Peršokti į turinį

Prisistatau Alert.


Alert

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3393 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

245b9b3bd2bfb8b7d351ec7774030547492.png


 


 


Sveiki, forumo nariai.Bandysiu jums prisistatyti :).


 


 


 


Taigi, mano tikrasis vardas Paulius forume esu pasivadinęs "Alert", šį forumą atradau naršydamas po Google norėdamas rasti tokį forumą kuriame būtų tiek kalbama apie žaidimus tiek apie kompiuterius.Šis forumas man patiko savo atsiliepimų sistema tad nusprendžiau prisijungti prie šio forumo ir aš.


 


 


Taigi daugumai manyčiau kylą klausimas ką  veikiu prie kompiuterio.Atsakymas paprastas, kaip ir dauguma paauglių prie kompiuterio žaidžia kompiuterinius žaidimus(CS:GO, SA-MP, League Of Legends ir pnš).Su manimi bendrauti lengva, esu draugiškas.Sunku aprašyti save, šiame forume būsiu tikrai ilgai tad manau susigyvensime ir pamatysite koks aš esu žmogus ;).


 


 


Ačiū tiems kas skaitėte.


 


 


 


Beto noriu palinkėti visiems gražių/šiltų ateinančių naujųjų metų!


 


 


 


 


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 savaičių...
  • Parašė po 2 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3393 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...