Peršokti į turinį

Visi STEAM žaidimai dabar bus region-locked


aTa

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Visi žaidimai, kurie bus nupirkti Russia/CIS, Southeast Asia, South America, Turkey regionuose, bus užrakinti ir neis jų aktyvuoti kituose regionuose. (Žaidimai, kurie buvo nupirkti anksčiau nepasikeis)

Taigi RIP pigūs žaidimai :D

 

Source: Reddit 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visi žaidimai, kurie bus nupirkti Russia/CIS, Southeast Asia, South America, Turkey regionuose, bus užrakinti ir neis jų aktyvuoti kituose regionuose. (Žaidimai, kurie buvo nupirkti anksčiau nepasikeis)

Taigi RIP pigūs žaidimai :D

Source: Reddit

Tai, kad kaip buvo, taip ir liko. Jei žaidimas nera lock (tarkim Sanctum 2) tai rusas gali laisvai jį man nupirkti ir jis bus ROW, ar aš nesuprantu kažko? :o

Redaguota , nario `Laurynas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tai, kad kaip buvo, taip ir liko. Jei žaidimas nera lock (tarkim Sanctum 2) tai rusas gali laisvai jį man nupirkti ir jis bus ROW, ar aš nesuprantu kažko? :o

Joks žaidimas pirktas iš Russia/CIS, Southeast Asia, South America, Turkey nebus ROW.

 

 

O kas delo gifto locko giftams kurie buvo pirkti iki siandienos?

Kas buvo nupirkta iki šiandienos tai liks nepakeista, pvz. garry's mod vakar nupirko rusas - bus ROW, šiandien pirks bus locked.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Bet lietuva irgi skaito kaip Rusijos regioną.Ir kaip suprasti bus locked?

Lietuva nėra įtraukta į RUS/CIS regioną ir Lietuvoje pirkti gift  bus ROW.

 

RUS/CIS regione yra: http://prntscr.com/5ht9g2

 

Ir locked - reiškia gali aktyvuoti gift tik tame regione, kuriame pirko.

ROW - gali aktyvuoti betkokiame regione.

Redaguota , nario 'Tomas.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Joks žaidimas pirktas iš Russia/CIS, Southeast Asia, South America, Turkey nebus ROW.

 

 

Kas buvo nupirkta iki šiandienos tai liks nepakeista, pvz. garry's mod vakar nupirko rusas - bus ROW, šiandien pirks bus locked.

Bet jeigu tas ruso giftas buvo pirktas pries 2 menesius ir siandien jis pervede ta gift man, kas bus?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet per vpn juk vistiek aktyvuoti bus galima. Klausimas, ar žaisti bus galima? Prarasiu rusų traderius, liks tie kurie perka už dolerius. Pvž. CS: GO kai buvo -50% akcija per Rudens išpardavimą, tai jeigu už eurus man išeina tik 1 CS: GO, tai už tą pačią kainą (verčiant į litus) man už dolerius išeina 2 CS: Complete ir dar lieka, žinau šitą, nes pačiam teko pirkti. O tokių, kurie perka už dolerius yra labai daug. Ir visada bus Gift'ai ROW pirkti už dolerius. Kad užlock'ino rusus, didelio nuostolio nematau.

Redaguota , nario `Laurynas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Bet per vpn juk vistiek aktyvuoti bus galima. Klausimas, ar žaisti bus galima? Prarasiu rusų traderius, liks tie kurie perka už dolerius. Pvž. CS: GO kai buvo -50% akcija per Rudens išpardavimą, tai jeigu už eurus man išeina tik 1 CS: GO, tai už tą pačią kainą (verčiant į litus) man už dolerius išeina 2 CS: Complete ir dar lieka, žinau šitą, nes pačiam teko pirkti. O tokių, kurie perka už dolerius yra labai daug. Ir visada bus Gift'ai ROW pirkti už dolerius. Kad užlock'ino rusus, didelio nuostolio nematau.

Uz dolerius kiek ~% brangiau iseina?

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3438 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...