Peršokti į turinį

Teikiu Mappinimo paslaugas[ Ieškau projekto- Atnaujinta]


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

5a2db2de73816138a584f5deb8a07720120.png

Sveiki, visi.e7962bc5664bfa53ab2a19b33aa2feb1277.gif
Kaip iš temos pavadinimo supratote, kad ieškau projekto, kuriame galėčiau mappinti, kitai pasakius , modeliuoti.
Dirbu tik su MTA., po kiek laiko žadu pradėti mokintis su map editoriu mappinti, nes mano nuožiūrą būtų patogiau ir lengviau išdėstiti mintis, negu su MTA programėlę.
Mappinų/Modeliuoju jau virš 2 metų, esu turėjes nemažai projektų populiarių, kur pasiekdavo bent 100 rekordą., dažniausiai būdavo taip, kad nebesutardavo komandą ir uždarydavo projektą.

Papasakosiu truputį apie save.
5a2db2de73816138a584f5deb8a07720120.png
Mano vardas  , Eividas, esu iš Mažeikių, [Netoli nuo Šiaulių , kas nežino.] lankau krepšinį, sportuojų sunkiojoje atletikoje 6 mėnesius, gan labai patiko, kas nežino, kitaip pasakysiu 'Kačialkę' ,sporto klubą. , mėgstu žaisti krepšini ir beisbolą.
Pačiam yra 16 metų, kiek girdėjau apie savę iš draugų, tai , kad esu linksmas, gero pobūdžio charakterio , nesiveliu į beprasmius ginčus, esu tikrai bendraujantis žmogus.
Kilo klausimas, kodėl prisitatčiau? Tam, kad neprimtumete, į projektą, kokio naglo žmogaus, kuris gauti kokią menką kritiką, ir iškarto užsipultu ant visos komandos,galiausiai paliktu projektą, ir projektas mano nuomonę būtų gan pristabdytas.
Jeigų, prisiemų koki , tai visados tesiu, pasakau iš anksto, kad nebūtų jokių problemų, dėl modifikacijos mapp darbų problemų, nedarysiu jokių pauzių, nebent pranešių , nes gali atsitikti visokių , nelaimingų atsitikimų.


Kokio projekto ieškau?
5a2db2de73816138a584f5deb8a07720120.png

Ną, man tiesą sakant, nesvarbu tą galūnę, bet iš dalies norėčiau .LT galūnės, kad nekiltų konfliktų dėl investicijų į projektą, norėčiau ,kad projekto savininkai, būtų taip pat su geru charakteriu, t.y kad nesiginčitų dėl kokių smulkmenų, suprasti chumorą, būtų linksmi, stengtuosi dėl projekto, dėtu visas viltis ir jėgas į jį. Labiau domintu, subrendęs kolektyvas, taip nuo kokių 15 metų, ar 14, iš tikro metai nuo 14 , jau nebe esmė , nes daugelis žmonių, būną jau nuo tokio amžiaus subrendę, kitaip pasakant normalūs jau žmonės, nemalantis šūdo [ATSIPRAŠANT.] Projekte, nenorėčiau , kad būti nesutarimų, nes tai gan labai pakentų, projektui ir jo modifikacijai, noriu komandos, gan rimtesnės, kad nebūtų taip, dirbi dirbi, susiginčiją Petras su Jonu ir sugalvoją Jonas išeiti iš komandos, o Petras po kiek laiko, sunaikiną visą darbą, ir pasako , nevertą mums , kurti serverio..

Asmeninai domenys[skypę]: need.speed35
Arba galite rašyti į privačią žinutę, bet būtų geriau susiekti skypes programėleje.
5a2db2de73816138a584f5deb8a07720120.png
Mapp'o pavizdys

5a2db2de73816138a584f5deb8a07720120.png
Darbas darytas, ant greitčio, padariau šiokią tokią aikštelę, dėl vietos, nekreipkit demėsio, nes dariau čia savo malonumui, prisiminti mapp'inimą, po pertraukos.



Naujesnis darbas:
Čia tik pastatas ir interjeras.

http://imgur.com/83XcIQG,oUfPwks,SMNkeSw,Yn1PTNd,n0sDR09,7SJ2qrg
  Redaguota , nario Electro.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3405 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...