Peršokti į turinį

LRGP.LT modifikacija ( Royal-life.lt buvūsi kaimeliuose)


Emilis.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Nerijus, webmasteris yra, viską moka. Paprašiau jog pakeistų avataro dydi nei to nesugebėjo padaryt, aš pats kuris nieko nenusimanau pats suradau kaip pakeist ir pakeičiau...

Aš nors ir skriptinau ten, turėjau ir su forumu dirbt, ir su dizainais. Nu nevykėlis jis totalus yra, dar jo adresą berods turiu, kam reikės į pm. :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ir kas kad esu? Durneli, man atrodo čia iš visų durnelis tik tu vienas.

Ne tai čia tik tu, nes tu Nerijų perkalbėjei su tavim kurt, nes esat iš to pačio miesto, pamatei jog tokį rekordą forume pasiekėm pagalvojai nereikia tokios progos paleist, maušas paskutinis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ne tai čia tik tu, nes tu Nerijų perkalbėjei su tavim kurt, nes esat iš to pačio miesto, pamatei jog tokį rekordą forume pasiekėm pagalvojai nereikia tokios progos paleist, maušas paskutinis.

Nereik dabar visų maušais vadint, kai pats esi toks lengvabūdis. Jau vieną kart išmetė tave, bet ne, reikia vėl sugrįžt ir vėl SG forume dramas kelt.

 

Į temą: Gamemode gal ir visai nieko, prigriebsiu, bet galvojau bus kažkas įspūdingesnio.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3222 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.


×
×
  • Sukurti naują...