Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Reikia pamokų pradinukuj :P +r3p


xaxax

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3259 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki taigi mane labai domina programavimas ir butent c++ kalba.

Gal ir esu biški per mažas tokiems dalykams, nes man 12 metų kai sulauksiu 14 tai varysiu jkm pamokas bet iki to dar toli. Tai kai prie kompo aš neturiu ką veikti vakarais dažniausia nes diena su draugais csgo lošiam.

Tai pagalvojau gal butu gerai iki to laiko kol sulauksiu 14m pasimokinti programavimo nu man svarbiausia išmokti c++ kalbą nes ištikro aš kūrsiu geimus o ne programas.

Tai jeigu turite kokių pamokų pradinukuj ten ka iš pradžių parsisiusti ir pnš tai prašau pasidalinkite :)

Už tai bus +r3p

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Kaip tamstai su anglu kalba, nes pasakysiu atvirai, iki šiol nemačiau nei vieno gero lietuviško resurso šia tema, absoliučiai nei vieno, o dauguma jų net pavadinčiau kenksminga dezinformacija. Pats mokiausi programuoti nuo 12 metų ir skaičiau viską anglų kalba, tuo pačiu tai smarkiai patobulino mano anglų žinias (egzamina valstybini išlaikiau 97%) taigi du zuikiai vienu šūviu.
Galiu rekomenduoti knygų anglų kalba kurias parašė labai rimti dėdės, siūlau negaišti laiko su video ar "tutorialais".

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...

Ir ka galim veikt su c++? Normalius game gali kurt kad paleist ant unreal, (direct 11, 12), cry engine (lygtais taip vadinasi) ir kitokių varikliukų?

P.S. Nesakau kad vat as imsiu programuot rimtus zaidimus... Nes net nepavyktu kad ir tas knygas perskaicius, bet domiuosi ar apsimoka del ateities, nes kazka panasaus planuoju...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3259 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...