Peršokti į turinį

CS: GO laimėjimo strategija 16:0


gotten

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3434 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Sveiki. Norėčiau daugiau aktyvumo apie žaidimą CS: GO ir daugiau diskusijų apie jį. Ši tema yra skirta strategijoms arba trumpam aptarimui.

Iš patirties galiu pasakyti, jog net jeigu visa komanda yra Silver III ir žaidžiate prieš DMG. Visiškai nesvarbu, kokie kitos komandos narių Skill įgūdžiai. Taikant gerą strategiją, galima laimėti prieš visus. Pirmą roundą: 15:0, o kitame bent vieną round ir viskas.

O dabar noriu paklausti, dėl kokių priežasčių dažniausiai pralošiate Competetive? Kas yra Jums sunkiausia?

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

hm.. Strategiją sukurti su random, nepažįstamais žaidėjais yra sudėtinga, nes tu nežinai jų gebėjimų. CS: GO patarčiau žaisti su realiai pažįstamais ar tais, kuriais pasitikėtum. Komandoje turi būtinai būti :

1. Bent 1 aiškus lyderis, kuris viską sustrateguoja

2. Visi šiaip turėtų turėti MIC, kalbėti aiškiai ir suprantamai

3. Ir nepamirškim ginklų. Nepirkit visi vienodų ginklų. Turi būti ir awp arba scout, ir p90, ir emke arba ak, ir aug arba ssg.

Šiame žaidime yra svarbiau gera strategija, nei įgūdžiai ir beprasmis rush.

  • Teigiamai 3
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

hm.. Strategiją sukurti su random, nepažįstamais žaidėjais yra sudėtinga, nes tu nežinai jų gebėjimų. CS: GO patarčiau žaisti su realiai pažįstamais ar tais, kuriais pasitikėtum. Komandoje turi būtinai būti :

1. Bent 1 aiškus lyderis, kuris viską sustrateguoja

2. Visi šiaip turėtų turėti MIC, kalbėti aiškiai ir suprantamai

3. Ir nepamirškim ginklų. Nepirkit visi vienodų ginklų. Turi būti ir awp arba scout, ir p90, ir emke arba ak, ir aug arba ssg.

Šiame žaidime yra svarbiau gera strategija, nei įgūdžiai ir beprasmis rush.

Lyderis dažniausiai būna koks frageris, kuris prisirenka fragų po to verkia kokie jūs nenaudingi, sunku rast strateguotoją ne verksnį
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Komanda turi turėt:

  • Padorų kapitoną kuris supranta
    • Mapą
    • Abidvi mapo pusęs,
    • Rotacijas
    • Kaip rotatint žaidėjus

Gal ir rankas nėra svarbu, bet didžiuma aukštų rankų turi tą "RAW skill" kur gali apžaist silpnesnį žaidėją.

Ir pasakai "taikant gerą strategiją" - būtent reikia tokios puikios strategijos, tačiau jeigu tu esi Silveris tai ar tu tikrai turi tas strategijas? Toks būdas veikia kai žaidi su 4 draugais. Ir kurie klauso išrinkto kapitono kas yra reta tokiuose žaidimuose.

 

 

Dėl kokių priežasčių pralošiu MM'e...;D

Daug yra, dėl to kad kai žaidžiame su draugais aš tas kuris dėstau ką daryti, kur kas turi būt, yra tinkamas AWP'eris, supportas, ir tie rifleriai. Kai užsikerta vienas, bandau apkeist juos su kitais, bet kai užsikerta bent jau 2 - užsikertu ir aš, pradedam daryt durnus calls, įeinam netikrindami kampų ir išgaudo, arba tiesiog gale pradedam kaltint vieni kitus. Neseniai tiesiog sugalvojom tokį dalyką jog jeigu labai rimtai mus triuškina tai tiesiog užbaigt žaidimą darom fun taktikas kurių nesame bandę ir kurios retai suveikia, susitariam nekaltint vieni kitų - retai tai suveikia, bet kai suveikia tai būna iš ko pasijuokt.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Mhm, tiesą pasakius, šaunu, kai kas nors iš komandos kalba per mikrofoną, o jeigu ir visa komanda tai išvis liuks. Bendraudami padedami vieni kitiems, taip palengvėja visas žaidimas. Ir šeip pastebėjau, kad kai kas nors kalba per mikrofoną, dažniau laimim :D Tai vat. Šeip kokią čia strategiją be pritaikysi. Vis tiek be įgūdžių, sunkiai be laimėsi, nebent aišku, tave išcarry'ns komandos draugai :D

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

De_nuke strategija (kai būni pas T, laimi pirmą round'ą 15:0) (išbandyta jau en kartų pas mane :D :D ).

 

  • Pirmas round'as: visi bėga per duris su sg, ir leidžiasi žemyn Į B ir deda bomb'ą. Jei sprogsta C4 arba iššaudomi visi CT, tai prasideda:
  • Antras round'as- geresni ginklai nei pas ct, tada bėgi vėl taip pat :D

15 kartų bėgi per duris su sg, ir leidiesi žemyn, ir bus 15:0, išbandytas dalykas :D

Toliau,

  • Pirmas round'as pas ct, kai jau yra 15:0, visi bėga outside su fb ir paimam round'ą :D

Mano Rank truputį pakilo :D iš Legendary Eagle Master į Supreme Master First Class. Vygdžiau vygdžiau tas Vanguard misijas ir pasikėliau :D Su de_nuke tai turėjau daug misijų Competetive :D

Redaguota , nario Scelerum
  • Teigiamai 1
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

De_nuke strategija (kai būni pas T, laimi pirmą round'ą 15:0) (išbandyta jau en kartų pas mane :D :D ).

 

  • Pirmas round'as: visi bėga per duris su sg, ir leidžiasi žemyn Į B ir deda bomb'ą. Jei sprogsta C4 arba iššaudomi visi CT, tai prasideda:
  • Antras round'as- geresni ginklai nei pas ct, tada bėgi vėl taip pat :D

15 kartų bėgi per duris su sg, ir leidiesi žemyn, ir bus 15:0, išbandytas dalykas :D

Toliau,

  • Pirmas round'as pas ct, kai jau yra 15:0, visi bėga outside su fb ir paimam round'ą :D

Mano Rank truputį pakilo :D iš Legendary Eagle Master į Supreme Master First Class. Vygdžiau vygdžiau tas Vanguard misijas ir pasikėliau :D Su de_nuke tai turėjau daug misijų Competetive :D

tumblr_m0wb2xz9Yh1r08e3p.jpg

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Manau, iš competitives nereikia labai daug kažko tikėtis ypač iš silver team`o. Atsiranda visokiausių žmonių, kurie nori tiesiog linksmai praleisti laiką, o ne pasikelti ranką ar kažkas panašaus, kiekvienas nori žaisti sau ir panašiai. Galima vardint ir vardint pralaimėjimų priežastis.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Vat todėl bandau susirinkti normalų team, kurie nori žaisti normaliai, su strategijom. Pats esu tik SILVER 3, nes kaip rašė NoFear pralaimėdavo vien dėl nesamonių darymo, ne pagal strategija vygdomo plano ir nekomunikacija. Norėtusi pačiam susikurti CS:GO klaną ir bandyti kurti strategijas. :)

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

De_nuke strategija (kai būni pas T, laimi pirmą round'ą 15:0) (išbandyta jau en kartų pas mane :D :D ).

  • Pirmas round'as: visi bėga per duris su sg, ir leidžiasi žemyn Į B ir deda bomb'ą. Jei sprogsta C4 arba iššaudomi visi CT, tai prasideda:
  • Antras round'as- geresni ginklai nei pas ct, tada bėgi vėl taip pat :D
15 kartų bėgi per duris su sg, ir leidiesi žemyn, ir bus 15:0, išbandytas dalykas :D

Toliau,

  • Pirmas round'as pas ct, kai jau yra 15:0, visi bėga outside su fb ir paimam round'ą :D
Mano Rank truputį pakilo :D iš Legendary Eagle Master į Supreme Master First Class. Vygdžiau vygdžiau tas Vanguard misijas ir pasikėliau :D Su de_nuke tai turėjau daug misijų Competetive :D

Išeitu smagus Video su 15 vienodų Rush ;-D Norėčiau pamatyti, nes to daryti dar neteko.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

De_nuke strategija (kai būni pas T, laimi pirmą round'ą 15:0) (išbandyta jau en kartų pas mane :D :D ).

  • Pirmas round'as: visi bėga per duris su sg, ir leidžiasi žemyn Į B ir deda bomb'ą. Jei sprogsta C4 arba iššaudomi visi CT, tai prasideda:
  • Antras round'as- geresni ginklai nei pas ct, tada bėgi vėl taip pat :D
15 kartų bėgi per duris su sg, ir leidiesi žemyn, ir bus 15:0, išbandytas dalykas :D

Toliau,

  • Pirmas round'as pas ct, kai jau yra 15:0, visi bėga outside su fb ir paimam round'ą :D
Mano Rank truputį pakilo :D iš Legendary Eagle Master į Supreme Master First Class. Vygdžiau vygdžiau tas Vanguard misijas ir pasikėliau :D Su de_nuke tai turėjau daug misijų Competetive :D

Gera strategija! :D Reiks kada pabandyti šį "metodą".

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Jeigu turi įgūdžių, tu gali belekaip kvailioti, net ir su peiliu pulti. Em, per apšilimo Competetive round'ą galima aiškiai pamatyti lyderius ir kas ką gali. Bent jau man taip taikėsi, jei per apšilimo round'ą mano komandą laimi daug, kiekvienas nušauna po 3-5, o priešininkai minuse ir net nesugeba apsiginti respe, na tai laimėjimas akivaizdus. Bet buvo atvejų, kad per apšilimo round'ą buvom visi minuse, tai ir tada pralaimėjimas. Gal kitiems kitaip yra, bet man tas pirmas apšilimo round'as viską pasako apie priešininkus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Komandiškumo trūksta, ir šiaip daug rusų kurie anglų kalbos nesupranta... Būtu gerai surinkti lietuvių komandą kuri tikrai pasiryžtu žaisti. :)

Pritariu, dar geriau butu sukurti puslapi ar ka nors kur reiketu uzpildyti anketa kokia, kad ir ts sukurti cs go zaidziantiems lietuviams, kad varytu visi norintys ir galintys pasikelti aukstesni rank o ne su random zaidejais, tik aisku reikia kad kasnors uzsiimtu vadovavimo :) taip galima suburti nemaza bendruomene ir kas zino galbut kada csgolounge bus ir lietuviu team :D Redaguota , nario W4NT3D
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3434 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...