Peršokti į turinį

GTA SA: CHASING Official trailer (2015)


ViTEO

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3417 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

https://www.youtube.com/watch?v=qhRKO-dj8oM

 

MUSIC:
»
Skrillex - DnB Ting

 

_______________________________

 

Kūriamas naujas projektas. Reiks lauktėlt ilgeliau, negu 1-2 dienas, gali būti kad net savaitė. Reikia surinkti komandą filmavimo, o gal filmuosiu vienas. Projekto filmavimui ir montavimui (t.y. viskam) skirsiu apie 1-2 valandas į dieną. Greitai tikrai neišeis, tačiau paspauskite mygtuką "PRENUMERUOTI" ir "LIKE", vos išėjus filmukui pirmas jį pamatysite. Taipogi rekomenduoju peržiūrėti ankstesnius filmukus. Sekite kitas naujienas! :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Awww yiiis!

 

Dar vienas nuostabus video iš taves. Gražiai viskas padaryta, gerai parinkta muzika, pasirinkta viena iš mano mėgstamiausių mašinų(kodėl ji turėjo sudūžt? :( )Labai patiko mašinos garsai. Nors ir liūdna scena, kai tenka matyt sudaužyta Supra, sugebėjo ta vieta prajuokint mane. Žodžiu, lauksim kitų dalių, nes iš taves video visada gerų galima sulaukt :)

Na, o kad būtų kur tobulėt, kelios klaidelės:

Ant 1:50, kai rodo kamera, mano manymu, mašina turėjo ŽYMIAI greičiau pralėkt, kad būtų kažkoks įspūdis. Dabar pravažiavo vos ne normaliu greičiu :D

O ant 1:56 būtų labai gražiai atrodę, jeigu būtų gražus drift ant to posūkio. Jeigu tau tenka ir pačiam važiuot, ir su tokia kamera dar stebėt viską, tai suprantama, labai sunku yra. Tam reikėtų dar vieno žmogaus.

Dar vienas dalykas, tai kad kai perjungi kamera, labai matosi, kad mašina buvo sustojusi(ir iš greičio, ir iš garso). Pavyzdžiui: 2:11, kai perjungi kamera, mašina buvo sustojusi. Reikėtų nukirpt tą trumpą vietą, kur mašina vėl iš naujo gazuojas.

 

Labai laukiu kitos dalies :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Oooosom , sėkmės su kitais video :) spaudžiu žalią :)

 

Awww yiiis!

 

Dar vienas nuostabus video iš taves. Gražiai viskas padaryta, gerai parinkta muzika, pasirinkta viena iš mano mėgstamiausių mašinų(kodėl ji turėjo sudūžt? :( )Labai patiko mašinos garsai. Nors ir liūdna scena, kai tenka matyt sudaužyta Supra, sugebėjo ta vieta prajuokint mane. Žodžiu, lauksim kitų dalių, nes iš taves video visada gerų galima sulaukt :)

Na, o kad būtų kur tobulėt, kelios klaidelės:

Ant 1:50, kai rodo kamera, mano manymu, mašina turėjo ŽYMIAI greičiau pralėkt, kad būtų kažkoks įspūdis. Dabar pravažiavo vos ne normaliu greičiu :D

O ant 1:56 būtų labai gražiai atrodę, jeigu būtų gražus drift ant to posūkio. Jeigu tau tenka ir pačiam važiuot, ir su tokia kamera dar stebėt viską, tai suprantama, labai sunku yra. Tam reikėtų dar vieno žmogaus.

Dar vienas dalykas, tai kad kai perjungi kamera, labai matosi, kad mašina buvo sustojusi(ir iš greičio, ir iš garso). Pavyzdžiui: 2:11, kai perjungi kamera, mašina buvo sustojusi. Reikėtų nukirpt tą trumpą vietą, kur mašina vėl iš naujo gazuojas.

 

Labai laukiu kitos dalies :)

 

Dėkui Jums labai. Prašau prenumeruokite mano kanalą YOUTUBĖJE ir spauskite LIKE youtubėje. :)

Redaguota , nario ViTEO
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na kaip iš lietuvio, tai neblogai. Aišku griežiu dantimis dėl kamerų pozicijų bei perėjimų. Veikėjų judėjimas bei vairavimas nėra toks švelnus. Mano nuoširdžiausias palinkėjimas būtų palaukt GTA V arba išvis kurti per GTA IV, nes manau miestuose lenktynės nėra įprastas dalykas, kuris manau sukeltu įdomumą.

 

Žodžiu, jeigu nori GTA SA, tai turi pasistengt ir duoti sau daugiau laiko, kad nustebintum net patyrusį žaidėją. Nes dabar visa inercija sugadino tie aštrūs CamHack kameros judesiai bei pats veikėjų judėjimas. Patarčiau išmėginti GTA SA Smooth Cam modifikacija.

 

Sudomino įdėja, bet pats atlikimas galėtų būti geresnis. Ir prašau, nebūk subscriberių bei like'ų kalė, niekam tokie nepatinka.

 

8.5/10

Redaguota , nario Spookas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Yra kur tobulėti nes kaikur kamerų judėjimai bei perėjimai iš vienos scenos į kitą yra šiek tiek tragiški.. O šiaip tai puiku :)

 

Na kaip iš lietuvio, tai neblogai. Aišku griežiu dantimis dėl kamerų pozicijų bei perėjimų. Veikėjų judėjimas bei vairavimas nėra toks švelnus. Mano nuoširdžiausias palinkėjimas būtų palaukt GTA V arba išvis kurti per GTA IV, nes manau miestuose lenktynės nėra įprastas dalykas, kuris manau sukeltu įdomumą.

 

Žodžiu, jeigu nori GTA SA, tai turi pasistengt ir duoti sau daugiau laiko, kad nustebintum net patyrusį žaidėją. Nes dabar visa inercija sugadino tie aštrūs CamHack kameros judesiai bei pats veikėjų judėjimas. Patarčiau išmėginti GTA SA Smooth Cam modifikacija.

 

Sudomino įdėja, bet pats atlikimas galėtų būti geresnis. Ir prašau, nebūk subscriberių bei like'ų kalė, niekam tokie nepatinka.

 

8.5/10

 

Ačiū Jums labai, žmonės. Jūsų kritika ir pagyrimai mane motyvuoja ir toliau kūrti. O kai išeis GTA V, bus šaunu padaryti pirmąjį gameplay'ų, ant Medium-High, tikiuosi išvilks 30fps. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3417 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...