Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Ieškai filmo vakarui? Prašyk rekomendacijų čia.


bebras

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 500 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Norėčiau sužinoti, gal kas esąs matęs serialą "Narkotikų prekeiviai" jis turi tik 1-ąjį sezoną, būtų malonu gauti šiek tiek informacijos, kada bus antrasis sezonas? Bėja, prie to pačio, norėčiau kažko panašaus filmo arba serialo kaip "Narkotikų prekeiviai" Ačiū.

 

Pabandyk Snitch.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 2 mėnesių...

Sveikas, po ilgų svarstymų aš nusprendžiau padaryti naująjį temos faktorių. Sukūriau temą kurioje yra surašyti filmai ir gali kievienas SuperGames forumo narys išsirinkti sau patinkantį ir nereiks laukti ilgo atsakymo iš tavęs. Todėl galiu visiems garantuoti jog ši tema gali jums būti nereikalinga (O jei reikalinga tai tik pasikonsultuoti apie filmą ir t.t) - nauja tema kuri jums padės greičiau išsirinkti sau filmą, https://www.supergames.lt/topic/266525-i%C5%A1sirink-bei-pasi%C5%ABlyk-film%C4%85/


Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 2 mėnesių...
  • Parašė po 1 mėnesio...
  • Parašė po 3 mėnesių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 4 savaičių...
  • Parašė po 3 savaičių...

 

prieš 15 valandas(-ų), Giedrius R. parašė:

Gal yra dramos/fantastikos žanrų mėgėjų? Jei taip, siūlykit visus filmus ir serialus. :)

Kažką panašaus į: TWD, 13 Reasons Why

FTWD, CONTAINMENT. 

Dar geri fantastiniai Vampire Diaries, Supernatural, The Original, Lost, 11,22,63 , Stranger Things . 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

  • Parašė po 3 savaičių...
  • Parašė po 10 mėnesių...

Mano siūlomi filmai jums, kuriuos tikrai verta pažiūrėti :

TIESIAI IŠ KOMPTONO 
Aprašymas: 

 

Filmas pasakoja apie legendinės gangsterinio tipo hip-hopo grupės N.W.A. (Niggaz Wit Attitudes) istoriją, kurios kelias į muzikinį Olimpą prasidėjo 1985 metais. Pradžioje grupę sudarė penki nariai, kurių tarpe buvo visiems puikiai žinomas Eminemo atradėjas ir vienas geriausių šių dienų muzikos prodiuserių Dr. Dre bei aktorius ir reperis Ice Cube‘as. Per šešerius gyvavimo metus grupė išleido du multiplatininius albumus, kurie dabar laikomi vienais svarbiausių gangsta-repo istorijoje. Grupė pasižymėjo itin vulgariais ir neapykantos kupinais tekstais, kuriuose jautėsi panieka moterims, policijai, taip pat buvo šlovinami narkotikai, seksas ir nusikaltimai. 1991 metais grupei iširus atlikėjai pradėjo savo solines karjeras. Juostoje bus rodomas būtent tas 1985–1991 metų laikotarpis.

HARDCORE HENRIS
Aprašymas: 

 

Pirmoji mintis, pramerkus akis – „Aš nieko neprisimenu“. Matau prieš save moterį, kuri sakosi esanti mano žmona Estelė ir teigia išplėšusi mane iš mirties nagų. Ko gero, ji teisi, nes netrukus paaiškėja, kad bent pusė mano kūno dalių pakeista mechaniniais protezais. Jaučiuosi lyg robotas. Tačiau man bandant prisipratinti šią mintį, į palatą, kurioje guliu, įsiveržia nepažįstami vyrai, bando mane nušauti ir pagrobia Estelę. Kadangi ji vienintelė gali man papasakoti, kas aš esu, pasiryžtu ją surasti. Ištrūkęs į miestą, netrukus išsiaiškinu, kad esu Maskvoje. Ar esu čia buvęs anksčiau? Nepamenu. Aišku tik tai, kad daugybė žmonių nori mane nudėti. Už ką? Neįsivaizduoju. Bet nežadu lengvai pasiduoti.

ŽALIOJI MYLIA
Aprašymas: 

 

1935-ieji , Mirties linija, Pietinis kalėjimas. “Žalioji Mylia” tai – nuostabi istorija apie kalėjimo apsaugos vadą, apie jo pavojingus ir neįprastus ryšius su vienu iš kalinių, turintį stebuklingą galią, kuri yra tiek paslaptinga, tiek antgamtiška. Mirties linijoje apgyvendinami mirtininkai, kuriems lieka tik viena mylia iki mirties nuosprendžio įvykdymo – elektros kėdės. Ši vieta vadinama “žaliaja mylia” dėl žaliai nudažytų grindų. Polas Edžkombas (Tom Hanks) vadovauja apsaugai, kuri prižiūri tvarką Žaliojoje mylioje. Tačiau ramybę sutrikdo naujai atvykusieji. Vienas iš jų – mažas sadistiškas iškrypėlis Persis Vetmoras (Doug Hutchison). O kitas – Laukinis Bilas, šaltakraujis žudikas, krečiantis šiurpius juokus su apsaugos darbuotojais...

PJŪKLO KETERA
Aprašymas: 

 

Antrasis pasaulinis karas.Amerikiečių armijos medikas Desmondas Dosas tikėjo karo būtinybe, tačiau manė, jog žudymas yra nereikalingas, perteklinis blogis. Jis tapo pirmuoju kariu istorijoje, dėl pacifistinių įsitikinimų atsisakiusiu į rankas paimti ginklą. Net ir mirtinas pavojus kovos lauke neprivertė jo išsižadėti savo pažiūrų ir įsitikinimų. Kruviname Okinavos mūšyje beginklis Dosas, nuolat apšaudomas priešų ugnies, iš mūšio lauko išnešė 75 sužeistus amerikiečių karius ir suteikė medicininę pagalbą daugybei kitų. Kelis kartus kliudytas snaiperių ir netgi sužeistas granatos sprogimo, ginklo į rankas taip ir nepaėmęs Dosas išgyveno Okinavos pragarą ir tapo pirmuoju pacifistu istorijoje, apdovanotu Kongreso Garbės medaliu.

SEX TURAS
Aprašymas: 

 

Jaunasis Amerikos televizijos žvaigždūnas Joshas Zuckermanas įkūnija paskutinį Amerikos skaistuolį, kuriam beviltiškai nesiseka kabinti mergas. 18-metis nevykėlis niekaip neranda tikrosios meilės, o visos nusižiūrėtos kandidatės kažkodėl pasirenka ketveriais metais jaunesnį jo brolį. Sėkmės vėjas galiausiai papučia, kai nekaltybės nesugebantis prarasti paauglys susitinka linksmą, seksualią ir gražią svajonių mergaitę, kuriai jis iš tiesų patinka. Bent jau taip paslaptingoji Danielė rašo interneto pažinčių svetainėje, tačiau ji net neįtaria, kad pašnekovas visai nepanašus į Bradą Pittą. Kai virtualioji draugė paragina kuo greičiau sėsti į brolio automobilį ir spausti greičio pedalą, sekso fantazijų kamuojamas berniokas nieko negalvodamas išsiruošia į ilgą kelionę per kopas su bendraminčiais bičiuliais, kad turėtų pirmojo pasimatymo liudininkų.

SIAUBINGA KAMERA, 99 BLOKAS
Aprašymas: 

 

Buvęs boksininkas Bredlis (akt. Vince Vaughn) praranda savo automechaniko darbą, o negana to, dar pradeda byrėti ir jo ant plauko kabėjusi santuoka. Tad Bredlis atsiduria gyvenimo kryžkelėje ir vienintelis jam priimtinas pasirinkimas toliau egzistuoti šiame pasaulyje yra tapti nartkotikų dileriu. Tačiau visiškai taip, kaip tai ir skamba, šis sprendimas akivaizdžiai nelieka be pasekmių – narkotikų sandoriui pakrypus netinkama linkme Bredlis pasiunčiamas į kalėjimą, kur jo laukia ne kas kitas, o patys nuožmiausi jo priešai. O kalėjimas yra kalėjimas, ten vyrauja savos taisyklės.

KIKBOKSININKAS. ATPILDAS
Aprašymas: 

 

Praėjus metams po įvykių, pasakotų filme „Kikboksininkas. Kerštas“, Kurtas Slounas (akt. Alain Moussi) prisiekia sau niekad nebegrįžti į Tailandą. Tačiau besirengdamas MMA titulo kovoms jis prieš savo valią patenka į kalėjimą. Ir ne bet kur, o ten, kur niekada žadėjo nebeatsidurti - į Tailandą. Ir tam, kad atgautų savo laisvę, Kurtas turės stoti į kovą prieš dvimetrinį, šimtą aštuoniasdešimt kilogramų sveriantį antžmogį Mongutą (akt. Hafþór Júlíus Björnsson („Sostų karai“). Filme „Kikboksininkas. Atpildas“ taip pat vaidina kino industrijos legendos Jean-Claude Van Damme ir Christopher Lambert bei bokso legenda Mike Tyson.

LIEPSNOJANTIS HORIZONTAS
Aprašymas: 

 

Maikas Viljamsas buvo vienas iš daugiau nei 120 žmonių, prieš šešerius metus dirbusių kompanijai „British Petroleum“ priklausiusoje naftos platformoje „Deepwater Horizon“ Meksikos įlankoje. 2010 m. balandžio 20 d. platformoje nugriaudėjo sprogimas, ir iš lūžusių platformos vamzdžių į jūrą ėmė lietis nafta. Šis incidentas tapo viena didžiausių ekologinių katastrofų žmonijos istorijoje. Maiko akimis pasakojama kraupi istorija apie jūroje užvirusį tikrą pragarą, kuriame žmonės galėjo pasikliauti tik vienas kito draugyste, ištikimybe, drąsa ir pasiaukojimu.

ŠALUTINIS EFEKTAS
Aprašymas: 

 

Yra sakoma, kad žmogus išnaudoja tik apie 20 procentų savo smegenų veiklos. Ar įsivaizduoji ką galėtum padaryti, jei naudotumeisi visu 100 procentų? Tik viena piliulė ir tu tampi tobula savo versija. Ką tu darytum? Turtai, valdžia? Kiek toli tu galėtum žengti? Gali uždirbti milijoną dolerių per savaitę, parašyti knygą per 24 valandas, išmokti bet kurią kalbą. Tampi greitesnis, žavingesnis. Sugebi numatyti ateitį ir iš pirmo žvilgsnio nuspėti žmones. Tačiau kiekvienas medikamentas turi šalutinį poveikį... Filmo „Pagirios Las Vegase“ žvaigždė Bradley Cooperis ir Holivudo vilkas, „Oskaro“ laureatas Robertas De Niro kino gerbėjams pristato gero kino receptą – filmą „Šalutinis poveikis“. Poveikis garantuotas.

Čia tik dalis filmų kuriuos galiu rekomenduoti jums, prisiminęs ar pamatęs daugiau įdomesnių filmų kurios galėčiau tikrai pasiūlyti pažiūrėti, visad papildysiu šiame pranešime. 

 

 

Redaguota , nario kJ.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 500 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai



×
×
  • Sukurti naują...