Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Už ką banint? Jokių nustatytų taisyklių ar kitų nicko standartų forume nėra.

 

Vis gi, "banint" čia buvo pavartota perkeltine prasme. Taipogi ne visiem atvejam įmanoma sugalvoti taisykles. Bet jei būtų galima pamąstyti logiškai - šis narys iškraipo forumo išvaizdą, tokiu būdu jis jam kenkia, o tą jau tiesiogiai draudžia taisyklės. ^_^

Filthy-Frank.jpg

(redaguota)

jxURWQW.png

 

Net neįsivaizduoju per kurią vietą jums čia kažkas išsikraipo ir kaip šis narys gali kenkt forumui. Dėl balto dizaino nieko man nesakykit, manęs jis nedomina ir man nėra aktualus, tik rodau, jog man ar forumui šitas narys nėra kenkėjas, tiesiog jūsų tokia mada prisikabint prie tokių smulkmenų, kurios, sakykit ką norit, jokios reikšmės forume neturi. :D

 

 

Nors tai ir nėra labai stiprus kenkimas, žmogus, manau, puikiai suvokė, kad toks jo slapyvardis „iškraipys“ forumo vaizdą, jam minimaliai pakenks.

 
sori, bet iš kur nariui žinot kokie simboliai iškraipo forumą? Iš kur tu, psichologe, žinai, ką jis suvokė? :D Ai, juk visi čia esantys nariai yra tavo draugai, čj komunikuojatės tarpusavy. :D
Redaguota , nario GEΛNS

 

jxURWQW.png

 

Net neįsivaizduoju per kurią vietą jums čia kažkas išsikraipo ir kaip šis narys gali kenkt forumui. Dėl balto dizaino nieko man nesakykit, manęs jis nedomina ir man nėra aktualus, tik rodau, jog man ar forumui šitas narys nėra kenkėjas, tiesiog jūsų tokia mada prisikabint prie tokių smulkmenų, kurios, sakykit ką norit, jokios reikšmės forume neturi. :D

 

 
 
sori, bet iš kur nariui žinot kokie simboliai iškraipo forumą? Iš kur tu, psichologe, žinai, ką jis suvokė? :D Ai, juk visi čia esantys nariai yra tavo draugai, čj komunikuojatės tarpusavy. :D

 

 

Jei tu nesugebi dakrapštyti apie ką mes kalbam ir net nesugebėjai persižiūrėti temos autoriaus pateiktos nuotraukos, tai kokio velnio čia nusišneki? Ar tu nesuvoki, kad nusišneki? 

  • Teigiamai 1

Filthy-Frank.jpg

Jei tu nesugebi dakrapštyti apie ką mes kalbam ir net nesugebėjai persižiūrėti temos autoriaus pateiktos nuotraukos, tai kokio velnio čia nusišneki? Ar tu nesuvoki, kad nusišneki? 

Tą ir turiu omeny, kad jei buginasi kažkas, tai paimi ir užsidedi seną dizainą. Ir neprakaituok tu už to ekrano, dieve, rašai, ir jau įsivaizduoju tavo veido mimiką berašant. :D

(redaguota)

Tą ir turiu omeny, kad jei buginasi kažkas, tai paimi ir užsidedi seną dizainą. Ir neprakaituok tu už to ekrano, dieve, rašai, ir jau įsivaizduoju tavo veido mimiką berašant. :D

Uždėtas senas dizainas. Vis dar prakaituojam. Gan įdomi logika. Jeigu „buginasi“, viską reikėtų palikti ir tiesiog pasikeisti dizainą? Man irgi senasis labiau prie širdies, bet gerbkim kitų nuomones, galbūt kitiems yra gražesnis naujasis dizainas. Tai tikrai nėra sprendimas. Būk geras, nustok čia visus užsipuldinėt, tarsi čia jau didžiausia gyvenimo bėda. Nesuprantu, iš kur pas tave toks pyktis ar pajuoka susikaupusi. Jeigu jau tau tikrai čia taip viskas negerai, tai vieną kart normaliai, civilizuotai viską mums išklok, ką mes darom blogai. Atsižvelgsim, pamąstysim. Kai tu dabar forume daugiau nieko ir neveiki, tik bandai kuo tik galima labiau... Taigi... Net nežinau, ką tu čia nori padaryt, nesuprantu, tavo pranešimų reikšmės. Nusiramink, atsipalaiduok, ir kalbam žmoniškai, juk viskas tvarkoje. 

lmOgQ8n.png

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 2

Uždėtas senas dizainas. Vis dar prakaituojam. Gan įdomi logika. Jeigu „buginasi“, viską reikėtų palikti ir tiesiog pasikeisti dizainą? Man irgi senasis labiau prie širdies, bet gerbkim kitų nuomones, galbūt kitiems yra gražesnis naujasis dizainas. Tai tikrai nėra sprendimas. Būk geras, nustok čia visus užsipuldinėt, tarsi čia jau didžiausia gyvenimo bėda. Nesuprantu, iš kur pas tave toks pyktis ar pajuoka susikaupusi. Jeigu jau tau tikrai čia taip viskas negerai, tai vieną kart normaliai, civilizuotai viską mums išklok, ką mes darom blogai. Atsižvelgsim, pamąstysim. Kai tu dabar forume daugiau nieko ir neveiki, tik bandai kuo tik galima labiau... Taigi... Net nežinau, ką tu čia nori padaryt, nesuprantu, tavo pranešimų reikšmės. Nusiramink, atsipalaiduok, ir kalbam žmoniškai, juk viskas tvarkoje. 

lmOgQ8n.png

Pala, pala, kur aš ką dabar užsipuoliau? :D Kokie jautrūs. :( Dabar verčiau čia nerašinėjus jums litanijų, imtumėt ir įvestumėt taisyklę dėl nickų, kurie draustų naudot kažkokius simbolius iškraipančius forumą ar ką nors įžeidžiančius, arba kuriuose yra vulgarūs žodžiai, paprasta. O dabar gaištat laiką man aiškindami kaip aš visus puolu. Vat žinok mielai imčiau, sukurčiau temą, pasiūlyčiau visus savo pasiūlymus, pastebėtas klaidas ar šiaip nelogiškus dalykus, tačiau kaip jūs mėgstat tiesiog pasakyt pora neargumentuotų žodžių ir temą užrakint nesuteikus progos pasireikšt kitiems forumo nariams, todėl aš einu per tokias temas ir užginu narių pusę. Ir va, kas pas jus tikrai nelogiška, tai kad ir pasakymas:

 

 

Sakiau Mariui kad banintų, bet ne, rupūžė neklauso...

 

 

Vis gi, "banint" čia buvo pavartota perkeltine prasme.<<..>>

 

taigi, vis dar tau kažkas nelogiška manuose pranešimuose, kai jūs patys nežinot ką kalbat? :D

(redaguota)

ProGreen yra linksmas žmogus ir dažnai daug ką rašo juoko forma. Taip, sutinku, ProGreen šį kart truputi keistokai parašė, ir aš nelabai supratau. Bet kodėl tu vartoji „jūs“? Skirstome moderatorius į vieną bandą? Tada galbūt suskirstykime ir paprastus forumo narius į bandą? Surasiu kokį nors žmogų, kuris nusišnekėjo, parašysiu, kodėl jūs nelogiškai rašot, patys nežinot ką kalbat? Būtų kiek keista manau. Tai nedarykim taip pat, ir su moderatoriais, nors jų ir žymiai mažiau, viskas išlieka tas pats. Jeigu jau vienas moderatorius prisiverda košės, jis ją iš srebia(skrenda lauk iš posto). O juk taisyklės yra, neįžeidinėti narių, nekenkti forumui. Nėra skirtumo, ar tu tą įžeidžiantį/kenkiantį tekstą parašysi savo slapyvardyje, paraše, ar normaliam pranešime. Jis vistiek bus pastebėtas. Žodžiu, nesiruošiu aš čia daugiau pyktis, nes per penkis metus forume aš jau tokių prisižiūrėjau į valias. Manau mums abiems vertėtų užsičiaupti, jeigu neturim ką daugiau pasakyti apie tą vartotoją, nes tai jau tampa šlamštu ir manau nei man, nei tau patinka.

 Parašysiu vartotojui į asmeninę žinute, ir paprašysiu pasikeisti slapyvardį. Čia jau bus jo reikalas, ar jis keis ar ne. Toliau tegul sprendžia administracija.

Redaguota , nario .lukonic`
  • Teigiamai 2

ProGreen yra linksmas žmogus ir dažnai daug ką rašo juoko forma. Taip, sutinku, ProGreen šį kart truputi keistokai parašė, ir aš nelabai supratau. Bet kodėl tu vartoji „jūs“? Skirstome moderatorius į vieną bandą? Tada galbūt suskirstykime ir paprastus forumo narius į bandą? Surasiu kokį nors žmogų, kuris nusišnekėjo, parašysiu, kodėl jūs nelogiškai rašot, patys nežinot ką kalbat? Būtų kiek keista manau. Tai nedarykim taip pat, ir su moderatoriais, nors jų ir žymiai mažiau, viskas išlieka tas pats. Jeigu jau vienas moderatorius prisiverda košės, jis ją iš srebia(skrenda lauk iš posto). O juk taisyklės yra, neįžeidinėti narių, nekenkti forumui. Nėra skirtumo, ar tu tą įžeidžiantį/kenkiantį tekstą parašysi savo slapyvardyje, paraše, ar normaliam pranešime. Jis vistiek bus pastebėtas. Žodžiu, nesiruošiu aš čia daugiau pyktis, nes per penkis metus forume aš jau tokių prisižiūrėjau į valias. Manau mums abiems vertėtų užsičiaupti, jeigu neturim ką daugiau pasakyti apie tą vartotoją, nes tai jau tampa šlamštu ir manau nei man, nei tau patinka.

 Parašysiu vartotojui į asmeninę žinute, ir paprašysiu pasikeisti slapyvardį. Čia jau bus jo reikalas, ar jis keis ar ne. Toliau tegul sprendžia administracija.

.lukonic', nežinau koks tavo vardas, bet šiuo pranešimu tikrai nusišnekėjai... Daugiskaitos antrasis asmuo taip pat naudojamas ir kalbant su vienu žmogumi. Kitaip tai vadinama Tolerancija/mandagumas... Jis tikrai nėra mano draygas ir aš jo neginu, tik tiek, kad šiuo pamastymu tikrai nusivaževai...
  • Teigiamai 1
(redaguota)

Taip, naudojamas, taciau man labai abejotina, kad tai buvo panaudota mandagumui. Jei jau jis tikrai tai norejo pasakyt mandagumo forma, tada pripazistu, kad nusisnekejau ir del to atsiprasau, aciu uz toki pastebejima. O mano vardas yra Lukas. :)
Atsiprasau, rasau per telefona.

 

Be to jis rašė, jūs patys o ne jūs pats. :/

Redaguota , nario .lukonic`

Martynai, baik kaziolint, tai dar šis asmuo supyks ;)

Čia aš specialiai taip pasidariau, kaip ir kažkas minėjo tai nėra draudžiama. O jeigu tai jums trukdo, tai yra tik jūsų problemos.

Tai WarScript3r esi tu? Nes tu sakai:

"Dar šis asmuo supyks"

"Aš specialiai taip dariau, juk tai nėra draudžiama".

Taj tu 2 acc turi??

Tai WarScript3r esi tu? Nes tu sakai:

"Dar šis asmuo supyks"

"Aš specialiai taip dariau, juk tai nėra draudžiama".

Taj tu 2 acc turi??

 

 

Čia aš specialiai taip pasidariau, kaip ir kažkas minėjo tai nėra draudžiama. O jeigu tai jums trukdo, tai yra tik jūsų problemos.

Šią eilutę buvau parašęs aš. Dėl kažkokių priežasčių moderatorius sujungė pranešimus į vieną. Gal apsiriko...

  • Teigiamai 1
img.png

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 4182 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...