Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pc upgrade


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Procesorius yra silpnas, tad nusipirk procesorių ir motininę :)

Manau pagrinde ram reikia, o kodel sakai motina nusipirkti? Ko dabartine prasta?

 

O ko dabar tau neveza? dasidek nebent ramu gali iki 8gb

As ir manau ram reikia isimesti 8. Bet pas mane motinai yra tik 2 slotai.. Nusipirkciau 2x4GB ram, o ateiti pasimciau motina kur tilptu 4 slotai ram, tai eitu imesti 2x2GB ir 2x4GB?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau pagrinde ram reikia, o kodel sakai motina nusipirkti? Ko dabartine prasta?

 

As ir manau ram reikia isimesti 8. Bet pas mane motinai yra tik 2 slotai.. Nusipirkciau 2x4GB ram, o ateiti pasimciau motina kur tilptu 4 slotai ram, tai eitu imesti 2x2GB ir 2x4GB?

Tokiam kompiuteriui RAM'ų per akis. Keisk procesorių ir motininę, paskiau gal ir vaizdo plokštę naują paimsi :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau pagrinde ram reikia, o kodel sakai motina nusipirkti? Ko dabartine prasta?

 

As ir manau ram reikia isimesti 8. Bet pas mane motinai yra tik 2 slotai.. Nusipirkciau 2x4GB ram, o ateiti pasimciau motina kur tilptu 4 slotai ram, tai eitu imesti 2x2GB ir 2x4GB?

Eitu imest 2x2GB ir 2x4GB. Jei imsi naujus 8gb ramu 2x4gb, ziurek kad nors minimum 1600mhz butu daznio

 

Kad ne tiek daug tie ramai ir duoda. Aš su tikrai gera vaizdo plokšte visus tris tavo išvardinus žaidimus bent ant high/ultra nustatymų puikiai galiu žaisti.

Kaip tai nedaug duoda.... Pazaisk koki naujesni zaidima su 4gb, ant ultra.. Tusti windows 7 be programu beveik 1gb valgo, su programom skaityk 2gb atsimeta.

Redaguota , nario Tautve
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kaip tai nedaug duoda.... Pazaisk koki naujesni zaidima su 4gb, ant ultra.. Tusti windows 7 be programu beveik 1gb valgo, su programom skaityk 2gb atsimeta.

Kas pagal tave yra naujesnis žaidimas? COD Advanced warfare, watch dogs ant high/ultra žaist galiu puikiai, ta prasme 60fps garantuoti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Eitu imest 2x2GB ir 2x4GB. Jei imsi naujus 8gb ramu 2x4gb, ziurek kad nors minimum 1600mhz butu daznio

 

Kaip tai nedaug duoda.... Pazaisk koki naujesni zaidima su 4gb, ant ultra.. Tusti windows 7 be programu beveik 1gb valgo, su programom skaityk 2gb atsimeta.

Duoda, kai jų trūksta ir dasimeti, tačiau pas autorių ir taip komponentai nėra galingi, tad RAM mažai tegelbės :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kas pagal tave yra naujesnis žaidimas? COD Advanced warfare, watch dogs ant high/ultra žaist galiu puikiai, ta prasme 60fps garantuoti.

Nemanau.. Be ram, pilnu pajegumu procikas bei vaizduske neveiks. Video apie tai 

 

Duoda, kai jų trūksta ir dasimeti, tačiau pas autorių ir taip komponentai nėra galingi, tad RAM mažai tegelbės :)

Na tu parametru manau pakanka, jei nesi zaidimu asas. O tie ramai nedaug kainuoja.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Nemanau.. Be ram, pilnu pajegumu procikas bei vaizduske neveiks. Video apie tai 

Ta prasme nemanai? Aš gal geriau žinau ant kokių grafikų ir su kokiu pc aš žaidžiu? Vaizdo korta GTX 970 4Gb, procesorius Intel Core i7-4790K unlocked 4.0~4.4Ghz. Dar be to nesakiau, kad ant ultra/extra žaidžiu.

Redaguota , nario J.Š
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ta prasme nemanai? Aš gal geriau žinau ant kokių grafikų ir su kokiu pc aš žaidžiu? Vaizdo korta GTX 970 4Gb, procesorius Intel Core i7-4790K unlocked 4.0~4.4Ghz. Dar be to nesakiau, kad ant ultra/extra žaidžiu.

Minejai, kad ramai nieko nekeicia zaidziant zaidimus, ar zaistum su 4gb ar su 8gb. Bandau irodyt, kad tikrai keicia..As nekalbu, apie tavo pc. Zmogus paklause ka ubgreidint, pasiuliau ramus..... Nereikia jam irodyneti,kad tai visiskai nepades ir bus tik pinigu metymas. Pabandyk pas save issiimti ramus, pasilikti 4gb, ir ant ultra pazaist koki far cry4, ar ta pati watch dogs..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minejai, kad ramai nieko nekeicia zaidziant zaidimus, ar zaistum su 4gb ar su 8gb. Bandau irodyt, kad tikrai keicia..As nekalbu, apie tavo pc. Zmogus paklause ka ubgreidint, pasiuliau ramus..... Nereikia jam irodyneti,kad tai visiskai nepades ir bus tik pinigu metymas. Pabandyk pas save issiimti ramus, pasilikti 4gb, ir ant ultra pazaist koki far cry4, ar ta pati watch dogs..

Nu gi pas jį yra senas i5 ir R7 serijos "vaizdūškė". Jam geriau taupytis ant CPU arba ant GPU. Tavo nurodytame vaizdo įraše testuojama yra ant GTX 770, kuri ohoho kaip lenkia R7 seriją "vaizdūškių", tai ten ir neužtenka RAM'ų. Nu šiaip gali bandyt RAM pirkt, bet pirma tegul pažiūri kiek jis yra naudojamas lošiant :)

Redaguota , nario Tormazas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Minejai, kad ramai nieko nekeicia zaidziant zaidimus, ar zaistum su 4gb ar su 8gb. Bandau irodyt, kad tikrai keicia..As nekalbu, apie tavo pc. Zmogus paklause ka ubgreidint, pasiuliau ramus..... Nereikia jam irodyneti,kad tai visiskai nepades ir bus tik pinigu metymas. Pabandyk pas save issiimti ramus, pasilikti 4gb, ir ant ultra pazaist koki far cry4, ar ta pati watch dogs..

Persiskaityk dar po du kartus ką rašiau anksčiau. Ar kur nors minėjau, kad jie nieko nekeičia? Sakiau, tik, kad ne ypatingai daug jie duoda, ta prasme norint žaist žaidimus, jau geriau galinga vaizdo plokštė, negu daug ramų, aš būtent tai ir norėjau pasakyt. Ir kur aš sakiau, kad pas mane daugiau nei 4gb ramų? Pas mane būtent 4gb ir stovi, tą ir norėjau įrodyti.

Redaguota , nario J.Š
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Persiskaityk dar po du kartus ką rašiau anksčiau. Ar kur nors minėjau, kad jie nieko nekeičia? Sakiau, tik, kad ne ypatingai daug jie duoda, ta prasme norint žaist žaidimus, jau geriau galinga vaizdo plokštė, negu daug ramų, aš būtent tai ir norėjau pasakyt. Ir kur aš sakiau, kad pas mane daugiau nei 4gb ramų? Pas mane būtent 4gb ir stovi, tą ir norėjau įrodyti.

Taip ir buna, kai bandoma nusipirkt gera proca bei vaizduske, ir nebeuztenka ant ramu. Bent planuoji dasidet, ar naudoji kompa interui?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...