Peršokti į turinį

Kas padovanotu steam ? Žinau kad ne čia rašau bet gal bus geru žmoniu ?


gaFF

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki.

Yra tokiu kurie padovanotu man STEAM acc su žaidimu Counter-Strike 1,6 arba šio Žaidimo GIFT?

Na kaip Naujuju Metu proga nežinau,na gal atsiras toks žmogus o gal ne :( Nežinau.

Nerašykit komentaru kad paskolinkit man litu ir visa kita,kas tikrai nori padovanot/atiduot rašykit į komentarus arba man į skype Tunex_LT arba geriausiai į SuperGames.LT AŽ.

Laukiu kurie padovanotu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nepyk, bet tu jau pradedi erzinti, su tais savo paldavimais ir pnš... Aš išis nesuprantu, kiek žmonių, tu tūrėjai užknisti, kol kažkas tau suteikė pakvietimą į šį forumą... Arba tu atsibusk ir pradėk mąstyti, ką rašai, kad gyveni lietuvoje, ir čia tokių "gerų" žmonių yra max 3% iš 3mln... 

Taip pat, tu sudarai mums nuomonę, kad esi visiškas, nepyk, bet "ubagas"... Juk gali gauti už 15-20lt tą CS:GO... O tai tikrai nėra dideli pinigai, žinau, litų jau nebeliko, tačiau eurais tai dar mažiau, dabar tau tėvai į mokyklą duos tarkime 2EUR, pasitaupyk kelias dienas ir vuolia, turi 8EUR... Kodėl gi nenusipirgus, tavo tiap trokštamo CS:GO? Juk tie pinigai tavo - leidi kur nori ;)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Na nepyk, bet tu jau pradedi erzinti, su tais savo paldavimais ir pnš... Aš išis nesuprantu, kiek žmonių, tu tūrėjai užknisti, kol kažkas tau suteikė pakvietimą į šį forumą... Arba tu atsibusk ir pradėk mąstyti, ką rašai, kad gyveni lietuvoje, ir čia tokių "gerų" žmonių yra max 3% iš 3mln... 

Taip pat, tu sudarai mums nuomonę, kad esi visiškas, nepyk, bet "ubagas"... Juk gali gauti už 15-20lt tą CS:GO... O tai tikrai nėra dideli pinigai, žinau, litų jau nebeliko, tačiau eurais tai dar mažiau, dabar tau tėvai į mokyklą duos tarkime 2EUR, pasitaupyk kelias dienas ir vuolia, turi 8EUR... Kodėl gi nenusipirgus, tavo tiap trokštamo CS:GO? Juk tie pinigai tavo - leidi kur nori ;)

Neprašiau free post gi sakiau. O dėl pakvietimo vieno žmogaus paklausiau ir davė ;) O dėl STEAM aš neturiu jokiu korteliu tu supranti šita ar ne kad nusipirkčiau Žaidimus,o iš žmoniu nemėgstu pirkti,nes ne viena karta jau apie dešimt,penkiolika litų mane apgavo...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neprašiau free post gi sakiau. O dėl pakvietimo vieno žmogaus paklausiau ir davė ;) O dėl STEAM aš neturiu jokiu korteliu tu supranti šita ar ne kad nusipirkčiau Žaidimus,o iš žmoniu nemėgstu pirkti,nes ne viena karta jau apie dešimt,penkiolika litų mane apgavo...

 

O aš ir neparašiau jokio freepost, parašiau gal apie 150 žodžių...

O jei neturi kortelių, tai reiškia ir mokamiems žaidimams nelaikas, galų gale, gali duoti tėvams pinigų ir jie tau nupirks, jei to nepadaro, reiškia jie tikrai žino, kad tau to nereikia...

Jei apgaudinėja, tai pasirenki blogus žmones (pvz.: vRadion, bAxoj)... Naudok tarpininką, arba pirk tik iš tų kurie turi tik teigiamus atsiliepimus. Nežiūrėk į žmogaus reputacijos taškus, nes jie šiame forume neturi jokios reikšmės...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neprašiau free post gi sakiau. O dėl pakvietimo vieno žmogaus paklausiau ir davė ;) O dėl STEAM aš neturiu jokiu korteliu tu supranti šita ar ne kad nusipirkčiau Žaidimus,o iš žmoniu nemėgstu pirkti,nes ne viena karta jau apie dešimt,penkiolika litų mane apgavo...

Tam yra mokejimai.lt

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3424 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...