Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Pirkimo/Pardavimo/Mainymo temose nepamirškite nurodyti savo susiekimo kontaktų (Discord,Skype,Telegram).

parduodu Parduodu STEAM žaidimų raktus


#Cickė

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3410 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Kainoraštis:
žaidimas - kaina (kiekis)

 

Left 4 Dead - 10lt (4vnt.)

Counter Strike GO - 15lt (6vnt.)

Counter Strike 1.6 - 10lt (3vnt.)

Counter Strike Souce - 7lt (3vnt.)

Garrys Mod - 10lt (2vnt.)

EuroTruck Simulator 2 - 10lt (4vnt.)

 

Norint kitokių žaidimų, kurie nepaminėti čia - kreipkitės į mane, jei bus galimybė parūpinsiu, dėl kainos susitarsim.

 

Pirkimo eiga

Pastaba: pirmas neeinu

 

Pardavimo eiga labai paprasta - iš pradžių, susitarsim dėl atsiskaitymo būdo, gal būt bus galima nusileisti kainą (keliais litais ir tik gal). Tuomet - sumokat, ir jums duodu jūsų STEAM raktą.

 

Atsiskaitymo būdai

Pastaba: SMS būdu kaina didesnė

Galimi atsiskaitymo būdai - banku, SMS, mokejimai.lt, ar kitu macro būdu.

 

Kontaktai

Pastaba: nevisada esu pasiekiamas

Tel.Nr.: +37064744152

Skype: cicke15

El.paštas: [email protected]

 

Vagys, ar kitokio plauko sukčiai nepageidaujami, tad galit net netrugdyt. Jeigu bus norinčių, laikui einant atsirastų galimybė pirkti ne rakto pavidalu, o gift.

Redaguota , nario Cameron'Jenkins
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Keiti į kitus dalykus? domenus ir pnš?

Taip, bet tas 'dalykas' turi mane domint.

 

CS:GO paimčiau jeigu pirmas eitum.

Neeibent su patikimu tarpininku. Aklai nieko nedarau.

 

Pasakyk viena dalyka kaip tavimi pasitikėti kai turi 0/0/0 atsiliepimų?? Nes jeigu žinočiau kad neapgautum ir tikrai patikimas arba nors eitum pirmas arba per tarpininką tada paimčiau CS:GO arba ets

Na, neesu patyręs šiame 'versle', ir tai pirmas kartas kai pradedu prekiauti STEAM žaidimais (raktais) ir atsiliepimų nelabai turiu, nes šiame forume neesu aktyvus ir anksčiau prekyba nelabai domino, tiesiog žaidžiau pats sau, o ne prekiavau ir kėliausi reputaciją. Tarpininką galim paimt, man nemaišo.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Taip, bet tas 'dalykas' turi mane domint.

 

Neeibent su patikimu tarpininku. Aklai nieko nedarau.

 

Na, neesu patyręs šiame 'versle', ir tai pirmas kartas kai pradedu prekiauti STEAM žaidimais (raktais) ir atsiliepimų nelabai turiu, nes šiame forume neesu aktyvus ir anksčiau prekyba nelabai domino, tiesiog žaidžiau pats sau, o ne prekiavau ir kėliausi reputaciją. Tarpininką galim paimt, man nemaišo.

Tu patikimu tarpininku? :D lol, aš pats sau kaip tarpininkas. Gaunu kodą = aktyvuoju = gauni pinigus. That's all. Jeigu reikia skype:renasj.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3410 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...