Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3844 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

  • Parašė po 10 mėnesių...

CreateObject(2587, 2001.195679, 1547.113892, 14.283400, 0.0, 0.0, 96.0, 500.0);

Kur padidinau skaičių gali redaguoti ten yra distancija iš kokio atstumo žmogus gali matyti objektą, todėl ir geriau padaryti jog ne tiek svarbius objektus kaip pastatus ir panašiai krautu iš arčiau, kokius kelius ir panašiai iš toliau. Tuomet tau ir limito neprireiks.

O tu protingas, gal CreateDynamicObject ? ir palieki ta pati 300.0 sumazini CreateObject skaiciu, bei gali dar labiau sumazinti laga nenaudojas 0.0, 0.0, 96.0 perametru

Prikeliu tema :D Bet tai kaip man pakeist ta distancija? :D Juk tų objektų labai daug tai kiekvieno gale ir keist į 500? :D

ne į 500 čia klaidą padariau susimaišiau su kitų includu, iki 300 gali keisti maksimaliai. Nusikopijuok visų objektų kodus, įsikelk į naują pawno lapą tuomet ctrl + g man rodos ir parašysi skaičių koksai yra dabar prie objektų ir tuomet į kokį nori pakeisti ir turėtu pakeisti visus atitikmenis.

 

O tu protingas, gal CreateDynamicObject ? ir palieki ta pati 300.0 sumazini CreateObject skaiciu, bei gali dar labiau sumazinti laga nenaudojas 0.0, 0.0, 96.0 perametru

Aš protingas, bet ką tu čia bandei pasakyti nesupratau. Nu ne, dėja bet CreateObject jeigu žmogus naudoja inlcude tada gali naudoti dynamic, tačiau jie dažniausiai naudojami interioriams. Pabrėžiau ir parašiau jog jis jį gali keitinėti jei nesugėbi ar neturi  įgūdžiu perskaityti iki galo, išvis geriau nekomentuok. 0,0? Tau su galva blogai? Tas skaičius nusako iš kokio tolumo tau užkrauna objektą, tuomet tau išvis nerodys objektų proto bokšte.

ne į 500 čia klaidą padariau susimaišiau su kitų includu, iki 300 gali keisti maksimaliai. Nusikopijuok visų objektų kodus, įsikelk į naują pawno lapą tuomet ctrl + g man rodos ir parašysi skaičių koksai yra dabar prie objektų ir tuomet į kokį nori pakeisti ir turėtu pakeisti visus atitikmenis.

 

Aš protingas, bet ką tu čia bandei pasakyti nesupratau. Nu ne, dėja bet CreateObject jeigu žmogus naudoja inlcude tada gali naudoti dynamic, tačiau jie dažniausiai naudojami interioriams. Pabrėžiau ir parašiau jog jis jį gali keitinėti jei nesugėbi ar neturi  įgūdžiu perskaityti iki galo, išvis geriau nekomentuok. 0,0? Tau su galva blogai? Tas skaičius nusako iš kokio tolumo tau užkrauna objektą, tuomet tau išvis nerodys objektų proto bokšte.

Arba viens kita blogai supratom arba nežinau

 

Aš sakiau kad galima nenaudoti perametru :)

 

 

tiesiog CreateObject(2587, 2001.195679, 1547.113892, 14.283400, 0.0, .drawdistance = 300);

Arba viens kita blogai supratom arba nežinau

 

Aš sakiau kad galima nenaudoti perametru :)

 

 

tiesiog CreateObject(2587, 2001.195679, 1547.113892, 14.283400, 0.0, .drawdistance = 300);

Dabar supratau ką norėjai pasakyti, tačiau tokiems dalykams kaip keliams, pagrindams būtinas maksimalus krovimas, kitų atveju žaidėjui gali kristi mašinos ir crashinti, kadangi vienam žaidėjui rodys kad jis važiuoja keliu kitam kad jis krenta, taip ir atsiranda crashas.

Nebejuokink agirdi, man įdomu kaip atrodys objektai nuėmus paskutine tris koordinates :D

Suklydau, norint naudot ši būta jis tinka tik

 

native CreateDynamicObject(modelid, Float:x, Float:y, Float:z, Float:rx, Float:ry, Float:rz, worldid = -1, interiorid = -1, playerid = -1, Float:streamdistance = 200.0, Float:drawdistance = 0.0);

CreateDynamicObject(1569, -232.66, 2642.53, -0.20,   0.00, 0.00, 0.00);
CreateDynamicObject(1569, -229.67, 2642.54, -0.20,   0.00, 0.00, 180.00);
CreateDynamicObject(1536, -236.05, 2644.14, -0.20,   0.00, 0.00, 90.00);
CreateDynamicObject(1536, -236.05, 2648.17, -0.20,   0.00, 0.00, 90.00);
CreateDynamicObject(3089, -231.02, 2652.09, 1.14,   0.00, 0.00, 180.00);
CreateDynamicObject(3089, -229.53, 2652.09, 1.14,   0.00, 0.00, 120.99);
CreateDynamicObject(1557, -242.09, 2646.28, 1.68,   0.00, 0.00, 270.00);

Nu va pvž čia objektai ir dabar man paverskit kokie turi būt tada suprasiu ir padarysiu viska su kitais nes taip nesuprantu ką nutrynti, ir kur vėl darašyti.

  • Parašė po 3 savaičių...
(redaguota)
CreateDynamicObject(1569, -232.66, 2642.53, -0.20,   0.00, 0.00, 0.00);
CreateDynamicObject(1569, -229.67, 2642.54, -0.20,   0.00, 0.00, 180.00);
CreateDynamicObject(1536, -236.05, 2644.14, -0.20,   0.00, 0.00, 90.00);
CreateDynamicObject(1536, -236.05, 2648.17, -0.20,   0.00, 0.00, 90.00);
CreateDynamicObject(3089, -231.02, 2652.09, 1.14,   0.00, 0.00, 180.00);
CreateDynamicObject(3089, -229.53, 2652.09, 1.14,   0.00, 0.00, 120.99);
CreateDynamicObject(1557, -242.09, 2646.28, 1.68,   0.00, 0.00, 270.00);

Nu va pvž čia objektai ir dabar man paverskit kokie turi būt tada suprasiu ir padarysiu viska su kitais nes taip nesuprantu ką nutrynti, ir kur vėl darašyti.

 

Nu tai *blyn*, gi davė tau pavyzdį

CreateObject(2587, 2001.195679, 1547.113892, 14.283400, 0.0, .drawdistance = 300);

Reiškiasi prie savo koordinačių turi prirašyt norimą drawdistance iki 300. Ir davė - susiskirstyt objektus pagal svarbą, kurie svarbūs - dėt didesnį drawdistance, kurie ne tokie svarbūs - mažesnį. Truputį reikia tam laiko bet jei nori - gali.

Redaguota , nario Erass_Alcaline

NewestLife.png


../include/Objektai.txt(3475) : error 017: undefined symbol "drawdistance"
../include/Objektai.txt(3475) : warning 215: expression has no effect
../include/Objektai.txt(3475) : error 001: expected token: ";", but found ")"
../include/Objektai.txt(3475) : error 029: invalid expression, assumed zero
../include/Objektai.txt(3475) : fatal error 107: too many error messages on one line

+ tu man duodi su CreateObject pas mane jau limitą sieks nes aš visas dangas iš jų padariau.

O tas pats ir ten kur objektų mažiau yra? Aš streamerio veikimo principą įsivaizduoju taip - jis matomoj distancijoj užkrauna tik iki 1000 objektų, vėliau kai pasisuki, nematomo ploto objektai dingsta ir atsiranda kitoj vietoj, kur ekranas pasuktas. Tai gal būt kai iš toli žiūri būna žymiai daugiau nei tūkst. objektų ir nekrauna kol neprieini arčiau?

RUrlzfi.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3844 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...