Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Mapp paslaugos By:Blum


Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

d868ebb7c894e9a0e643c0d26d00b318466.jpg

7db92b8fc3884e523744c5bbb439c1d8463.jpg

0705c56e038dcef6fab6613e1292609f489.jpg90937f35c20d90b9358f55318477dec9322.jpg

 

Map darbai kurie parduodami nes pirkėjas neatrašė per 24valandas

 

♣ Kavinė , užkandinė , baras 

Panašu kaip parodyta pavyzdžiu nuotraukoje , bet pakeisti objektai

kaina: 12[lt] - 3.47[eur]

 

http://www.part.lt/img/cf2e7e6557c754bc650ee493d8e3bbb7752.jpg

http://www.part.lt/img/ca5d50f790711743d74b56781df8e8f2611.jpg

http://www.part.lt/img/7031aa8437007e7111cf8a67b1df63d1769.jpg

 

 

 

 

 

Nepatikimi pirkėjai. nurodysiu ju skype

 

samg-administracija užsisake map darba kaina patiko viskas , kaip padariau ištrynė iš kontaktu.

Redaguota , nario MappPaslaugosByBlum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Per brangiai :/

Nematau profesionalumo, neverta net mokėti už tavo paslaugas, geriau jau patiems pasistatyti arba susirasti žmogų kuris padėtų už dyką, negu mokėti taip brangiai :/

Aš irgi taip manyčiau kad perbrangiai. Bet kaip mappini tau atrodo kad net per pigiai imi gausi ten pora euru o išvaistei pora dienu and kažkokio namo. Ir dabar eurais galima sakyt reikia skaičiuoti tai eurais suma nedidelė. Kas nori tas mappinasi patys bet kas tyngi tai prašo pagalbos. Man serverio paslaugu nereikia neidomus vistiek jusu tie serveriai , i projektus ne einu

Redaguota , nario MappPaslaugosByBlum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi taip manyčiau kad perbrangiai. Bet kaip mappini tau atrodo kad net per pigiai imi gausi ten pora euru o išvaistei pora dienu and kažkokio namo. Ir dabar eurais galima sakyt reikia skaičiuoti tai eurais suma nedidelė. Kas nori tas mappinasi patys bet kas tyngi tai prašo pagalbos. Man serverio paslaugu nereikia neidomus vistiek jusu tie serveriai , i projektus ne einu

Tu gal juokauji? Pradžiai eik į projektus, stenkis patekti į mapperius, gal kažką pasieksi, negu teikdamas mokamas paslaugas.

 

P.S. NIEKAS NEPIRKS UŽ TAVO MAPP PASLAUGAS.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad jau pirko ir kainos patiko.


Tu gal juokauji? Pradžiai eik į projektus, stenkis patekti į mapperius, gal kažką pasieksi, negu teikdamas mokamas paslaugas.

 

P.S. NIEKAS NEPIRKS UŽ TAVO MAPP PASLAUGAS.

Ir prašau nerašyti bereikšmiu komentaru, kiek pažiurėjau tavo profili renki tik pranešimu skaičiu.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Gal brangu, gal patikimas - to nežinau.

Tačiau už tokias kainas žmones padarytu ~ 4-is darbus ir dar textūrintus.

 

Asmuo nežino kas yra tekstūros, tad jei norit gražių ir kt. ( originalių darbų ) - kreipkites kitur.

Tik pranešiau, nes neparašyta to.

Žinau kas tos tekstūros ,  kiek vienas savo stiliu mappina

Redaguota , nario MappPaslaugosByBlum
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Neužsiimat texturomi ?

[14:51:22] Blumer Salvatore: Ta prasme

[14:51:39] BoneCountry.Lt - Administracija: Textūros, žinot kas yra ?

[14:51:54] Blumer Salvatore: Nu lietuviškai man sunku suprasti reikia paaiškinimo

[14:52:25] BoneCountry.Lt - Administracija: Tai čia lietuviškai ir yra..

[14:52:32] BoneCountry.Lt - Administracija: Kai tiesiog paimi ir pakeiti objekto spalvą ir pnš..

[14:52:51] Blumer Salvatore: Ne visus objektus imanoma.

[14:53:01] BoneCountry.Lt - Administracija: Visus :)

[14:53:06] BoneCountry.Lt - Administracija: Visus iki vieno.

 

Vien iš to, galima suprasti, kad ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš irgi taip manyčiau kad perbrangiai. Bet kaip mappini tau atrodo kad net per pigiai imi gausi ten pora euru o išvaistei pora dienu and kažkokio namo. Ir dabar eurais galima sakyt reikia skaičiuoti tai eurais suma nedidelė. Kas nori tas mappinasi patys bet kas tyngi tai prašo pagalbos. Man serverio paslaugu nereikia neidomus vistiek jusu tie serveriai , i projektus ne einu

Ką tu čia pezi apie tuos eurus? :D Gi kainos bus tokios pat, tik, kad pakeista valiutą ir atrodys daug mažiau, bet nusipirksi viską tą patį kaip ir su litais nusipirktum... Tarkim aš turiu 161.8 LT tai bus lygiai 50 eurų, parduotuvei tarkim pieno pakelis kainuoja 3.44 LT = 1 euras, aš jį nusiperki, tada jeigu skaičiuojam litais tai man lieka 158.36 LT ( pavertus eurais 49 eurų ), dabar ta pati darom su eurais tik, pieno pakelis kaip ir minėjau kainuoja 1 eurą = 3.44 LT, o mes turim 50 eurų ( 161.8 LT ), tada mes nusiperkam pakelį pieno ir iš 50 eurų atimam 1 eurą, mums lieką 49 eurai ( 158.36 LT ), ta patį gavom ką ir su litais darėm. 49 eurai = 49 eurai. Na čia paaiškinimą supratai jaučiu, tai va.

Kainos per didelės pas tave.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano darbai mano kainos


Ką tu čia pezi apie tuos eurus? :D Gi kainos bus tokios pat, tik, kad pakeista valiutą ir atrodys daug mažiau, bet nusipirksi viską tą patį kaip ir su litais nusipirktum... Tarkim aš turiu 161.8 LT tai bus lygiai 50 eurų, parduotuvei tarkim pieno pakelis kainuoja 3.44 LT = 1 euras, aš jį nusiperki, tada jeigu skaičiuojam litais tai man lieka 158.36 LT ( pavertus eurais 49 eurų ), dabar ta pati darom su eurais tik, pieno pakelis kaip ir minėjau kainuoja 1 eurą = 3.44 LT, o mes turim 50 eurų ( 161.8 LT ), tada mes nusiperkam pakelį pieno ir iš 50 eurų atimam 1 eurą, mums lieką 49 eurai ( 158.36 LT ), ta patį gavom ką ir su litais darėm. 49 eurai = 49 eurai. Na čia paaiškinimą supratai jaučiu, tai va.

Kainos per didelės pas tave.

Pamiršk savo litus žiurėk eurais isivaizduok kad euras kaip litas tai butu 4eurai / 4 litai

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano darbai mano kainos

Pamiršk savo litus žiurėk eurais isivaizduok kad euras kaip litas tai butu 4eurai / 4 litai

Tu pats jauti kiek nusisneki? 4Lt niekad nebuvo ir nebus lygus 4 euram. Sausio 1d nuejes i vanka uz 4 lt negausi 4 euru, geriausiu atveju viena, jei netaikys mokesciu. O kainos tikrai per dideles

Redaguota , nario SP3C
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tu pats jauti kiek nusisneki? 4Lt niekad nebuvo ir nebus lygus 4 euram. Sausio 1d nuejes i vanka uz 4 lt negausi 4 euru, geriausiu atveju viena, jei netaikys mokesciu. O kainos tikrai per dideles

Ne tai turiu omeny :D litai dings bus eurai o kaip litai dings niekas euru nebevers i litus tad 4 eurai bus nedaug dabar kaip išsiverčia i litus 20lt atrodo daug. bet nebus taip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išmok mapint, tada atsidarinėk parduotuves ir dar su tokiom kainom... :D Mapinimas šiais laikais, tai ne vien objektų sudėliojimas, o tu nė tekstūrint nemoki. Už tokią pat kainą 100 kartų geresnį darbą sumapintų geras maperis, tai kokia prasmė pirkti pas Tave nepilnaverčius darbus?

P.S. Gerų švenčių. :)

Redaguota , nario White_Mamba
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kad jau pirko ir kainos patiko.

Ir prašau nerašyti bereikšmiu komentaru, kiek pažiurėjau tavo profili renki tik pranešimu skaičiu.

Nope, tiesiog stengiuosi išsakyti savo nuomonę, padėti žmonėms, patarimas tau, mažink kainą ir gal kažkas pirks.

Aš nežinau kaip su tavim bus, bet tai parodys laikas :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tai turiu omeny :D litai dings bus eurai o kaip litai dings niekas euru nebevers i litus tad 4 eurai bus nedaug dabar kaip išsiverčia i litus 20lt atrodo daug. bet nebus taip.

Siaip ir pajamos zmoniu bus mazesnes, tad jam realiai niekas nesikeis... Mazink kaina sir mokinkis dar
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tai turiu omeny :D litai dings bus eurai o kaip litai dings niekas euru nebevers i litus tad 4 eurai bus nedaug dabar kaip išsiverčia i litus 20lt atrodo daug. bet nebus taip.

Tie 4 eurai, tas pats kaip 20 LItų tu nusipirksi viską tą pati už 4 eurus, ką nusipirktum už 20 LT... Logika tavo tai suknista ir juokinga..

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3381 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...