Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

Nelegalūs steam account pardavinėjamas. Gėda SG...


CodeMenas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3412 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kad tokie snargliai kaip tu gali pigiau nusipirkt legalius žaidimus, nei pirkant žaidimus gift pavidalu, kas kainuotų 2-3 kart brangiau..

Bleh zmogau. Niekas apie gift nešneka. Gift yra legalu...

Kad tokie snargliai kaip tu gali pigiau nusipirkt legalius žaidimus, nei pirkant žaidimus gift pavidalu, kas kainuotų 2-3 kart brangiau..

Bleh zmogau. Niekas apie gift nešneka. Gift yra legalu...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ar aš parašiau kad žaidimus pirkt gift pavidalu nelegalu? Tu net nesugebi suvokt sakinio parašyto, o vėjus keli čia.. Eik geriau kokią knygą paskaitysi, bent bus nauda, nemalęs šūdo čia.

"legalius žaidimus, nei perkant" kaip kitaip galima tavo sakinį suprasti...

Negirdėjęs tokio dalyko, galvojau kad visų account'ų pardavinėjamas yra nelegalu ypač oficialiuose svetainėse. :D

Tai tos svetaines apsisaugo, jog visur nepardavinetu ir leidzia oficialuose puslapiuose. Bet tie acc buna dazniausiai kitokių stiliu svetainių/programų.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Pl, nespeju. :-D taip ten yra buvo mano acc. Bet as ji klasiokui atidavęs esu seniai jau.

O kas tau sakė, kad savo accountą galima atiduoti? Tai irgi nelegalu yra pagal visą logiką, nes draugas turėtų nusipirkt pats žaidimus kuriuos jis nori žaisti susikūręs naują accountą. :)

Redaguota , nario .weeD`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Tu pardavinėjai/pirkai las-venturas žaidimo pinigus/paskyras todėl pirma nusibausk save, tada aiškink kitiems ir baik čia tuščiai diskutuoti.

DAIM men. Tuščia kalba. Aš juk neirodysiu jog tas acc nebe mano. Taigi rišam kalba. Tikiuos administracija atsižvelgs į mano temą.

Redaguota , nario CodeMenas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Koks tau skirtumas kas ką ir kaip parduoda? Šiame forume vyksta daug nelegalių pardavinėjimų. Visi nori atgauti bent dalį pinigų už nusipirktus žaidimus ar pan. Jeigu man nusibodo tas steam,aš nebežaidžiu jokių žaidimų,jis yra nebenaudojamas,tai kodėl man jį laikyt šiaip sau? Parduodi,atgauni bent kažkokią dalį pinigų ir viskas.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bleh zmogau. Niekas apie gift nešneka. Gift yra legalu...

Bleh zmogau. Niekas apie gift nešneka. Gift yra legalu...

Nuo kada gift yra legalu? nei account nei gift nėra legalu.

 

 

 

Steam Gift Purchases can not be sold. Attempting to sell a gift subscription is a violation of the Steam Subscriber Agreement and may result in your account being permanently disabled.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3412 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...