Peršokti į turinį

Parduodu dizainus. [/HTML]


fAEON`

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveikučiai, kadangi jau šių dizainų man neprireiks, nusprendžiau juos parduoti, nes kažką bandau kurti ant 4.x IPB versijos biggrin.gif


 


Abu dizainai su .psd bei pilnu kodu


 


DĖL DIZAINŲ RAŠYKITE MAN Į SKYPE: pagalba-rls


 


TAIP PAT PRIDĖSIU IR ŽAIDĖJO PAŽYMĖJIMO SISTEMĄ.


 


 


8SK0AvX.png


 


 


 


HTML dizainas su kodu bei .psd


 


R6dVIgK.png

Redaguota , nario fOmeN
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

(redaguota)

Patikimas :))) Turėčiau kokį projektą nupirkčeu xd

:taika: dėkoju

Redaguota , nario fOmeN
Rašyti pilnus, turiningus ir nebereikšmius pranešimus. Vietoje žodelių "jėga, žinau, fainai, ok, gerai, help" ar panašių geriau nieko nerašyti.
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kažkaip nieko gero ir nepamačiau

PATS TU NK GERO ŠŪDŽEU PATS KAZKA VA TOKIO GERO PADARYK A A NEPAFARYSI TAI VA TAD TYLEK KAKALAS

Redaguota , nario Pranas
Įspėtas už: "Forume reikia nesikeikti, gerbti kitus forumo narius bei administraciją ir jų nuomonę, neįžeidinėti ir negrasinti, savo nuomonę pateikti aiškiai, suprantamai ir civilizuotai."
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiems kas nesuprato, aš jų nepiešiu, o koduoju, nelyginkit mano kodo su jo kelių mėnesių photoshopu. Anyway, nemanau jog kas ir pirks, darbai neprofesionalūs, tik atsidaręs radau daug klaidų, o tie kurie čia tiek verkia, linkiu toliau gerai tuščiažodžiaut.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Tiems kas nesuprato, aš jų nepiešiu, o koduoju, nelyginkit mano kodo su jo kelių mėnesių photoshopu. Anyway, nemanau jog kas ir pirks, darbai neprofesionalūs, tik atsidaręs radau daug klaidų, o tie kurie čia tiek verkia, linkiu toliau gerai tuščiažodžiaut.

Ai o tavo darbai labai jau profesionalūs? :D Gal tu nebekliedėk žmogau, nerašinėk šitoj temoj, pamoina man čia matyt tokius imbicilus postinant

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3427 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...