Peršokti į turinį
  • ŽAIDIMAI
  • , ŽAIDIMAI
  • ŽAIDIMAI

Internetas, koki rinktis?


hiddeN.

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3386 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Recommended Posts

Iskart sorry kad rasau be lt raidziu nes rasau per telefona. Pereinant prie reikalo, noriu keisti interneto plana (ne telefono) nes bites tai totalus grabas, sutartyje turi buti 12mbps bet buna vos 50kbps. Manau kad gal tai del to jog gyvenu kaime ? Bet neseniai tevui buvo atsiunte sms kad tipo pastate antena rastinenuose ir gal 1 men buvo nent 500kbs ir man tai tikdavo. Dabar paziurejes kad nieko nebus, noreciau pasikeisti interneta. 3 variantai, Teoarba Mezon. Teo tai pagal atsiliepimus ziurejau kad geras bet kad kaime gyvenu manau gali grybaut. Mezon, kaimynas sake kad pas ji eidavo po 2mbps (jum nedaug o man tai labai daug) ir galvoju dabar, ka imt? Nes nenoriu vel moket uz nieka. Prasyciau pagalbos tu kas nusimano apie tai.

 

__________________________________________________________

 

EDIT. Kaip sužinoti ar yra galimybė pajungti plačiajuostį arba šviesolaidinį internetą? Tik nereikia tos nuorodos kuri yra puslapyje nes ji niekuo nepadeda.

Redaguota , nario FrOzeN*
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Aš turiu Teo Šviesolaidinį 100Mb/s Niekuo nesiskundžiu tik buvo 1 kartą dingęs internetas bet taip tai viskas gerai :)

Patarčiau Teo

Pas tave ne šviesolaidinis, o spartusis. Pas manę šviesolaidinis 300mbps.

Rinkčiausi Teo, bet jei vesiesi per kabelį (taiop geresnis rišys, tau reikės sieninio telefono) Kitaip neįsivesi tu jo niekaip.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

http://www.teo.lt/koki-interneta-televizija-rinktis/11128 suvesk duomenis savo gyvenamosios vietos ir žiūrėk.

Džiugu, kad susidomėjote TEO!

Informaciją, ar galite naudotis TEO paslaugomis – reikėtų tikslinti, todėl 

 

Skambinkite telefonu 1817

ir mes papasakosime apie TEO bei partnerių paslaugas, bei galimybes jas įsigyti.

 

Hmm, būtina skambint ? ...

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

TEO plačiajuostis - normalus atsisiuntimo greitis, bet labai žemas išsiuntimo greitis / stabilesnis.
Mezon - daug nusiskundimų dėl lėto greičio / nestabilus.

Rinkčiausi TEO, jei yra galimybė. O jei šviesolaidis (kas labai abejotina kaime), tai irgi tik TEO.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Džiugu, kad susidomėjote TEO!

Informaciją, ar galite naudotis TEO paslaugomis – reikėtų tikslinti, todėl 

 

Skambinkite telefonu 1817

ir mes papasakosime apie TEO bei partnerių paslaugas, bei galimybes jas įsigyti.

 

Hmm, būtina skambint ? ...

 

Tai internetu užpildyk tą formą ir lauk atsakymo. Jeigu nėra telefono linijos tai net nesitikėk, kad įves nemokamai, už linijos klojimą nuplėš nežmoniškus pinigus.

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Kodėl?

Visu pirma su tokiais modemais normalei nepalosi online geimu, pingas bus didelis, visokie connection error..

Antra, ju labai silpnas rysys. Prisimenu kai pas mane buvo, ziema reikejo modema kabint ant uzuolaidos vienoj vietoj, kad pagautu bent 3 padalus. Ir tuos vos laike..

Labai priklauso koks atstumas nuo taves, iki mezon rysio bokstelio.. gyvenau netoli centro (kur rysys turejo but idealus) grybavo kaip reikiant.. zodziu prasikeikiau ir dar kad atsisakyt i-neto, reikejo nemaza mokesti sumoket.. butu cia vyke db, toki skandala ten padaryciau.. db net pikta kad tada toks minkstas buvau su tais aferistais.

 

TEO pats db naudoju, isvis jokiu problemu, viskas stabiliai ir greitai.  

Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Visu pirma su tokiais modemais normalei nepalosi online geimu, pingas bus didelis, visokie connection error..

Antra, ju labai silpnas rysys. Prisimenu kai pas mane buvo, ziema reikejo modema kabint ant uzuolaidos vienoj vietoj, kad pagautu bent 3 padalus. Ir tuos vos laike..

Labai priklauso koks atstumas nuo taves, iki mezon rysio bokstelio.. gyvenau netoli centro (kur rysys turejo but idealus) grybavo kaip reikiant.. zodziu prasikeikiau ir dar kad atsisakyt i-neto, reikejo nemaza mokesti sumoket.. butu cia vyke db, toki skandala ten padaryciau.. db net pikta kad tada toks minkstas buvau su tais aferistais.

 

TEO pats db naudoju, isvis jokiu problemu, viskas stabiliai ir greitai.  

Nežinau kaip tau, bet man su 10mbps pigiu planu visur mažas pingas(užsienyje - apie 90ms, lietuvoje - priklauso nuo serverių), tik problema yra viena, kad man nepakanka greičio kelti video ir siųstis žaidimus ir panašiai.

 

Taip pat, nepatariu imti TEO iš asmeninės patirties, nes jie yra tikri aferistai. Aš imčiau arba CGates arba Balticum, tačiau patariu imt pagal kainą. Šiaip, dabar CGates labai stipriai plečia tinklą ir netgi pas mane yra galimybė įsivesti jį, tai pas tave tikrai bus.

Redaguota , nario botagas
Nuoroda į komentarą
Dalintis per kitą puslapį

Ši tema yra neaktyvi. Paskutinis pranešimas šioje temoje buvo prieš 3386 dienas (-ų). Patariame sukurti naują temą, o ne rašyti naują pranešimą.

Už neaktyvių temų prikėlimą galite sulaukti įspėjimo ir pranešimo pašalinimo!

Prisijungti prie diskusijos

Palikti atsakymą galite iš karto, o užsiregistruoti vėliau. Jeigu jau turite paskyrą mūsų forume, Prisijunkite.

Svečias
Atsakyti šioje temoje...

×   Įklijuotas tekstas turi teksto formatavimą.   Pašalinti teksto formatavimą

  Galimi tik 75 veidukai.

×   Nuoroda buvo automatiškai įterpta.   Įterpti nuorodą paprastai

×   Jūsų ankstesnis pranešimas buvo atkurtas.   Išvalyti redaktorių

×   Jūs negalite įkelti nuotraukas tiesiogiai.Įkelkite arba įdėkite nuotraukas iš URL.

  • Šiame puslapyje naršo:   0 nariai

    • Nėra registruotų narių peržiūrinčių šį forumą.

Skelbimai


×
×
  • Sukurti naują...