Peršokti į turinį
Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Counter-Stike: Global Offensive giftas - 8.69€


renaldasj

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3426 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, parduodu CS:GO giftus, po 8.69.

Atsiliepimai: ČIA

Mano inventorius: ČIA

 

Esu vienas iš patikimesnių šio forumo narių, taip pat jeigu jūs pageidausite tarpininko jį galėsime laisvai pasiimti, bet tarpininkavimo išlaidas padengsite patys. Jeigu neužteks rekomendaciju pateiksiu jums asmeniškai iš kitų temų, kad susidarytumėt bent bendrą vaizdą apie mane.

 

Noriu dar pasakyti, kad manimi apsimetinėja keli asmenys, kuria vienodus vos ne skype ir bando apgaudinėti kitus. Mane atpažinti galit taip: ČIA

 

Susisiekti su manimi galite skype:renasj. (su vienu tašku!) arba rašykite man į PM.

 

 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

nenoriu gadinti biznio,bet kodel tu taip sakant brangiai parduodi? as uz 4 tf2 key's galiu paimti (rakto kaina 1.8 $) ir man pigiau gaunasi nei is taves skirtumas tarp tavo kainos ir mano kur galiu nusipirkt:

tavo kaina(suapvalinus 3.5LT):30.41 lito.

mano kaina(uz kuria galiu nusipirkt): 18lt

Dabar taip, so what? Kas kaip nori tas taip daro, aš tikrai nežadu parduoti už minimalią kainą, reikia iš prekės išspausti MAXIMUMĄ, o ne mažiau ir žymiai mažiau nei maximumas

  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Dabar taip, so what? Kas kaip nori tas taip daro, aš tikrai nežadu parduoti už minimalią kainą, reikia iš prekės išspausti MAXIMUMĄ, o ne mažiau ir žymiai mažiau nei maximumas

tu tipo turi omeny,kad is taves geriau pirkti nei is kitu kur po 24 litus pardavinieja? man bent 24 lt geriau skamba nei 30 lt

Steampowered cs complete packas už 7.81 €

Jau geriau complete nusipirkt is steam.

  • Teigiamai 2
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3426 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...