli man...

3Serija (Projektuojam savo nama tarp creative pasaulio, beveik pabaigiam gražu nama / Brolis girdisi fone + Naujas mic

2Serija (video geresnis bet čia kažkodėl buvo pingas vietomis tai atsilikdavo veiksmai)

1Serija (epic edit nes camtasia studio man nebeveikia tai su kažkokia surenderinau :/)

 

 

 

Privačiam serveryje:

Redaguota , nario justux204
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3410 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...