Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Cs Go rank sumažinimas :D


mariuska1

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, kaip per cs go rank nusimažint? esu gold nova 2, bet reik silver 4, nes per sunku.

Ne ne ne nesimažink, geriau eik lošti tuos Demolusion ar koks ten ir tuos kitus ir casual ir ten išmok šaudyti gerai arba eik į tuos mappus kur mokyntis šaudyti arba reakcija kur igyni tada labai gerai varau competitive bet nesvarbu ar tu būsi S4 tu gali vistiek pralaiminėti nes ten gali būti koks nors smurfas irgi bus sunku tau žaisti nu o jeigu nori susimažinti ir esi 100% isitikines tai competitive pralaiminėk. 4pralaimėti comp 1rankas krenta liktais.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=213240871

 

Tikrai neblogas mapas, gali pasirinkti įvairius modus ir pagal juos treniruotis. Asmeniškai kiekvieną diena prieš mm matchus mape prasėdžiu gal 20min.

Joa aš irgi šitą naudoju labai geras dalykas o ypač čia pagerinau AWP Scout reakcija dabar praktiškai mane sunku nukalti su AWP kiek einu casual tiek pirmoj vietoj sėdžiu beveik nu aišku nes visada scout arba AWP imu kitų nelabai liečiu nes su kitais nemoku gerai šaudyti taigi mano silpnybe koks Ak47 sunkiausiai sekasi.

 

Ir dar patarima duosiu jeigu šaudai su AK47 matau visi drože visą apkaba, jeigu nors tave taško iš toli ar iš arti tai geriausias bruožas šaudyti po 3kulkas aš taip darau ^^

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Joa aš irgi šitą naudoju labai geras dalykas o ypač čia pagerinau AWP Scout reakcija dabar praktiškai mane sunku nukalti su AWP kiek einu casual tiek pirmoj vietoj sėdžiu beveik nu aišku nes visada scout arba AWP imu kitų nelabai liečiu nes su kitais nemoku gerai šaudyti taigi mano silpnybe koks Ak47 sunkiausiai sekasi.

 

Ir dar patarima duosiu jeigu šaudai su AK47 matau visi drože visą apkaba, jeigu nors tave taško iš toli ar iš arti tai geriausias bruožas šaudyti po 3kulkas aš taip darau ^^

O po kiek laiko praleidi tam aimo gerinimo mepe?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...