Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

SuperGames.LT | Informacija


Marius

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3392 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Valdas forume nesilanko ir jo nešmeižia ko nepasakysi apie Justa.

Justas nėra užblokuotas, jo reklama buvo pašalinta ne manęs. O ir šiuo atveju reklamuoti jo projekta yra draudžiama.

Įkasti nieko nebandau, kiekviena žingsnį darau pasitaręs su forumo savininku. Paskutinės tavo eilutes tai yra tik tavo spėjimai,o ne pagrįsta nuomonė, todel pasilaikyk ją sau.

 

Ši tema buvo kurta ne tam,kad butu aiškinamasi santykiai tarp Justo ir mano pusės. Tai buvo labiau prašymas kaikuriems žmonėms elgtis forume tvarkingai.

Bet tai dabar pats pagalvok, buvo juk susitarimas irgi, kad blokuosit visus scamerius, Valdas vienas iš jų, bet jis neužblokuotas, o dabar iš principo bijau likt apgautas ir nenoriu, kad scameriai lankytųsi šiame forume, tai nemanai, jog reikia tokiais atsikratyt?

 

Ir ar neįžvelgi diskriminacijos, kuo tarkim mano projektas geresnis už Justo reklamuojamą? Juk taisyklėse neparašyta, kad prie reklamavimo yra taikomi kažkokie draudimai Justui. Šmeižiat čia tik jūs Justą, ale "Perbėgo į kitą projektą", juk jo pasirinkimas. Pamąstyt, dirbi maximoj, išeini į geresnį darbą, kuriame matai daugiau perspektyvų ir įžvelgi geresnę atmosferą ir tau draudžia po išėjimo ateit į maximą apsipirkt. :D Manai sedėtum ramus? Aš dabar einu už Justą vien dėl to, nes pradėjai daryti nesąmones.

  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet tai dabar pats pagalvok, buvo juk susitarimas irgi, kad blokuosit visus scamerius, Valdas vienas iš jų, bet jis neužblokuotas, o dabar iš principo bijau likt apgautas ir nenoriu, kad scameriai lankytųsi šiame forume, tai nemanai, jog reikia tokiais atsikratyt?

 

Ir ar neįžvelgi diskriminacijos, kuo tarkim mano projektas geresnis už Justo reklamuojamą? Juk taisyklėse neparašyta, kad prie reklamavimo yra taikomi kažkokie draudimai Justui. Šmeižiat čia tik jūs Justą, ale "Perbėgo į kitą projektą", juk jo pasirinkimas. Pamąstyt, dirbi maximoj, išeini į geresnį darbą, kuriame matai daugiau perspektyvų ir įžvelgi geresnę atmosferą ir tau draudžia po išėjimo ateit į maximą apsipirkt. :D Manai sedėtum ramus? Aš dabar einu už Justą vien dėl to, nes pradėjai daryti nesąmones.

Norėsi pakalbėti daugiau parašysi į pm. Nematau tikslo kalbėti iš tuščio į kiaura. Tu turi savo nuomone, tu girdėjai kalbas, bet tu tikrai nežinai kaip buvo iš tikruju.

Todel tai tik ir lieka tavo nuomonė. Pasikartosiu dar karta Justui neapribotos jokios teises lankytis forume.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visada palaikiau šį forumą. TAČIAU, šį kartą jo ( , o tiksliau, būtent tavęs ) nepalaikysiu. m**e yra visiškai kitoks projektas, nei šis. Įdomu, tai, kad yra skiltys reklamoms, bet ir ten nebegalima reklamuot, tai kam ta skiltis iš vis tuomet?

Paskaityk ką rašiau komentaruose ir aukščiau.

Kai jie reklamavo pagal taisykles niekas neturėjo jokių priekaištu. Kai tai peržengė visas ribas jiems buvo atimta teisė reklamuoti.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors aš iš viso tuos komentarus rašau labai retai, bet čia turėjau parašyt.

Paimkim du projektus, tai Justo reklamuojamą m... ir sg.lt

Abu projektai to pačio tipo, taip? Žaidimų diskusijos.

Supergames.LT - Į pasiūlymų skiltį yra tik pažiūryma, retai kada yra atrašoma kokia mintis iš administracijos pusės.

M.. LT - Kiekvienam pasiulyme yra po viena atsakymą iš administracijos ir sureguota gan greitai.

Dabar paklausiu šio forumo administracijos - Ar jum patiktų, kai jus būtumėt paprastas narys, sugalvojas

genialią mintį ir parašęs forumę temą joje negautum atsakymo arba po kurio laiko?

Visi parašę temą į pasiulymų skiltį tikisi gauti atsakymą iš administracijos, ką apie tai jie mano.

Antras dalykas, dizainas ir patogumas.

Supergames.LT įdėtas kažkoks primityvus dizainas, nematau čia kažką gero kai įėjas galėtum pasakyt: WOW

M... LT - Dizainas yra neralus, pati komanda yra surinkta osom, aukšto lygio dizaineriai ir koderiai tikrai pasidarbo ties tuo.

Vat įėjas į tinklapį gali pasakyti: O, kažkas naujo.

Supraščiau ten būtų kažkokių kevalų surinkta komanda, tai taip sakyčiau kas per konkurencija, neturi patirties jie tam.

Tačiau visi žmogėnai surinkti ten turi patirties šitam valdyme. Paimkim Justą, jis tikrai nepasišiukšlino, puikiai pasidarbavo,

buvo surinkta osom moderatorių komanda galiu pasakyt.

Spręskit jūs dabar.

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nors aš iš viso tuos komentarus rašau labai retai, bet čia turėjau parašyt.

Paimkim du projektus, tai Justo reklamuojamą m... ir sg.lt

Abu projektai to pačio tipo, taip? Žaidimų diskusijos.

Supergames.LT - Į pasiūlymų skiltį yra tik pažiūryma, retai kada yra atrašoma kokia mintis iš administracijos pusės.

M.. LT - Kiekvienam pasiulyme yra po viena atsakymą iš administracijos ir sureguota gan greitai.

Dabar paklausiu šio forumo administracijos - Ar jum patiktų, kai jus būtumėt paprastas narys, sugalvojas

genialią mintį ir parašęs forumę temą joje negautum atsakymo arba po kurio laiko?

Visi parašę temą į pasiulymų skiltį tikisi gauti atsakymą iš administracijos, ką apie tai jie mano.

Antras dalykas, dizainas ir patogumas.

Supergames.LT įdėtas kažkoks primityvus dizainas, nematau čia kažką gero kai įėjas galėtum pasakyt: WOW

M... LT - Dizainas yra neralus, pati komanda yra surinkta osom, aukšto lygio dizaineriai ir koderiai tikrai pasidarbo ties tuo.

Vat įėjas į tinklapį gali pasakyti: O, kažkas naujo.

Supraščiau ten būtų kažkokių kevalų surinkta komanda, tai taip sakyčiau kas per konkurencija, neturi patirties jie tam.

Tačiau visi žmogėnai surinkti ten turi patirties šitam valdyme. Paimkim Justą, jis tikrai nepasišiukšlino, puikiai pasidarbavo,

buvo surinkta osom moderatorių komanda galiu pasakyt.

Spręskit jūs dabar.

Na ačiū už komplimentus! 

 

Bet aš visada žiūrėjau į SG ir į ... kaip gan skirtingus. Tai yra į taikomą įvaizdį. Man atrodo kad SG nori atrodyti solidžiau, o ... yra "by gamerz for gamerz". Būtent dėl šios priežasties SuperGames atnaujinimai ir yra lėti, jie turi būti gerai pergalvoti ir tik įsitikinus kad jų LABAI reikia, tik tada jie daromi. Kitas dalykas tai Aurimas, tikrai per savo moderatorystės/administratorystės(ilgas žodis...) laiką negaliu pasakyti kad jam forumas nerūpi...Tai yra juk niekada nebuvo kas nors išjungta už nesusimokėjimą ar forumas nulaužtas. Bet visgi, jis nėra aktyvus ir nestebi kaip kas kada vyksta forumo bendruomenėje, tam yra Marius. Apskritai, man jo požiūris atrodo visiškai profesinis. 

 

Palyginimui, pas mus, mes esam dalis bendruomenės. ... yra sukurtas ne tam kad pasipelnyti.... Administracija yra bendruomenės dalis. 

 

 

O ką rinktis, čia jau priklauso nuo žmogaus norų. Kas jam patogiau, maloniau, ten jis ir bus. Sakyčiau dar geriau kad yra pasirinkimas.  Dar norėčiau paminėti kad per daug šioje temoje kalbama būtent apie šiuos dalykus :/

  • Teigiamai 4
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krč dabar tiesiai šviesiai.

 

Jeigu iš tikrūjų  pasakius, SuperGames.lt nusivažiuoja. Nebežinot kaip beišplėšti pinigų iš šito projekto. Ateini į forumą, viršui reklama, šone reklama, per vidurį reklama ir dar padarėt registracija mokama! DAR radot kaip pinigų išmušti. O b*e mes negalim reklaminti, skėlbti kitus puslapius, nes ''TIPO'' jūs prarandate žmonės. O tai kai iš jūsų reklama nuperka, tai tipo neprarandat?, lankytojus. Kiek žinau forumas yra tam skirtas: 

  • PAGALBAI
  • Reklamavimui
  • Ieškojimui

Bet kiek matau jau vis daugiau šitų punktų dingsta. Ir forumas nebeatskleidžia savo tikros pusės. Toj reikės kalbėti, tik apie SuperGames.lt forumą, administracija.

 

Nu krč sekmės toliau. 

Redaguota , nario ***Spartietis***
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krč dabar tiesiai šviesiai.

 

Jeigu iš tikrūjų  pasakius, SuperGames.lt nusivažiuoja. Nebežinot kaip beišplėšti pinigų iš šito projekto. Ateini į forumą, viršui reklama, šone reklama, per vidurį reklama ir dar padarėt registracija mokama! DAR radot kaip pinigų išmušti. O b*e mes negalim reklaminti, skėlbti kitus puslapius, nes ''TIPO'' jūs prarandate žmonės. O tai kai iš jūsų reklama nuperka, tai tipo neprarandat?, lankytojus. Kiek žinau forumas yra tam skirtas: 

  • PAGALBAI
  • Reklamavimui
  • Ieškojimui

Bet kiek matau jau vis daugiau šitų punktų dingsta. Ir forumas nebeatskleidžia savo tikros pusės. Toj reikės kalbėti, tik apie SuperGames.lt forumą, administracija.

 

Nu krč sekmės toliau. 

 

 

:mucha:  :funny:  Sorry, bet man juokinga pasidarė iš tavo pranešimo. Norint, kad projektas gyvuotų reikia pinigų, pinigai gaunami iš reklamų. Reklamuojasi visiškai kitokio pobūdžio tinklapiai, t.y. parduotuvės, žaidimų projektai. Projekto savininkas senai jau yra išėjas į normalų gyvenima, jis palaiko forumo gyvavimą ir to užtenka, tam yra Marius, Pranas ir galų gale mes MODERATORIAI. 

 

 

Nematau, kad reiktų keisti dizaino, nes yra puikūs du pasirinkimai.. Tai pat ilgai laukta reputacijos sistema buvo padaryta. Aišku yra dar kur dirbti, bet viskas ateina su laiku.

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Konkurencijos.

 

Konkurencijos? ar juokauji žmogau? :D Ten dabar tipo keli vartotojai floodina, kad surinkti 100pranešimu ir užpildyt paraiška i moderatorius, viskas.Kas negaus Mod toliau griš čia. pažiūrėk kiek freeposteriu ten susirinko :D Vos kokie keli vartotojai aktivus floodina dėl moderatoriaus ir viskas

Jie net projiekto nereklamuoja, o tipo sukure tema, kad reklama perka :D Nors tik pats ju projiektas pareklamuotas, užsidedant i sg parašą jų baneri ir viskas, jokios perspektyvos nematau

Redaguota , nario Vejasas
  • Teigiamai 3
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

:mucha:  :funny:  Sorry, bet man juokinga pasidarė iš tavo pranešimo. Norint, kad projektas gyvuotų reikia pinigų, pinigai gaunami iš reklamų. Reklamuojasi visiškai kitokio pobūdžio tinklapiai, t.y. parduotuvės, žaidimų projektai. Projekto savininkas senai jau yra išėjas į normalų gyvenima, jis palaiko forumo gyvavimą ir to užtenka, tam yra Marius, Pranas ir galų gale mes MODERATORIAI. 

 

 

Nematau, kad reiktų keisti dizaino, nes yra puikūs du pasirinkimai.. Tai pat ilgai laukta reputacijos sistema buvo padaryta. Aišku yra dar kur dirbti, bet viskas ateina su laiku.

Ar reklama vienintelis būdas uždirbti pinigų forumo išlaikymui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Krč dabar tiesiai šviesiai.

 

Jeigu iš tikrūjų  pasakius, SuperGames.lt nusivažiuoja. Nebežinot kaip beišplėšti pinigų iš šito projekto. Ateini į forumą, viršui reklama, šone reklama, per vidurį reklama ir dar padarėt registracija mokama! DAR radot kaip pinigų išmušti. O b*e mes negalim reklaminti, skėlbti kitus puslapius, nes ''TIPO'' jūs prarandate žmonės. O tai kai iš jūsų reklama nuperka, tai irgi prarandat žmonės, lankytojus. Kiek žinau forumas yra tam skirtas: 

  • PAGALBAI
  • Reklamavimui
  • Ieškojimui

Bet kiek matau jau vis daugiau šitų punktų dingsta. Ir forumas nebeatskleidžia savo tikros pusės. Toj reikės kalbėti, tik apie SuperGames.lt forumą, administracija.

 

Nu krč sekmės toliau. 

Labai gaila, kad forume matai vos 3 jo paskirtis.

 

 Norėčiau visų paprašyt nebesipykt. Koks skirtumas? Mano manymu Marius per daug visą tai sureikšmina. Taip, atsirado naujas, daug žadantis projektas. TAIP, reklamavimas šiame forume buvo gerokai perdėtas(kiekvieną valandą šaukykloje) ir už reklamavimą šaukykloje galimėjo baust. Tačiau kodėl buvo ištrintos jūsų temos ir t.t. aš nesuprantu. Jeigu per Justo projektą(vadinkim jį taip) supergames.lt jau taip stipriai praranda lankytojus, galbūt  reikėtų į visą tai pažiūrėti iš šalies ir pagalvoti „kodėl? Kuo supergames.lt blogesni?“. Ir priimti tai kaip iššūkį ar gerą progą patobulėti. Vien tik todėl, kad uždrausime reklamą mūsų forume nieko nereiškia. Juk viskas sklinda ir per kitus tinklapius, skype, steam. Jeigu ten geriau— žmonės pereis bet kokiu atveju. Galbūt reikėtų sustoti ir pagalvoti, ką mes galim padaryt, kad mes taptume vėl lankomi? Siūlyčiau pradėti nuo išvaizdos, o ypač logo. Taipogi, ar mums tikrai reikalinga ta mokama registracija(aš ne ekonomikos ekspertas, todėl šitas sakinys yra klausiamąją forma)? Konkursai, renginiai, kažkokie susibūrimai. O juk ankščiau tokių dalykų būdavo, visiems patikdavo. Taipogi Mariui siūlyčiau karts nuo karto paskaityti ką rašo mūsų šaunieji moderatoriai(turiu omenyje skype čat), nes kartais man ten paskaičius bloga pasidaro. O paskaičius ir truputėlį žmogiškai pagalvoti „Ar tokie žmonės tikrai padeda forumui?“

 Žodžiu, savo pamąstymus išsakiau, toliau spręsti jums. Suprantu, Mariau, yra problemų, jų visada bus visiems(turiu omeny tavo gyvenimą), tačiau prieš griebiantis kokių nors rimtų veiksmų, juk visada gali pasitarti su mumis. Esu aš, yra Pranas, nenoriu čia girtis ar panašiai, bet juk mes forume pragyvenę ilgai, žinom daug ką, žinom, ko nori, kaip mąsto forumo nariai, kaip jie reaguos į tam tikrus veiksmus, kuriuos tu darai šiuo metu niekada nepasitardamas su mumis(arba bent jau manimi). 

 Trumpiau tariant, tiesiog siūlau pažiūrėti į tai, kaip į gerą dalyką, progą patobūlėti, susiprotėti, kas forume yra blogai.

 

P.S. Išvis nesuprantu, kodėl du forumai turi būti kaip du karo frontai? Juk galima lankytis ir viename, ir kitame. Juk galėtume dalintis bendra informacija, draugiškai sutarti, o tai išspręstų tiek daug problemų...

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 9
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Labai gaila, kad forume matai vos 3 jo paskirtis.

 

 Norėčiau visų paprašyt nebesipykt. Koks skirtumas? Mano manymu Marius per daug visą tai sureikšmina. Taip, atsirado naujas, daug žadantis projektas. TAIP, reklamavimas šiame forume buvo gerokai perdėtas(kiekvieną valandą šaukykloje) ir už reklamavimą šaukykloje galimėjo baust. Tačiau kodėl buvo ištrintos jūsų temos ir t.t. aš nesuprantu. Jeigu per Justo projektą(vadinkim jį taip) supergames.lt jau taip stipriai praranda lankytojus, galbūt  reikėtų į visą tai pažiūrėti iš šalies ir pagalvoti „kodėl? Kuo supergames.lt blogesni?“. Ir priimti tai kaip iššūkį ar gerą progą patobulėti. Vien tik todėl, kad uždrausime reklamą mūsų forume nieko nereiškia. Juk viskas sklinda ir per kitus tinklapius, skype, steam. Jeigu ten geriau— žmonės pereis bet kokiu atveju. Galbūt reikėtų sustoti ir pagalvoti, ką mes galim padaryt, kad mes taptume vėl lankomi? Siūlyčiau pradėti nuo išvaizdos, o ypač logo. Taipogi, ar mums tikrai reikalinga ta mokama registracija(aš ne ekonomikos ekspertas, todėl šitas sakinys yra klausiamąją forma)? Konkursai, renginiai, kažkokie susibūrimai. O juk ankščiau tokių dalykų būdavo, visiems patikdavo. Taipogi Mariui siūlyčiau karts nuo karto paskaityti ką rašo mūsų šaunieji moderatoriai(turiu omenyje skype čat), nes kartais man ten paskaičius bloga pasidaro. O paskaičius ir truputėlį žmogiškai pagalvoti „Ar tokie žmonės tikrai padeda forumui?“

 Žodžiu, savo pamąstymus išsakiau, toliau spręsti jums. Suprantu, Mariau, yra problemų, jų visada bus visiems(turiu omeny tavo gyvenimą), tačiau prieš griebiantis kokių nors rimtų veiksmų, juk visada gali pasitarti su mumis. Esu aš, esu Pranas, nenoriu čia girtis ar panašiai, bet juk mes forume pragyvenę ilgai, žinom daug ką, žinom, ko nori, kaip mąsto forumo nariai, kaip jie reaguos į tam tikrus veiksmus, kuriuos tu darai šiuo metu niekada nepasitardamas su mumis(arba bent jau manimi). 

 Trumpiau tariant, tiesiog siūlau pažiūrėti į tai, kaip į gerą dalyką, progą patobūlėti, susiprotėti, kas forume yra blogai.

 

P.S. Išvis nesuprantu, kodėl du forumai turi būti kaip du karo frontai? Juk galima lankytis ir viename, ir kitame. Juk galėtume dalintis bendra informacija, draugiškai sutarti, o tai išspręstų tiek daug problemų...

 

čia a urimas gudriai padarė,  kelis administratorius surado, o tie administratoriai čia viska daro, o aurimas sedi kiaušus išvertes ir pinigus kala :D

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3392 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...