Peršokti į turinį

[Diskusija] kodėl kaikurie "stumia" beveik ant visų programavimo kalbų?


CodeMenas

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

PHP suck

Mano žodžiai   :nice:

 

Kodėl nemėgstu jos? Nes ji labai neapibrėžta. Yra daugybė dalykų kurie daro tą patį, daugybė funkcijų kurias realiai atlieka tą patį veiksmą. Nes ji yra kelių paradigmų(angl paradigm, nežinau ar labai tinka lietuviškas atitikmuo), kas teoriškai yra gerai, bet man tai nepatinka. 

 

Nelabai žinau kitų kalbų prieš kurias būčiau taip nusistatęs. Na gal kiek jQuery(nors tai nėra atskira kalba). 

 

O žiūrint abstrakčiau, dažniausiai vyrauja mąstymas "ko nesuprantu - tas nesamonė". 

  • Teigiamai 1
  • Neigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano žodžiai :nice:

Kodėl nemėgstu jos? Nes ji labai neapibrėžta. Yra daugybė dalykų kurie daro tą patį, daugybė funkcijų kurias realiai atlieka tą patį veiksmą. Nes ji yra kelių paradigmų(angl paradigm, nežinau ar labai tinka lietuviškas atitikmuo), kas teoriškai yra gerai, bet man tai nepatinka.

Nelabai žinau kitų kalbų prieš kurias būčiau taip nusistatęs. Na gal kiek jQuery(nors tai nėra atskira kalba).

O žiūrint abstrakčiau, dažniausiai vyrauja mąstymas "ko nesuprantu - tas nesamonė".

O kodėl daug funkcijų blogai? Juk tu gali jų nenaudoti. Ir plius kiekvienas programuotojas gali pasirinkti jam labiausiai patinkancia arba tinkancia tam tikroms uzduotims atlikti.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mano žodžiai   :nice:

 

Kodėl nemėgstu jos? Nes ji labai neapibrėžta. Yra daugybė dalykų kurie daro tą patį, daugybė funkcijų kurias realiai atlieka tą patį veiksmą. Nes ji yra kelių paradigmų(angl paradigm, nežinau ar labai tinka lietuviškas atitikmuo), kas teoriškai yra gerai, bet man tai nepatinka. 

 

Nelabai žinau kitų kalbų prieš kurias būčiau taip nusistatęs. Na gal kiek jQuery(nors tai nėra atskira kalba). 

 

O žiūrint abstrakčiau, dažniausiai vyrauja mąstymas "ko nesuprantu - tas nesamonė". 

 

Praktiškai visos labiausiai naudojamos programavimo kalbos yra multi-paradigm, tai yra C++, C#, Java, Perl ir dar daugelis. Tai tipo visų šitų kalbų nemėgsti? Doesn't make sense.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Praktiškai visos labiausiai naudojamos programavimo kalbos yra multi-paradigm, tai yra C++, C#, Java, Perl ir dar daugelis. Tai tipo visų šitų kalbų nemėgsti? Doesn't make sense.

Nevisai. Kalbose kaip C++, C# ar Java retai matau naudojamą kažką kito nei OO. Kaip ir sakiau, tai yra gerai, bet būtent PHP man tai nepatinka... Atrodo lyg ne visiems pardigms ten vieta. 

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...