Peršokti į turinį

Pagalbos dėl CS:GO.


faxenas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki, taigi turiu tokią problemą. Kai tik pradedu žaist Competitive, mano ping (ms) būna 80-150 ir praktiškai su tokiu ping neįmanoma pažaist. Jei išbandau ant kitų serverių, pavyzdžiui ne competitive, o šiaip kokį DM servą ping'as - 10-15. Neįsivaizduoju kodėl taip galėtu būti, internetas mano tikrai nėra blogas 50mbp/s, manyčiau CS:GO žaist užtenka, bet kai tik pradedu žaist Competitive prasideda "lagai" Abejoju ar tai galėtu būt kompiuterio kaltė, nes pats kompiuteris tikrai geras. Taip pat, pamiršau pasakyt, kad naudoju routerį gal jis kažką trukdo.. Padėjusiam atsilyginsiu 20LTL banku. (SWEDBANK) 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visko gali būti, kad routeris kaltas. Man tas pats buvo. Pamegink iš naujo paleisti routeri gal atsistatys. Man atsistatė.

 

Išbandyta jau, vistiek tas pats... :/

 

 

Prieš žaidimą išjunk qtorrent / bittorrent ir kitas internetą „ryjančias“ programas

 

Bandžiau, čia ne tame esmė, man internetas patempia tuos torrentus, skype, ir t.t bet esmė, kad būtent competitive lagina, o niekur kitur..

 

 

Nusistatyk žemesnį ping.  

 

JhETT1Q.png

 

Pas mane ant 150 padaryta, dabar padariau ant 60 žiurėsiu kaip išeis, nueisiu competitive, jei padės atsilyginsiu.

 

 

Galbūt tave numeta į tolimus serverius? Kai žaisi, paklausinėk žmonių iš kur jie yra, ir pažiūrėk, ar tos šalis randasi Europoje. Dar kali pabandyt užstatyt cs:go ant -high per set launch options, bet abejoju, kad padės.

 

Taip, taip, tame ir esmė. Tie serveriai iš USA ir man internetas iki ten nedatempia niekaip, todėl toks pingas. Neįsivaizduoju ką padaryt, kad datemptu ir kaip pasirinkt tą servą? Pvz, kad tik Europoj būtų, o ne USA ar dar kažkur.. Manau tavo variantas teisingiausias.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Išbandyta jau, vistiek tas pats... :/

 

 

 

Bandžiau, čia ne tame esmė, man internetas patempia tuos torrentus, skype, ir t.t bet esmė, kad būtent competitive lagina, o niekur kitur..

 

 

 

Pas mane ant 150 padaryta, dabar padariau ant 60 žiurėsiu kaip išeis, nueisiu competitive, jei padės atsilyginsiu.

 

 

 

Taip, taip, tame ir esmė. Tie serveriai iš USA ir man internetas iki ten nedatempia niekaip, todėl toks pingas. Neįsivaizduoju ką padaryt, kad datemptu ir kaip pasirinkt tą servą? Pvz, kad tik Europoj būtų, o ne USA ar dar kažkur.. Manau tavo variantas teisingiausias.

Girdėjau kad yra spec. programos, su kuriomis gali pasirinkti kuriuose serveriuose nori žaist.

 http://csgo.gamebanana.com/tools/5684

Redaguota , nario .lukonic`
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...